Novo pri Tušmobilu IX.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Car

POSTman
4. avg 2007
8.455
1.405
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik tin01 pravi:
Slucajno kdo ve, kaksen telefon je ta v paketu Kentaurus za 69.90 Eurov (Free2Go novi paket) ?

tin

http://www.tusmobil.si/mobilni-telefoni.html#m_mid324
A ti to vsaj približno zgleda kot Huawei?
crazy1.gif

.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Tado moj...za Vodafone telefon grem lepo na gsm areno in si pogledam specifikacije...pri temle vašem pa grem lahko na link in najdem nepopolne podatke...kako velik je torej zaslon in kje lahko dobim več podatkov o tem telefonu...
Lp b
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Včeraj sem kupil telefon in ga testiral z Antutu aplikacijo:

- gre za znamko ALPS model I110S
- Android sistem je 4.2.2
- CPU je Dual-Core ARMv7 processor (VFPv4, NEON)
- Mali-400 MP, 598-1001MHz
- resolucija 320x480
- internal memory: 180MB
- RAM memory 220MB
- GPU: OpelGL ES 2.0
- Multi-touch
- Omogoča microSD kartice
- GPS, Wlan, 3G, BT
- Velikost ekrana: 3.5’’
- Podpora dveh SIM kartic
- Fotoaparat 2 MP
- Moč baterije: 1500mAh


Odzivnost je dokaj hitra, barve so dovolj lepe, aplikacije in igre delajo (vsaj do sedaj testirane)
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Hvala, precej bolj popolna in strukturirana informacija kot na tuševi spletni strani,..

b
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Tado moj...za Vodafone telefon grem lepo na gsm areno in si pogledam specifikacije...pri temle vašem pa grem lahko na link in najdem nepopolne podatke...kako velik je torej zaslon in kje lahko dobim več podatkov o tem telefonu...
Lp b

Daj ne nabijaj nekaj brezveze! To se prikaže, ko grem na vašo spletno stran:



Ful natančne in popolne informacije
bonk.gif


Glede GSMArene: tam niti znamke ALPS nimajo vpisane - pa še maaaaaaarsičesa ne. Pa boljše, da ne omenjam Vodafona, ki je 2 leti nazaj imel 439 milijonov(!) naročnikov in je kot tak zanimiv za vpis na GSMAreno, komu tam bo pa zanimiv Tušmobil s 251.000 naročniki?
rolleyes-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
SouthPark , lepo sem vprašal če so kje podatki,.. tudi naša stran je za običnega uporabnika dovolj, za naprednega pa manj zato grem na gsm areno,.. če bi eden dal proizvajalca in model, bi podatke našel tudi sam,..

ne boj se želel sem le primerjati ali bi mulcu kupil tega tuševega alil zte open,.. in očitno bom kupil tega,..

b
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Še enkrat: komu na GSMAreni bo zanimiv vpis telefona, ki ga ima operater s 251.000 naročniki? Po tvoje bi moral telefon že pred pol leta v ''rumors'' bit najavljen
tongue-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Lahko podaš tudi link do strani proizvajalca,.. pa si pogledam tam,.. ni nujno da GSMarena,.. zaključujem
b
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Sorry, sam si res mal dosaden s temu.

Osebno sem pač mnenja, da če ne obstaja review narjen v gsmareni, si telefon ne zasluži pozornosti...

Je pa, vsaj po specifikacijah tole telefon, k bodo stranke hodile po 2 mesciih nazaj, da je telefon počasen v 3pm...
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Dosaden? Ker borovnica piše kak je Tušmobil grdi, ker ne napiše natančnih podatkov, vmes pa ima njihova stran še manj informacij?

Glede telefona samega se pa strinjam - še posebej, če podatek o RAM-u drži.
 
22. jul 2007
13.269
1.574
113
124
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Če ti po pravic povem, nisem zadovoljen z opisom telefonov ne na TM, in ne na S! . Še najbolše ima M@.
Vedno sem gledal po gsmareni.
smile-1.gif


roza.gif
Lahko bi vsi operaterji dali kar link do gsmarene in ne bi bil potreben brezvezen kup kvazi informacij na njihovih straneh.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik WeWatchingYou pravi:
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Če ti po pravic povem, nisem zadovoljen z opisom telefonov ne na TM, in ne na S! . Še najbolše ima M@.
Vedno sem gledal po gsmareni.
smile-1.gif


roza.gif
Lahko bi vsi operaterji dali kar link do gsmarene in ne bi bil potreben brezvezen kup kvazi informacij na njihovih straneh.

GSM arena ni relevantna za podatke, vsaj uradne ne za posamezno tržišče. Šteje samo uradna stran proizvajalca. Je pa primerna za bežni pogled, to pa ja
grin1.gif
.

Lp.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Kaj še ima kdo na območju MB-Tabor težave s klicanjem?
Signal poln pa dobim SMS, da sem nedosegljiv, probam poklicat nazaj pa mi vsaj 4x ven vrže 5 pa mi uspe poklicat vendar nato med samim pogovorom zopet vrže ven in telovadbo s klicanjem je potrebno ponovit.
 

Supergirl

Pripravnik
1. feb 2008
321
0
16
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Kaj še ima kdo na območju MB-Tabor težave s klicanjem?
Signal poln pa dobim SMS, da sem nedosegljiv, probam poklicat nazaj pa mi vsaj 4x ven vrže 5 pa mi uspe poklicat vendar nato med samim pogovorom zopet vrže ven in telovadbo s klicanjem je potrebno ponovit.

Jap... In to ni od včeraj, ampak traja že kar lep čas.
rolleyes-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.