Novo pri Telekom Slovenije III.

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.991
432
83
tam kjer je Telekom gradil optično omrežje, odprto za kateregakoli ponudnika: ali ste kje imeli pogoj da vam pripeljejo optiko na parcelo oziroma do obstoječega modema pod pogojem da se na ta kabel dejansko priključite? Ni nujno da postanete stranka Telekoma, lahko tudi koga drugega, samo nekdo pa na ta kabel mora biti priključen, drugače optike ne boste dobili na parcelo oz. do modema?
pri nas je gvo vlekel cevi. Jaz sem vzel optiko, sosed pa ne. Pa so pustil 2m cevi zunaj (na moji parceli), za njega. Če bi jo želel dobit, bi še kakh 20m moral doštukat. Ali sam, ali gvo, pa ne vem. Pa verjetno bi morali še vlakno potegnit iz centrale?
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.075
-886
83
@all

Ali je za vstop v moj.telekom , vedno za dodati kodo , ali je kakšna nastavitev da gre brez kode preko PC ?
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.296
133
63
@all

Ali je za vstop v moj.telekom , vedno za dodati kodo , ali je kakšna nastavitev da gre brez kode preko PC ?
Misliš tisto na SMS? Verjeno ne gre brez tega, ker imajo to stvar nametano skupaj tako nesrečno, da je joj...

Ampak to so naredili za našo varnost!

Pa recimo aplikacija na telefonu ne deluje, ko imaš malce več dodanih kartic in moraš vedno preko web strani.

Jernej
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.075
-886
83
sj to imamo vsak na svojem PC, a tud to ni za njihovo varnost. to ja. thx za odgovor , JAO , TELEKOM
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.608
78
48
Misliš tisto na SMS? Verjeno ne gre brez tega, ker imajo to stvar nametano skupaj tako nesrečno, da je joj...

Ampak to so naredili za našo varnost!

Pa recimo aplikacija na telefonu ne deluje, ko imaš malce več dodanih kartic in moraš vedno preko web strani.

Jernej

za 5 dodanih kartic deluje tudi app na telefonu.
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.296
133
63
sj to imamo vsak na svojem PC, a tud to ni za njihovo varnost. to ja. thx za odgovor , JAO , TELEKOM
Pa saj lahko dodeliš pravice tudi na drug račun moj.telekom, bo pač tam vsak dobival svojo kodo na svoj telefon. Za TV pa mislim da ne rabiš sms-a, samo vtipkaš geslo, kadar te vrže ven.

Glede števila kartic mobi v aplikaciji pa ne vem, kje je meja. Ampak jaz jih imam vsekakor toliko, da se zabuni in reče, da aplikacija ni za toliko številk ;).

Jernej
 

first1

Fizikalc
19. mar 2018
311
149
43
Če grem danes prekiniti trojčka na Telekom, kako dolgo še lahko/moram uporabljati njihove storitve (torej kakšen je odpovedni rok)? Se prekine brez stroškov (če nimam vezave) oz so pred kratkim kaj spreminjali pogoje?
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.511
5
38
Če kdo ve. Prejšnji mesec sem po nesreči aktiviral mobi B paket, namesto mobi C. Ta mesec poteče 27ga. A lahko en dan prej aktiviram mobi C in je to to ali je kakšna fora? Thx.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
750
16
18
Lahko. Ni nobene fore. Lahko to narediš že danes, če hočeš.

Z vklopom novega zakupa Mobi C se na številki izključijo morebitni drugi že vključeni zakupi (Mobi A, Mobi B, Čvekaj Mobi ali Mini Mobi), količine teh zakupov pa ostanejo do preteka veljavnosti.
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.622
1.419
113
Iskajoč brata
ima še kdo probleme na Hrvaškem preklopiti na A1 omrežje?
Ko sem prišel na Krk sem imel a1 omrežje, potem smo šli na drugo stran otoka, mi je vmes preklopilo na hr telekom. Nazaj na A1 mi je zavračalo.
Potem sem imel še tretje pomoje tele2 omrežje, ki pa mi je pisalo "prepovedano".
Torej če ni bilo hr telekom, sem šel lahko na a1, drugače pa ne...
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.397
5.563
113
Roaming pogodbe....

Operaterja več koštaš pri A1 kot v Hr telekomu....
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.622
1.419
113
Iskajoč brata
A pa ni tako, da morajo imeti odprto in dovoljevati na želeno omrežje? To je ene 2 leti nazaj začelo jebat, prej si lahko brez težav menjal.
Mobilni internet telekom HR poleti čisto poklekne in je isto kot da bi imel 2g. A1 je vsaj normalno deloval.

Saj zastopim, da frekvence toliko spustijo skozi, potem pa zabije. Je pa čisto podhranjeno v poletnih časih, ko se poveča št. uporabnikov, vsaj 100x
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.511
5
38
Lahko. Ni nobene fore. Lahko to narediš že danes, če hočeš.

Z vklopom novega zakupa Mobi C se na številki izključijo morebitni drugi že vključeni zakupi (Mobi A, Mobi B, Čvekaj Mobi ali Mini Mobi), količine teh zakupov pa ostanejo do preteka veljavnosti.
Evo, sem hotel danes to naredit pa v aplikaciji in na spletu ob vklopu dobim sporočilo: "Pri spremembi je prišlo do napake. Prišlo je do napake pri aktivaciji storitve." in zgodi se nič...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.047
5.891
113
A pa ni tako, da morajo imeti odprto in dovoljevati na želeno omrežje? To je ene 2 leti nazaj začelo jebat, prej si lahko brez težav menjal.
Mobilni internet telekom HR poleti čisto poklekne in je isto kot da bi imel 2g. A1 je vsaj normalno deloval.
Saj zastopim, da frekvence toliko spustijo skozi, potem pa zabije. Je pa čisto podhranjeno v poletnih časih, ko se poveča št. uporabnikov, vsaj 100x
Za katero stvar potrebuješ? Lahko uporabljaš naprimer WiFi v lokalih.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
750
16
18
Evo, sem hotel danes to naredit pa v aplikaciji in na spletu ob vklopu dobim sporočilo: "Pri spremembi je prišlo do napake. Prišlo je do napake pri aktivaciji storitve." in zgodi se nič...
Poskusi še preko SMS: Najprej pošlji na 1917 "MOBI B NE", nato pa "MOBI C". Če tudi to ne gre, pokliči podporo.