Novo pri Telekom Slovenije III.

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.055
-904
83
Kje v LJ ste pa dobili tako hitrost? Meni v centru in v BTC deluje med 100 in 200 mbps downloada, nic vec, imam paket Naj 5G in iPhone 12 Pro Max…
lokacija LJ na bavarskem dvoru od postaje bus pa do zadaj pri burek - olimpija , samsung s21 ultra in pa menjana sim približno 3 tedne nazaj. S staro tudi imela slabši speed - (ali pa kaj drugega blo narobe). Ali iphone dela z CA - Carrier Aggregation ?





 

stevekeating

Pripravnik
10. avg 2021
50
4
8
lokacija LJ na bavarskem dvoru od postaje bus pa do zadaj pri burek - olimpija , samsung s21 ultra in pa menjana sim približno 3 tedne nazaj. S staro tudi imela slabši speed - (ali pa kaj drugega blo narobe). Ali iphone dela z CA - Carrier Aggregation ?
Pri iPhonu utipkas *3001#12345#* in dobis podatke na katero frekvenco si povezan itd…
Jaz sem meril zadnjic pri Intercontinentalu in sem imel okoli 200mbps downloada…
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.504
289
83
  • NOVOSTI V TV-PROGRAMSKI SHEMI TELEKOMA SLOVENIJE​

    30.11.2021
    Novosti v programski shemi Telekoma Slovenije
    Naročnike televizije Telekoma Slovenije obveščamo, da smo v programsko shemo vključili tri nove glasbene TV-programe:
    • ADRIA MUSIC TELEVISION (skrajšano: ADRIA HD): programsko mesto 618,
    • FOLX MUSIC TELEVISION, SLOVENIJA (skrajšano: FOLX HD): programsko mesto 619,
    • ONE ADRIA MUSIC TELEVISION (skrajšano ONE ADRIA HD): programsko mesto 620.
    Programi so vključeni v vse programske sheme: Osnovna, Standard, Mini in Mega HD. TV-programi so na voljo tudi prek spletne strani neo.io in mobilne aplikacije NEO.
    Določenim TV-programom v programski shemi smo dodali še HD-ločljivost:
    • ARTE HD: programsko mesto 315,
    • RTS Maribor HD: programsko mesto 670,
    • ZDF HD: programsko mesto 723,
    • DAS ERSTE HD: programsko mesto 809.
    Možnost brezplačnega ogleda nazaj za 7 dni pa smo dodali še TV-programoma:
    • PRO 7 in
    • Prva srbska TV.
vir: https://www.telekom.si/info-in-obvestila/novosti-v-tv-shemi-30-11-2021
 
  • Všeč mi je
Reactions: sole

stevekeating

Pripravnik
10. avg 2021
50
4
8
Imam eno vprasanje…
Imam paket Naj 5G in mi Telekom vsak mesec zaracuna neke poslane SMSe v EU+(prejsni mesec so mi jih naracunali 20, jaz niti enega nisem poslal)…Se to se komu dogaja?
Hvala
 
  • Všeč mi je
Reactions: Mare2

stevekeating

Pripravnik
10. avg 2021
50
4
8
Možno je tudi da ti kej kartica ali pa telefon nagaja. Za štart preveri kam pošilja sms. Za te applove zadeve pošilja na irsko
Imam eSIM…Drugace pa med sporocili nisem nasel nobene stevilke, ki ni slovenska…
Pred Telekomom sem imel Telemach na tem telefonu, isto eSIM, in mi niso nobenih SMSjev racunali tko da
 

Eden

Pripravnik
27. apr 2014
85
4
8
Kje v Moj Telekom?
Sem sel sedajle parkrat cez cel Moj Telekom in nisem nikjer videl te opcije…Hvala
Ni pod računi. Po prijavi v Moj telekom "V mojih razmerjih" izbereš številko. Počakaš, da se vse naloži in potem levo, se ti pokaže "PORABA" in opcija razčlenjen račun.
 

Priponke

  • Posnetek zaslona 2021-12-05 194358.png
    Posnetek zaslona 2021-12-05 194358.png
    27,6 KB · Ogledi: 74