Novo pri Mobitelu VI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.833
113
yebo te stiskalci. kako "doplačilo podatkov"?? ne me yebat z nekimi fancy umotvori sinonimov za besedico "nateg". če bi tebi dvignili jutri bencin za 30%, hkrati bi za to ceno dobil 3/4 litra bencina in če bi šel zaradi tega v avstrijo tankat bi bil "stiskalec"?
stupid-1.gif

mene je mobitel lepo lupil. sem šel k tušu. potem so me zvabli nazaj z đabestom. ampak ker se mi je zdelo da me bodo nategnili v kratkem, nisem podpisal aneksa. hvala qurcu. zdaj spet pakiram. tokrat na simobil
 

maddog

Fizikalc
16. avg 2007
1.817
0
36
okolica MB
Ne, vozil bi se manj, oz. vsako voznjo pretehtal, ce je produktivna ali ne. Enako je s podatki, ce je uporaba interneta produktivne narave, pljunem z lahkoto malo vec €, drugace bom pac malo manj Youtube-a pogledal.

Ceprav glede na to da je odprtih Wifi tock ko smetja kamorkoli prides, nevem v cem panika za podatke.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Se mi zdi, da je bilo sedaj več ali manj povedano oziroma spljuvano, kar se je dalo. Gremo nazaj na normalna pota, kot je novi aparati pri Mobitelu ipd. Recimo malo pretehtati, kateri paket se sedaj splača, kakšne so razlike v drugih paketih in ne samo pri Ðabestu ipd. ...
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Mogoče kdo ve kako je s priklopom z novo tel.št? Včeraj dopoldan sem sklenil naročniško razmerje pa ni še nič.
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
418
17
18
Dobro, ker tako radi primerjemo poglejmo se k sosedom v Avstrijo ::: ponudnik 3 ponuja paket :::

3 Superphone - 1000.minut v vsa omrezja, zatem 1000 minut v lastno, 2000 SMS sporocil in NEOMEJEN prenos podatkov ( po 5GB/mesec ti samo zmanjsajo hitrost na 64kb...) za samo 20 eurov na mesec !!! - brez vezave. Z vezavo pa se super telefon dobis...

http://www.drei.at/webshop/prepareSelectionTarifDetail.do?tarifId=ATS0058&snId=C63982

Tin
 

KekecXY

Pripravnik
29. jan 2010
201
0
16
ne pri nas imajo tako visoke cene verjetno zato, ker mamo tako visoke place napram ostali europi

pocasi bomo znotraj eu ceneje telefonirali kot v lastnem omrezju. ker EU klice v tujini znizuje, nasi pa jih doma dvigujejo
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Morda pa je drugo posledica prvega. Zastojn kosila so samo v glavah politikov. Račune je pa treba plačat.
 

Fly

Guru
21. jul 2007
2.624
504
113
kaj pravite se mi splača vzeti galaxyia s tem da bi ga obročno odplačeval 2 leti (NAJNAJ dodatek). Paket imam itak džabest.
Je kakšna fora še vmes, bi lahko bilo ceneje, ali lahko po preteku dveh let enostavno prekličeš dodatno plačevanje?
 

Killerius

Pripravnik
11. jul 2010
149
14
18
Evo jaz bom počasi menjal svojega Se k770i, pa sem nestrpno čakal na Galaxy S. Računal sem da bo mogoče kak € ceneje, sam kaj čmo takle mamo
smile-1.gif
. Sedaj me pa zanima če se že kaj ve, bodo z avgustom cene mobitelov pri đabestu ostale enake, ali se bodo malenkost spustile, ker bo višja naročnina?
 

schalko

Pripravnik
4. jan 2008
317
1
18
Velenje
Ne verjamem da bodo cene kaj nižje. Men se zdi, da je z opcijo NAJ NAJ nakup full ugoden, saj te pride (1€+24x15=361€). Torej je to nekakšen brezobresten "nakup na obroke"...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.