Novo pri T2 III.

map

Guru
6. jul 2008
7.815
1.952
113
najrajš na babi
No pri nas v posavju imamo pa odličen signal z 0g. Prva bazna 45 km stran. Bebci. Naj to infrastrukturo komu prodajo, al pa šenkajo, pa na ta račun zastojn roaming trajbajo če že hočejo imeti svojo mobilno. Velik premalo investirajo, da bi blo njihovo omrežje v današnjem času sploh uporabno
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.630
3.630
113
No pri nas v posavju imamo pa odličen signal z 0g. Prva bazna 45 km stran. Bebci. Naj to infrastrukturo komu prodajo, al pa šenkajo, pa na ta račun zastojn roaming trajbajo če že hočejo imeti svojo mobilno. Velik premalo investirajo, da bi blo njihovo omrežje v današnjem času sploh uporabno
Bodi srečen, ker si skozi na Roamingu.
Hujše je ko ti vleče 3g z eno črtico v bajti, pa vsak dan greš v Avstrijo in se ti ne da vedno telefona drkat z ročno izbiro omrežja.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.815
1.952
113
najrajš na babi
Jest sem se tega rešil, žena še vedno midi paket uporablja, pa pravi da je zadovoljna. Jes sem imel maxi v paketu in nisem bil zadovoljen. Sem ji pa nekaj speedtestov naredu. V telekom roamingu čez 12/2 ne gre. katastrofa. V maxi paketu mi je pa lepo letelo do 150/50.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.630
3.630
113
No ja, ponekod že sam Telekom 4g ne gre hitreje.
Zato sem pa 5g telefon kupil.

Moja pa je od danes srečna na Hot u.
In moram povedati, da je kvaliteta govora, ko sem z Telekomu v Roamingu v Nemčiji dosti boljša.
T2 je bil porazen, včasih je sploh nisem razumel ona pa ne mene.

No zadnje tedne je bilo bolje ampak je bilo dovolj tega sranja.

No sedaj pa lahko v službi na 5g omrežju srfa.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.815
1.952
113
najrajš na babi
Kvaliteta je tudi doma v telekom roamingu slaba. Trenutno sva z tamalim na A1 in je res druga kvaliteta. HOT/BOB ne pride v poštev ker smo vsi na ajphonih in so problemi, no T2 ni nobenega problema, tethering v tujini dela, mms tud, je pa samo potrebno po vsakem updajtu APN vpisat. Razmišljam pa da bi jo dal v družinski paket v A1 z mini MIO paketom. Potem bi vsi 3 je imeli vsak 2 EUR nižjo naročnino in bi mini MIO bil 11 EUR- Pa zadeva z iphoni laufa, ker je uradni operater.

Poraba je nekje 1000+ minut, 500+ MMS/SMS in nekje 0,5 do 1 giga podatkov. Pa velik se MMS pošilja, zato je T2 boljš k BOB/HOT, mini mio bi res lepo vse pokril.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.630
3.630
113
Kaj ne dela prenos sms/mms mimo operaterja, tako kot na Android v Googlovi aplikaciji messeges?
 

map

Guru
6. jul 2008
7.815
1.952
113
najrajš na babi
Ne vem. Face time/imessege dela, za drugo pa ne vem. Je blo tle gor in na jabuk forumu, da pri teh cenejših, ki nimajo svojega omrežja ne dela OK. Pri HOT da mms sploh ne delajo, APN da od A1, ki ga ni možno spreminjati, pri bob enako z tem da naj bi v SLO delalo, v roamingu pa ne. Prav tako na BOB naj nebi delal tethering v roamingu. No telemach in T2 dela vse to brez problema, samo ob sistemskem updajtu APN pobriše in ga moraš na novo vpisat, kar SIM dovoli, pri tistih pa ne. Nekaj takega sem bral.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.815
1.952
113
najrajš na babi
Glede na to da ima malo porabo podatkov, pa kr dost MMS bi bil ta A1 mini za 11 EUR super paket. Bom predlagal. oziroma bi imela 1 leto 7 EUR, nato 11.
 
Nazadnje urejeno:

WPT78

Majstr
6. maj 2015
1.069
-889
83
Ali ste že vsi menjali sim kartice v novejše ?
1666935906903.png
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

map

Guru
6. jul 2008
7.815
1.952
113
najrajš na babi
Danes sem pogruntal da se po novem T-2 TV2go aplikacija prikaže na Apple carplay. Preko nje je mogoče poslušati radijske postaje. Odlično. Predvsem, ker so nekatere postaje ki jih TuneIn nima. Recimo tisti radio DUR ali nekaj takega.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.815
1.952
113
najrajš na babi
Pa kaj je z tem T2. Kaj so čist na glavo padl. Gledam danes fuzbal in reklama za Modri gumb 2.0 na daljincu, kao 1 mesec promocijsko brezplačno. To je tista varjanta, ki ti pomembne dogodke med tekmo kaže in lahk skočiš direk na njih. Recimo gol, offside itd. Zdej bodo še to zadevo začeli računat, T2go so že tak zjebal da moreš 2 eur doplačat. Majmuni u 3 PM.

 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.847
735
113
www.jernej.org
Ne vem, kje si prebral, da je to promocijsko brezplačno. V članku je reklama za T-2 TV, ki ga lahko dobiš za 1 mesec promocijsko brezplačno. TOP dogodki se ne bodo dodatno zaračunavali.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.453
105
63
40
Malo tu,malo tam :)

Odprte časovne funkcije s Top dogodki​

Uporabniki T-2 televizije lahko vse do konca leta 2022 uživate ob uporabi TV časovnih funkcij z vsemi možnostmi, ki vam jih ponujajo.
Preizkusite lahko vse opcije prenovljenega Modrega gumba 2.0, s katerim boste športni navdušenci dostopali do vseh pomembnih dogodkov tekem in spremljali športne statistike svetovnega prvenstva. Prepričate se lahko o izjemno uporabnem slikovnem traku, ki občutno olajša iskanje mesta predvajanja TV vsebin.
Časovne funkcije smo odprli za vse uporabnike T-2 televizije vse do konca leta 2022.

Kaj vse omogočajo TV časovne funkcije?​

TV časovni zamik je brez dvoma najbolj prepoznavna funkcija T-2 televizije, ki deluje tako na domačem TV vmesniku, aplikaciji za pametne televizorje T-2 TV in mobilni televiziji T-2 tv2go. S 5-minutnim preskokom lahko hitro preskočite oglase, s pomočjo slikovnega traku pa boste z lahkoto našli želeno mesto predvajanja vaše najljubše serije. Vsebine na sporedu lahko začnete gledati od začetka, jih vmes ustavite in z ogledom nadaljujete na istem mestu na drugi televiziji, računalniku ali mobilnem telefonu z mobilno televizijo T-2 tv2go.
Časovne funkcije vam omogočajo, da gledate kar želite, kadar to želite, saj lahko vsebine gledate vse do 7 dni nazaj. Pritisnite na modri gumb na svojem daljincu, ki vam prikaže vse najpomembnejše dogodke posamezne tekme. S pomočjo prenovjenega modrega gumba boste vedno na tekočem z vsemi dogodki iz sveta športa.
MODRI GUMB 2.0
NOVOST T-2 TELEVIZIJE
Vrhunska izkušnja gledanja nogometa z Modrim gumbom 2.0. Pritisnite in si oglejte vse pomembne dogodke tekem ter športne statistike.
VEČ INFORMACIJ


Tudi naš Jože obožuje Modri gumb 2.0​

Naš Jože je pravi fuzbalofil, ki je navdušen nad posodobljenimi funkcijami modrega gumba 2.0. Odslej omogočajo ogled vseh Top dogodkov tekem v prenovljeni video obliki, v času svetovnega prvenstva pa vam postreže še z zanivimi športnimi statistikami v živo, kar med tekmo.

Ljubitelji športa, če ste zamudili ključne trenutke tekem, kot so sodnikove odločitve, goli ali priložnosti, si jih lahko ogledate s klikom na modri gumb. Odslej so vsi Top dogodki zbrani v enotnem video posnetku, kar vam omogoča ogled celotne tekme v zgolj nekaj minutah.

Modri Gumb 2.0 omogoča:​

  • ogled najbolj ključnih trenutkov tekem v kratkem videu
  • ogled vseh odločilnih trenutkov tekem
  • goli, prosti streli, priložnosti, prekrški ali sodnikove odločitve
  • vse pomembne dogodke si lahko ogledate v samo nekaj minutah
  • dostop do vseh statistik tekem v živo, na velikem zaslonu
  • če želite, lahko oznake Top dogodkov izklopite
Vse Top dogodke tekem si uporabniki lahko ogledate tudi, če niste pred domačim televizorjem - tudi na mobilni televiziji T-2 tv2go jih boste našli zbrane na enem mestu. Kliknite na gumb "Predvajaj TOP dogodke", za predvajanje vseh Top dogodkov tekme v strnjenem video posnetku pa premaknite drsnik v desnem zgornjem kotu zaslona tako, da se obarva oranžno.