Novo pri Mobitelu VIII.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Najbrž se tudi njim dopusti poznajo. Jih ne opravičujem, delovni proces ne bi smel trpeti.

Ma sej potrebujem sam 1 info,nc tazga, ampak zdej ze 5.ic danes klicem od jutra v razmaku 2. uri in skoz , prosimo pocakajte ali pa belezimo vecje stevilo klicev. Vsakic cakam po 15min. Pomojem da res dela 5 studentov. Taka je svetla plat automatizacije nastavitev telefonov itd, samo pocasi ratas odvecen in zacnejo manjsat stevilo zaposlenh.Glavno da auto tajnico posodabljajo, zdej tezijo stem da 6 mesecev sharnjujejo posnetke itd. jaoo.

Sicer pa nisem vedel da se na mobitelu lahko poznajo dopusti, kolkr sem vcasih slisal o call centru so baje bili ornk moderni in stevilni.
 
Nazadnje urejeno:

Cooper

Pripravnik
27. jan 2009
498
0
16
Ljubljana
Kakor vem, so vse študente pometal ven. V klicni center pa so prestavili "viške" zaposlenih v drugih oddelkih, verjetno z namenom, da sami dajo odpoved...
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ja studente so metali ven to vem, nisem pa vedel da jim call center tolk malo pomeni kot si ti opisal.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Kaj pa Xperia Z Ultra?
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Citat:
Uporabnik Davidoff pravi:
Nokia Lumia 925 prihaja v septembru.
. Sem se malo igral 925-ko; ni slab. Super odziven, zaslon ok, nalaganje zadev 1a.
 

rawr

PDA maher
19. jan 2012
6.188
1
38
bonk.gif


Preveč izbire in preveč šrota, potem pa se 3 leta prodajajo isti low/mid end telefoni, ker jih nabavlajo v ogromnih količinah za ne vem koga... Naj ponudijo 20 modelov pa to tiste, ki so dobri in popularni.Pa seveda naj se že končno dogovorijo z applom.
10.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Spremembe obračuna klicev za naročnike Mobitel

Za naročnike storitev Mobitel s 1. 10. 2013 začne veljati nov obračunski interval klicev 60/60, kar pomeni, da se polno obračuna vsaka začetna minuta pogovora. Nov obračunski interval bo veljal za obračun pogovorov v Sloveniji, in sicer za vse naročnike storitev Mobitel, razen za naročnike paketov Džabest 250, Džabest 2000, Džabest 3000 in Itak Džabest. Za Mobiuporabnike ostaja obračunski interval nespremenjen. Pri pogovorih na številke v omrežju Mobitel se s 1. 10. 2013 ukinja nočna tarifa. Tako se bodo po novem klici, opravljeni v omrežju Mobitel od polnoči do pete ure zjutraj, v vseh naročniških paketih obračunavali po redni tarifi izbranega naročniškega paketa. Naročnikom svetujemo uporabo storitve Večerni in vikend pogovori. Naročniki, ki se s predlagano spremembo ne strinjajo, imajo v 30 dneh po objavi pravico odstopiti od naročniške pogodbe. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle/neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika.

http://www.telekom.si/obvestila-in-novosti?aid=2701
 

shaq32

Pripravnik
5. maj 2008
79
5
8
Tudi mene zanima, če ima kdo kako inside informacijo, glede cene Lumie 925?
Lumia 920 stane sedaj 24x10, me prav zanima koliko bo 925-ka...
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik mmx pravi:
Spremembe obračuna klicev za naročnike Mobitel

Za naročnike storitev Mobitel s 1. 10. 2013 začne veljati nov obračunski interval klicev 60/60, kar pomeni, da se polno obračuna vsaka začetna minuta pogovora. Nov obračunski interval bo veljal za obračun pogovorov v Sloveniji, in sicer za vse naročnike storitev Mobitel, razen za naročnike paketov Džabest 250, Džabest 2000, Džabest 3000 in Itak Džabest. Za Mobiuporabnike ostaja obračunski interval nespremenjen. Pri pogovorih na številke v omrežju Mobitel se s 1. 10. 2013 ukinja nočna tarifa. Tako se bodo po novem klici, opravljeni v omrežju Mobitel od polnoči do pete ure zjutraj, v vseh naročniških paketih obračunavali po redni tarifi izbranega naročniškega paketa. Naročnikom svetujemo uporabo storitve Večerni in vikend pogovori. Naročniki, ki se s predlagano spremembo ne strinjajo, imajo v 30 dneh po objavi pravico odstopiti od naročniške pogodbe. Pravica do odstopa od naročniške pogodbe ne vpliva in ne posega v zapadle/neplačane ter pogodbeno dogovorjene obveznosti naročnika.

http://www.telekom.si/obvestila-in-novosti?aid=2701

Super, ko ravno človek pomisli, da so se popravili ter ne bodo več naj dražji na tržišču oni uletijo z minutnim intervalom, upajoč, da bodo sedaj tudi ostali prešaltali, kateri se še niso
sprasujem se.gif


Ne pravijo zastonj, da volk dlako menja, a narave nikoli! Priporočilo, ne vežite se na pakete, telefon kupite v prosti prodaji na obroke v kakšni izmed večjih tehničnih trgovin. Prihaja revolucija Nr. 2, škoda je biti vezan
grims-1.gif



LP.

 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
ksz

Eno vprašanje. Kakšno urco nazaj sem pričel uporabljati Itak Džabest 3000. V tem času sem naredil 2 kratka klica na tušmobil in mi za storitev gsm/umts kaže 0,1 eur. porabe in 2 enoti manj. V čem je finta tistih 10 centov porabe? Sem slučajno pozabil prebrati kak droben tisk?
grin1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.