Obvezno zdravstveno zavarovanje in gnil sistem

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Ma ne surovi, primitivci
rolleyes-1.gif

ženska nekaj vpraša na forumu, par osebkov pa takoj spreobrne v osebno diskreditacijo in žaljenje...seveda, ne smejo pozabit sebe povzigovati, pa se duvati s svojimi šolami in službami..nekaterim tukaj gor tudi OŠ ne bi priznal, kaj šele faks ipd..

Ne vem, a so taki tipi skoz za kompi in mislijo na svoje usrane službice, nato pa prek neta sproščajo svoje frustracije? zahojenci...
bonk.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Če si pismen, bi opazil naslednje:moj komentar ni bil namenjen tebi, ampak nekomu drugemu..tvojega še sploh videl nisem takrat.
Tvoje opazke so pa bile namenjene meni-češ, ne razmišljaj s tičem, nisem tak zahojenc kot ti..a to se mi ne sme zdeti neprimeren komentar? pa še resničen je? nisem vedel, da me tako dobro poznaš
17758-icon_confused.gif
 

nadi

Pripravnik
2. avg 2007
906
0
16
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Ma ne surovi, primitivci
rolleyes-1.gif

ženska nekaj vpraša na forumu, par osebkov pa takoj spreobrne v osebno diskreditacijo in žaljenje...seveda, ne smejo pozabit sebe povzigovati, pa se duvati s svojimi šolami in službami..nekaterim tukaj gor tudi OŠ ne bi priznal, kaj šele faks ipd..

Ne vem, a so taki tipi skoz za kompi in mislijo na svoje usrane službice, nato pa prek neta sproščajo svoje frustracije? zahojenci...
bonk.gif

467716-post_slo.gif


alter pač
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Bolje to kot pa upokojeni Borac za Slovenijo. Hahahaha.

Razumem druže majore!!! Na mestu slobodno! Pucajte u vazduh.
hysterical-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Nisem upokojen, kar se tiče rezerve SV..ne vem, ampak dišiš mi po potomcu tistih, ki niso bili glih za samostojno Slovenijo..se motim?
cool-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.879
1.330
113
Ne se meni opravičevat, vsi delamo napake. Si pač bil borac s puško na hrbtu namesto na prsih.

Motiš se.
 

suzica

hođa
21. jan 2011
1.914
0
36
47
PLANET ČVIČK
Citat:
Uporabnik Apollo8 pravi:
Citat:
Uporabnik Maci pravi:
Ni čudno da država propada če polovica zaposlenih ljudi v tej državi celo dopoldne v službenem času visi po forumih.
Nato pa jim se cetrt place poberejo za vzdrzevanje parazitov kot si ti. In a ves ti ljudje ze imajo delo in ocitno ga opravljajo ok ker ga se kar imajo. Ti pa ga nimas in isto zabijas cajt tu gor namesto da bi sla delat. Guess what mcdonald's zaposluje. Verjetno za podpovprecno placo ampak vsaj v popolnosti bos skrbela zase in ne bos zazirala drzave.

polcaj--- pa za tvoje ležanje v službi gre tudi davkoplačevalski DENAR...

Matr --kuk smo vsi pametni--tle nekaj punco obtužuješ---pa v stvari iz iste sklede žreš---ma sj niste normalni...



Citat:
Maci povedala::: Ynos, hudo mi je zate, ker te niso sprejeli... v vrtec, ker glih za tja si.

Bombaa maci--komentar desetletja
aplauz.gif



Maci jst sem s teboj--nč se bat...
zmaga.gif


Se upajo samo na ženske spravljat...
grims-1.gif
 
Nazadnje urejeno: