Novo pri T2 III.

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.453
105
63
40
Malo tu,malo tam :)

Veseli december na T-2 TV​

Mesec, ko nas bodo obiskali trije dobri možje, je tukaj. Najbolj vesel mesec, poln praznovanj in obdarovanj vseh, ki jih imamo radi. Praznično vzdušje smo pripeljali tudi na T-2 televizijo, ki bo popestrila decembrske večere.
odprtesheme_2022_brezredpoint_fb.jpg

Pričarajte si praznično vzdušje še pred prazniki s pomočjo T-2 televizije. Vsem uporabnikom smo od 1. decembra do 2. januarja odprli TV programske sheme, ki bodo dolge zimske večere spremenili v pravi televizijski užitek za vsak okus. Najbolj čarobne dni leta si lahko popestrite z največjo programsko shemo XL HD, spremenite dnevno sobo v kino dvorano z vsebinami Cinestar Premiere in Filmbox ter se zabavajte ob programih paketov Yugo, HUN5+, RUS5+ in Pink.
Želimo vam čudovite in nasmejane decembrske dni.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.453
105
63
40
Malo tu,malo tam :)

Obvestilo o spremembi cenika in reguliranih količin prenosa podatkov v EU​

Obveščamo vas, da se bo skladno z uredbo (EU) št. 2022/612 s 1. januarjem 2023 spremenila veleprodajna medoperaterska cena za prenos podatkov v EU gostovanju, ki bo po novem znašala 1,80 EUR / GB (brez DDV). Posledično se bo zaradi navedene spremembe znižal zaračunan pribitek za prenos podatkov, ki se lahko zaračunavajo skladno s politiko poštene uporabe. Spreminjamo pa tudi količine podatkov v mobilnih paketih Oranžni Midi, Oranžni Maxi, Oranžni Maxi + in podatkovnih paketih Mini in Maxi.
Nove količine podatkovnega prenosa, ki jih bo znotraj zakupljenih količin prenosa podatkov uporabnik lahko koristil v gostovanju EU in cenik pribitkov, si lahko ogledate v spodnjih tabelah.

Sprememba podatkovnega prenosa v mobilnih paketih:​

Mobilni paketObstoječa količina prenosa podatkov v EUKoličina prenosa podatkov v EU 2023
Oranžni Midi9 GB10 GB
Oranžni Maxi16 GB18 GB
Oranžni Maxi +23 GB25 GB

Sprememba podatkovnega prometa v podatkovnih paketih:​

Podatkovni paketObstoječa količina prenosa podatkov v EUKoličina prenosa podatkov v EU 2023
Podatkovni Mini5 GB3 GB*
Podatkovni Maxi13 GB14 GB

Sprememba pribitkov:​

Storitev:Obstoječa cena z DDVCena z DDV v letu 2023
Dohodni klic0,00671 € / minuto0,00488 € / minuto
Prenos podatkov2,44 € / GB2,196 € / GB
Več informacij glede gostovanja v tujini je na voljo v Pogojih uporabe mobilnih paketov in uporabe enot in politiko poštene uporabe, ki si jih lahko ogledate tukaj.
Za dodatne informacije smo vedno dosegljivi v naših poslovalnicah ali na številki 064 064 064, kjer vam bodo svetovalci z veseljem pomagali.
Celotno obvestilo, ki si ga lahko shranite, je na voljo tudi za prenos v pdf obliki. Ogledate si ga lahko tukaj.
* Naročniki podatkovnega paketa MINI, ki se s spremembami ne strinjajo, lahko v skladu z 192. členom ZEKom-2 v 60 dneh od objave sprememb brez odpovednega roka, brez plačila kakršnih koli dodatnih stroškov (na primer stroškov prekinitve naročniškega razmerja oziroma drugih administrativnih stroškov, pogodbenih kazni, zneskov prejetih ugodnosti ali drugih dogovorjenih nadomestil) odstopijo od naročniške pogodbe. Ta pravica ne posega v zapadle in neplačane obveznosti naročnikov ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnikov. Naročnik, ki je ob sklenitvi naročniškega razmerja prejel terminalsko opremo po akcijski ceni, lahko pri odstopu od naročniške pogodbe pred potekom obdobja vezave izbira, ali bo T-2 plačal nadomestilo, ki ustreza sorazmernemu delu celotne vrednosti prejete terminalske opreme in prejeto terminalsko opremo obdržal, ali pa bo vrnil terminalsko opremo v stanju, v kakršnem mu je bila izročena, ob upoštevanju normalne rabe, in plačal uporabnino za čas uporabe terminalske opreme, T-2 pa mu bo kupnino vrnil. Več informacij lahko dobite na telefonski številki 064 064 064 ali v naših poslovalnicah.
 

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.069
-889
83
V akciji je sedaj : Oranžni Optimum , 24 X 30 €
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.977
817
113
Gledam danes, da so dodali neke skandinavske programe na Pickbox.. si recem “super” - ker so mi skandinavske serije top.. grem gledat - pa hocejo 5.99€ na mesec dodatno.. pa se skor siguren, da sem pickbox se nedolgo nazaj gledal v okviru Oranzni z HBO..
So kaj spremenili??

pa se druga - v hisi imam optiko (telekom), pa potem naprej t2.. naceloma zadeva dela - tole “lupljenje” (pickbox, fixn IP,..) me pa zmer bolj nervira (ob tem da je paket ze sedaj nekje 70€+).. kaj imam od alternative? Kaj naj gledam - telekom in se kaj? Telemach nima optike? Ne bi sel nazaj na “koaksialca”.
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Telemach imaš na telekomovi optiki. Tako ga imam jaz. Pošlji jim mail in po mailu vpraši, samo jim napiši svoj naslov, da preverijo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ncnifrej

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.488
889
113
V akciji je sedaj : Oranžni Optimum , 24 X 30 €
So podaljšali akcijo še za dodatni mesec, poleg tega pa podarijo še Wi-fi mesh:
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.639
2.094
113
Imamo kerga tukaj, ki dela na T-2-ju? Spremenil bi paket v Oražni Optimum, kako je pa glede popusta? :fredi:
 

map

Guru
6. jul 2008
7.815
1.952
113
najrajš na babi
Spreminjaš gor al dol? Če dol pokliči na help desk, v trenutku uredijo na obstoječi vezavi in popust ostane kot je bil brez stroškov. Sem se vezal za oranžni diamant HBO, pa sem potem prestavil na optimum, prejšnji mesec pa na start
 

H19ED

Guru
30. jul 2022
2.639
2.094
113
Spreminjam isto kot ti, malo mi diši popust novih naročnikov, naročnik sem pa od samega začetka T-2 firme. 1 leto nazaj so mi sami rekli, pojdi stran od T-2 in pridi čez 3 mesece nazaj kot novi naročnik. Drugače ne bom dobil istega popusta kot novi naročniki...:confused:

Sem pa trenutno brez vezave.
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Kaj pa ce na istem naslovu spremenis narocnika/placnika, se to steje kot novi narocnik?
 
19. jul 2007
2.782
1.506
113
Akcijska cena velja za nove naročnike, ki pred pričetkom veljavnosti tega aneksa oz. v obdobju treh (3) mesecev pred tem, niso imeli sklenjene naročniške
pogodbe s T-2. V kolikor T-2 presodi, da gre pri koriščenju posebne ugodnosti za poskus zlorabe ugodnosti za nove naročnike (na primer prenos naročniškega
razmerja na drugo osebo znotraj istega gospodinjstva),
lahko ugodnosti iz aneksa zavrne
.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.604
3.627
113
Idi na A1 je brez vezave , potem pa nazaj po 3 mesecih oziroma ,ko bo kakšna akcija.
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.977
817
113
a ni neumno - da starih strank ne cenijo in moramo stalno iskat neke "variante"? Meni so ponudili -20% za obdobje 2 let.. telemach mi je dal 12x1€ + 12xcena zelo podobna T2 s popustom.. na letni ravni privarčujem 700€ (12x65€ cca Oranžni + HBO) ..
priznam sicer, da telemach app ni tako hiter in dober - a imajo večji nabor programov + 700€ manj .. pol dopusta madona