Okolju prijazni avtomobili

Steve

Guru
13. avg 2007
9.913
1.806
113
Ja, vsaj nekdo, k skrbi za umsko šibke, da ne kupujejo neumnosti. Ti bi pa raje vsakemu prodal 3.0+ stroj z enormimi stroški, sam da ropota in da je tvo je tvoju egu zadovščeno.

As i said numerous times, can't cure stupid. Steve-o je šolski primer tega.

Daj mi citiraj en moj post, kjer bi jaz bilokomu kaj prodajal
Ti čutiš neko blazno potrebo po vsiljevanju kitajskega in romunskega šrota. Pa še nisem pogruntal zakaj. Mogoče ker si ga sam ne moreš privoščit?

Aja pa še pro tip: če pišeš v vsakem postu angleške stavke, ne izpadeš bolj pameten
 
  • Všeč mi je
Reactions: NekdoK in jest5

jezek

Guru
24. jul 2008
3.073
1.306
113
Vag je pač prišel do tocke, ko razen par škod nima niti enega modela ki bi bil zanimiv. Morda amarok od vw, pa oni id tavelik...potem pa se kodjak pa oktavijan. Ostalo je pac neka brezoblicna konfekcija, ki v nicemer ne odstopa od kitajckov
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
956
278
63
Daj mi citiraj en moj post, kjer bi jaz bilokomu kaj prodajal
Ti čutiš neko blazno potrebo po vsiljevanju kitajskega in romunskega šrota. Pa še nisem pogruntal zakaj. Mogoče ker si ga sam ne moreš privoščit?

Aja pa še pro tip: če pišeš v vsakem postu angleške stavke, ne izpadeš bolj pameten

In ti očitn čutis grozno potrebo po izrazanju nestrinjanja nad mano. A če ne napises kak kontra post proti meni ali kritiziras, nekaj kar ti ne pas, mas potem tezav z korenjakom v spalnci? Sj lohk poves, bomo potem tvoje umotvore bistveno lazje razumel in toleriral.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Najbolji in jest5

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
956
278
63
Vag je pač prišel do tocke, ko razen par škod nima niti enega modela ki bi bil zanimiv. Morda amarok od vw, pa oni id tavelik...potem pa se kodjak pa oktavijan. Ostalo je pac neka brezoblicna konfekcija, ki v nicemer ne odstopa od kitajckov
Ironično tanov amarok ni nič druga kot ford ranger z drugo preobleko in značkami. Se motorji niso vagovi...