Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

HrabiaMol

Fizikalc
28. jul 2007
1.400
1
38
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
Takrat operater pač molze domači trg ker mu je določena komisarka priprla pipico v tujini ...
13.gif
vam ni jasno ...

Tale je res bosa. Kaj bojo pa pol ko bo enotni trg? Očitno bodo spet ratali popularni free sms servisi in to leta 2013. Groza.
To da je za podražitve kriva EK je navadna bedarija pomoje, gre izključno za izkoriščanje.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
maš družino, 2 odrasla, 2 otroka in 2000€ plače, zaradi varčevanja v državni upravi ti vzamejo 200 €,.. da preživiš imaš nekja možnosti:
- znižaš stroške
- povišaš prihodke
- živiš z enakim standarodm, povečujejo pa se ti dolgovi,..dokler gre
katero možnost boš izbral,..

operater zaradi konkurence in morda drugih omejitev ne more dvigat cen kot bi si želel, a prihodki se mu manjšajo ,.. nekaj mora narediti,.. išče rezerve najprej pri sebi,..ko pride do meje je prisiljen dražiti storitve, draži jih tam kjer presodi, da bo imel največji isplen in najmanjši vpliv na zmanjšanje uporabnikov,..itd,..
b
 

Ales

Pripravnik
7. avg 2007
403
3
18
Lichtenwald

Po podatkih na Gsmareni:

The phablet has a 3,140mAh battery, about what you'd expect from a device this size. But it also comes with a spare battery with its own charging dock, which also serves as a stand for the handset (no need to swap batteries to have them both charged, but no simultaneous charging either). That's great news anyway for heavy users who run their battery flat in under a day. The G Pro supports wireless charging out of the box too.

A je rezervna baterija z dock polnilcem v kompletu tudi pri nas?
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Citat:
Uporabnik igors24 pravi:
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Tistih 20% dohodka, ki se bo z regulacijo zmanšal na 10% ali mogoče še na manj pač ni razlog za nobene konkretne podražitve, za kake manjše že.

Pač dražijo se stvari, imamo 2.5% letno inflacijo in itak da gredo cene počasi gor.

10 ali celo več % izpad dohodka podjetja je še kako razlog za iskanje drugih virov ...

optimizacije in novi viri se iščejo že nekaj časa,..uporabniki iščejo nižje cene, ki pa se morajo nekje kompenzirat,..
važno je, da so paketi čedalje cenejši,..
b

Paket ni cenješi, ampak kvečjemu dražji povečan za ceno teh sms-ov. Naslednja stvar bo dodatno obračunavanje sms v kolikor pošlješ drugemo operaterju znotraj Slo.

Sam ne pomnim, kdaj sem poslal kakšen sms, mms pa sploh od kar sem jaz in ostali kompanjoni odkrili čari vibera ter whatsapp-a
grin1.gif
. Ugotovil sem, da če pošljem sliko preko whatsappa, da jo uporabnik simobila dobi 100%, medtem ko bi poslal mms je vprašanje, če bi a dobil, ker je veljalo, da ga en krat dobi drugič spet ne in obratno.

Lp.

P.S.
Ja pozabil sem dodati varnost dol ali gor itak je več ali manj bez varnosti po nas, tako da važen da pride in da se dobi, ostalo pa naj kar nadzirajo, če imajo čas za vse
grims-1.gif
.

 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
ja viber je pa zakon,..mislim da smo to že debatirali,..
pa še kratka z računalniških novic,..http://www.racunalniske-novice.com/novice/dogodki-in-obvestila/pozor-viber-s-hudo-varnostno-ranljivostjo.html

b
 

Flash

Pripravnik
5. dec 2009
575
2
18
Ok, saj vem, da se je dvignil DDV, ampak me zanima zakaj je Mobitel podrazil NAJNAJ Premium? Kaj tudi oni odplacujejo moj telefon na obroke?? Ali so ga placali pred 1 letom, takrat ko sem ga vzel? Lopovi...
10.gif
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Vsi so isti, danes od tastarih prišle položnice za TM, vse vsaj za 2 evra gor. Začuda ni zaračunano papirnato poslovanje, ki naj bi ga obračunali...
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
ksz..

A kdo mogoče ve, če ta internet na HR za 10€ velja tudi, če to aktiviram na obstoječi SIM kartici z instant internetom?
Mam modem pa kartico doma prav za M@ internet, pa bi si na tej kartici aktiviral-sploh gre in ali je možna aktivacija preko SMS-ja?
Ker glih telefon nebi dal kot dostopno točko, ker bi vseen kej klical še preko njega...
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Sem klical, 2x, pa imajo povečano št. klicev (
crazy1.gif
).
Sprašujem, da vem, če se mi splača it pred morjem ovink narest v stanovanje po modem al ne.
Ampak očitn bo treba kr sprobat, pa bude šta bude
smile-1.gif
 
22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Sem klical, 2x, pa imajo povečano št. klicev (
crazy1.gif
).
Sprašujem, da vem, če se mi splača it pred morjem ovink narest v stanovanje po modem al ne.
Ampak očitn bo treba kr sprobat, pa bude šta bude
smile-1.gif
uporabnik ovca pravi;
...Veš kaj mene bl preseneča... Narod gre na DOPUST!
A ste res tok data freak-i, da ne morte preživet 14 dni s familijo/kolegi na morju?

Pa ne se zgovarjat na službo; v takem primeru vam služba časti internet in če so resni projekti, nima veze, a je internet 10€ al pa 100€...
Kdor se pa ne zna odklop in uživat dopust brez neta.... Zakaj že greste pol?
Bazen prodajajo tud v Hoferju za 100€, pa lahko tam jajčka namakate
wink-1.gif
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Očitno je to folk, ki ni pretirano preobremenjen skozi leto pa ne potrebuje odklopa. Jaz vem, da se interneta izogibam na dopustu. Za nujne zadeve je pa itak služben telefon. Pa dvomim, da so tukaj gor sami takšni nenadomestljivi kadri.
smile-1.gif
 

Duro

Pripravnik
11. jan 2010
39
0
6
Ne razumem tvojih kritik glede dostopa do interneta. A ni forum mesto, kjer ljudje sprašujejo in si delijo izkušnje, informacije ...

Drugače pa velja tudi za naročnike Instant interneta. Več si poglej tukaj .

To storitev lahko vklopiš tudi na SIM 2 in se ti obračuna na SIM 2 10 EUR, čeprav imaš že vklopljeno na SIM 1 ht internet, se ta storitev obračuna ločeno. Preverjeno pri sebi.
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
...k bi vedu,kolk sm mojo preklel, k sm tole pisal. Sm ji tud povedu,da tole glih ni dopust.. tako da,net uporablja moja,ne jaz
smile-1.gif


Tako da se vedno strinjam s tem,kar sem napisal...
 
22. jul 2007
13.024
1.423
113
123
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
...k bi vedu,kolk sm mojo preklel, k sm tole pisal. Sm ji tud povedu,da tole glih ni dopust.. tako da,net uporablja moja,ne jaz
smile-1.gif


Tako da se vedno strinjam s tem,kar sem napisal...
hysterical-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz
Kolk jih pa se dela v klicnem centru da celo jutro tajnica govori da bo za cakat dlje kot 5 minut in popoldan ko tega ne govori vec cakas 10 minut pa dol vrzes. Torej jih je skoraj nemogoce dobit. Danes k je vse avtomatizirano, reklam miljon folk klice za?

Vrjetno je 5 zaposlenih in zraven 5 ki nadozoruje kaj kdo dela hehe
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.892
1.344
113
Najbrž se tudi njim dopusti poznajo. Jih ne opravičujem, delovni proces ne bi smel trpeti.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.