Okolju prijazni avtomobili

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.561
10.152
113
kod Džej-Zija
Model, razlagaš, kako ni treba, da se EV splača, a sam cuzaš freesoc. Povej mi, kdo z zdravo pametjo si bi omislil nekaj, kar je zanj bistveno dražje kot primerljiva cenejša različica produkta enake namembnosti.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.987
6.687
113
ICE ni cenejši, že razloženo.

freesuc mi koristi za izlete. Drugače pa je free štrom doma in v službi.

če ne bi imel freesuc bi samo iz naslova izletov naredil manj km, ostalo ne bi spremenil.
 
  • Haha
Reactions: jest5

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Aha. Ker ti si pa res omembe vredna izjema glede tega a ne? Pa kje to zvite, v katermu sprivatiziranmu navideznem vesolju, kjer ste idealni... Sej sm napisal, odpri neki, pralnco, cevapdzinico pa da vids kolk si 'vreden'. Samooklicani vatever...
In to lajanje v prazno je namenjeno čemu že. Ker razen ščenetovega bevskanja nisi napisal še ničesar, trolček.
 

Gasper008

Guru
24. sep 2012
4.696
799
113
Seveda če pa Chevy ne obstaja več v EU, pa tudi prodanih je bilo za vzorec, tako da vprašanje kako ti to popravljajo če gre kaj narobe.

Kona je pa kar razširjena.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.987
6.687
113
Seveda če pa Chevy ne obstaja več v EU, pa tudi prodanih je bilo za vzorec, tako da vprašanje kako ti to popravljajo če gre kaj narobe.

Kona je pa kar razširjena.
Saj ople pa se šraufa marsikje, chevy pa vse, razen to za kar se rabi dostop do računalnika, kar je pa potem najbližje Graz.

Kakorkoli....meni je bil ta zanimiv, dokler nisem videl, da nima radarskega tempomata, to pa je deal breaker. Čeprav bi mogoče z commaAI delal, ampak sem potem nabavil MS in se ne več ukvarjal z drugimi.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
In to lajanje v prazno je namenjeno čemu že. Ker razen ščenetovega bevskanja nisi napisal še ničesar, trolček.

Za razliko od tebe, ki se tako prostodusno razdajas tuki za nas ne? Sam kaj k te vrzejo ven. In pazi, noben ne pogresa takega veleuma pecenjarskega za kar se brez sramu imas. To je ona, dobro blago se samo hvali, DOBESEDNO. :valjamse:
Dej clovk, spust se k si lolek. Pejt nekam v osamo na :nazdravje: pa zacilej... Poln kufr te je.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.818
1.721
113
Za razliko od tebe, ki se tako prostodusno razdajas tuki za nas ne? Sam kaj k te vrzejo ven. In pazi, noben ne pogresa takega veleuma pecenjarskega za kar se brez sramu imas. Una, dobro blago se samo hvali, DOBESEDNO. :valjamse:
Dej clovk, spust se k si lolek. Pejt na :nazdravje: pa mal zacilej...

Mož ti ga moraš res nujno konkretno namočiti, ker si že neznosen . Pivo tu ne bo pomagalo
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
Ja, se tebe s "financnimi" vidiki se manjka, pa bo kapa polna. Pejt v meka na čiz pa odmori malo. Life ni sam kes, biznis pa speganje drugih kolk prevozjo pa cikov ugasnejo :bonk:
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.919
658
113
EU
Za prehod s katode nismo rabli prisil in subvencij. Smo mel pa vmes zablodo, plazma TV. Moje mnenje, EV v obliki kabel, baterija elektromotor je taka zabloda.
To je najbrž res, ampak jaz imam doma še vedno tri velike 17 let stare plazme in vse še delajo brez težav. Tako da že res dolgo časa nisem rabil razmišljat o nakupu novih TV. Edin kr pa res pazim že vsa ta leta je, da ni skoraj nikoli statične slike na zaslonu, ker to pa bi se poznalo za večno.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.919
658
113
EU
To močno dvomim, ker ti bo najbrž prej razpadla.:p

Moji TVji so namreč od proizvajalcev, ki jih znajo delati;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.946
9.130
113
Za razliko od tebe, ki se tako prostodusno razdajas tuki za nas ne? Sam kaj k te vrzejo ven. In pazi, noben ne pogresa takega veleuma pecenjarskega za kar se brez sramu imas. To je ona, dobro blago se samo hvali, DOBESEDNO. :valjamse:
Dej clovk, spust se k si lolek. Pejt nekam v osamo na :nazdravje: pa zacilej... Poln kufr te je.
In ti trolček bebavi res misliš, da s svojimi bebavimi izpadi narediš karkoli drugega kot obilo smeha?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.366
958
113
Ja pol se pa smej, ce je tok smesn, a n? Sam bol na kislo vleces, vsak post bol. Ne da se mit o lastni superiornosti sesuva al kva, ejga pecekurc? O bebavosti pa raj ne bi, dost da te berem.
 
  • Haha
Reactions: kalbo