Novo pri Telekom Slovenije III.

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.151
4.599
113
Osnovni problem je torej korak nazaj pri NEO, ki neprimerno shranjuje nastavitve. Jaz nisem nikoli prešel na NEO in imam še stari box, kjer teh menjav sheme še nisem opazil. Vrstni red je tak kot sem ga pred nekaj leti nastavil.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Tako kot je že napisano. Boli me kam dajejo katere kanale. Jezi me, ker so prvo rekli, da se sheme tistih, ki jih imajo urejene po svoje ne bo spreminjalo. Zraven dajo pa še bolan izgovor, da je to za boljšo uporabniško izkušnjo in ostalo sranje.
Poleg tega pa ta opevan NEO nima funkcije, ki jo ima box že x let, če ne od začetka. In to je, da se shema lahko izvozi in potem ponastavi.
Sam sem si že uredil kanale nazaj tako kot mi paše samo so pa še vedno navadni prašiči telekomovski.
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
No še to dodam. Sedaj so kao dali v hitro izbiranje kanale po kategorijah. Samo kaj ti to pomaga, če rabiš narediti 3 klike, ko sam še vmes gledam kanal.
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.151
4.599
113
Osnovni problem je torej korak nazaj pri NEO, ki neprimerno shranjuje nastavitve. Jaz nisem nikoli prešel na NEO in imam še stari box, kjer teh menjav sheme še nisem opazil. Vrstni red je tak kot sem ga pred nekaj leti nastavil.
Prehitro sem se hvalil. Po nekaj dneh sem prižgal TV in po ogledu prve stvari na naslednjem mestu ni bil več isti program. Shema se je spremenila in moral sem zapraviti 5 minut, da sem jo spravil v prvotno stanje.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Tako kot je že napisano. Boli me kam dajejo katere kanale. Jezi me, ker so prvo rekli, da se sheme tistih, ki jih imajo urejene po svoje ne bo spreminjalo. Zraven dajo pa še bolan izgovor, da je to za boljšo uporabniško izkušnjo in ostalo sranje.
Poleg tega pa ta opevan NEO nima funkcije, ki jo ima box že x let, če ne od začetka. In to je, da se shema lahko izvozi in potem ponastavi.
Sam sem si že uredil kanale nazaj tako kot mi paše samo so pa še vedno navadni prašiči telekomovski.
Ve se, kaj Janez hoče. In to se skozi prizmo njegovih oči in nadzornikov smatra kot feature in ne bug.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
A je slučajno kdo zasledil, 5G je po novem za vse pakete brezplačen ali zgolj za nove naročnike?

 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.220
3.370
113
V Moj telekom gre vključit cena je 0 EUR pol pa je še opcija 5G 450/150 za 3 eure.

Koliko omogoča osnovna 5G pa ne vem?'
 

ales74

Fizikalc
3. nov 2012
470
37
28
okolica MB
do ponedeljka zaradi nadgradnje nekatere storitve ne bodo delovale

 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
Osnovna 5G omogoča 150/50.
Če pravilno razumem se nič ne pridobi na hitrosti...
2Naročnikom mobilnih storitev je omogočena aktivacija brezplačne storitve 5G s poslanim SMS sporočilom vsebine 5G na številko 1918. Ob vklopu brezplačne storitve 5G se uporabniku vklopi dostop do omrežja 5G ob nespremenjeni hitrosti prenosa podatkov. Z vklopom dostopa do omrežja 5G se aktivirata tudi storitvi VoLTE in VoWiFi. Za več informacij o možnosti uporabe omrežja 5G preverite na www.telekom.si/5g
Sem si vklopil preko sms-a, imam modem Huawei B535-232 cat7 in imam še vedno 20/5 hitrost.
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.465
857
113
Po oznaki sodeč, je modem 4G/LTE, če je pa hitrost 20/5, je pa verjetno razlog v Telekomovem paketu (ker bolj osnovni/cenejši paketi imajo nižjo hitrost kot višji/dražji paketi).
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.836
379
83
ja modem ni certificarn kot 5G... pred časom sem v eni drugi temi že nekaj drugega spraševal in je bilo rečeno, da ta naš 5G deluje na nevem katerih frekvencah in da tudi cat6 modem naj bi podpiral...

hitrost je omejena zaradi paketa, imam neomejene podatke, pa omejeno hitrost. Sem pač probal, če bi delalo tudi pri meni, če je že zastonj ;)
 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.443
1.236
113
Iskajoč brata
SD HD programe so združili, vendar moraš biti pozoren, da je sedaj HD.

Pri meni so HD izginili in ostali SD programi....., tudi tam kjer bi morali ostati HD. Po klicu na center so uredili in popravili, da kjer so HD, da kaže HD. Je tudi mali znak HD v popupu.