Novo pri Mobitelu VI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

JapanskaBuba

Zelenc'
7. jul 2010
17
0
1
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Ali lahko kdo potrdi, da je to res/ni res?

Hej, meni so tudi povedali tako in občutki so bili podobni. Seveda ne povedo vsega in na srečo obstaja način za prenos številke. Opisan je tule: povezava.

V glavnem, greš k drugemu operaterju, zahtevaš prenos številke in hkrati na zahtevku označiš, da pri trenutnem operaterju ne želiš prekiniti razmerja. Številka se prenese, tebi pa pri m@ dodelijo novo. Nato greš v njihov center in skenslaš vse skupaj.
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Trije isti odgovori v petih minutah
grin1.gif
 

mrhowinar

Pripravnik
5. maj 2010
39
0
6
Se strinjam, prenos številke itak narediš prej, potem pa je vseeno za katero opcijo se odločiš.

Po mojem je itak boljša varjanta prekinitev aneksa in pogodbena kazen. Temu se zdej sicer reče "vračilo prejete ugodnosti" oz nekaj podobnega, in finta je v tem, da če se odločiš da plačaš uporabnino sploh ni nujno da bo to finančno ugodneje (tu imajo neke čudne izračune). Sicer pa je vse odvisno od telefona in v kateri fazi je vezava.
 

mrhowinar

Pripravnik
5. maj 2010
39
0
6
Res so zasoljene cene. Cena na Amazonu je okrog 450 - 480eur, in težko verjamem, da ga je Mobitel nabavil po podobno visoki ceni, kar pomeni, da v splošni akciji na njem najbrž celo zaslužijo, namesto da bi ga subvencionirali.

Za hec gledam ceno pri Mobilkom A1 Austria na njihovi Xcite tarifi (kao džabest/orto). GalaxyS je tam 199eur, če pa dodaš še neko brezvezno opcijo za par eur zraven, je pa 99€. Jodlerji se majo bolš k mi.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik XSIDE pravi:
Je možno prekiniti razmerje brez stroškov?
Kako pa je s tistimi, ki imajo podpisan aneks za recimo 24 mesecev, ali lahko prekinejo brez pogodbene kazni, ker so paket, za katerega so podpisali pogodbo, popolnoma spremenili?


Sem danes klical na Mobitel in izvedel naslednje...

Opcija A- lahko prekineš aneks in plačaš pogodbeno kazen (telefon ostane tebi)

Opcija B- lahko vrneš telefon, oni ti zaračunajo uporabnino. Aneks se prekine, prav tako se prekine naročnina. Ampak pazi to, v tem primeru se telefonska številka deaktivira in je ne moreš prenesti k drugemu operaterju, prav tako ne moreš nadaljnih 6 mesecev skleniti nobene naročnine pri Mobitelu. Tako izgubiš svojo telefonsko številko. Ta del me najbolj jezi.... mater jim cigansko, kako te priklenejo nase, cigani!

Ali lahko kdo potrdi, da je to res/ni res?

Enostavno jo prej preneses drugam... potem prekines...
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Jest ti si dober poznavalec storitev in podobno ... mogoče ti kaj veš o tem!?

Citat:
A ni bilo včasih mogoče kupiti GSM v mobitelovi trgovini s 25% popustom pri gotovinskem plačilu brez vezave!? Kot pomoč, če se ti je GSM poškodoval itd.

Na mobitelovm klicnem centru ne vejo nič o tem!
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ja spomnim se... ampak to je bilo pred mnogimi mnogimi leti
smile-1.gif
...

Edit: Sem nasel nekaj na to temo >> http://www.386tele.com/content/view/223/26/ To je bilo spomladi 2001
smile-1.gif


Citat:
Spomladanske novosti prinašajo tudi ugodnosti za nove naročnike Poslovnega paketa. Ti se bodo ob sklenitvi naročniškega razmerja lahko odločili za nakup kateregakoli GSM aparata iz redne ponudbe v Mobitelovih centrih s 25-odstotnim popustom, enako kot to velja za nove naročnike Študentskega paketa
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik mrhowinar pravi:
Res so zasoljene cene. Cena na Amazonu je okrog 450 - 480eur, in težko verjamem, da ga je Mobitel nabavil po podobno visoki ceni, kar pomeni, da v splošni akciji na njem najbrž celo zaslužijo, namesto da bi ga subvencionirali.

Za hec gledam ceno pri Mobilkom A1 Austria na njihovi Xcite tarifi (kao džabest/orto). GalaxyS je tam 199eur, če pa dodaš še neko brezvezno opcijo za par eur zraven, je pa 99€. Jodlerji se majo bolš k mi.

Počakaj malo, da se jim čez kakšen teden sprosti ekskluziva, nato boš imel isto če ne še bolj ugodno ceno pri nas kot jo navajaš pri jodlarih.

Za zgled naj ti bo recimo primerjava cene za Desire in Legende pri vseh treh največjih operaterjih.

Lp.
 
I

Izbrisan uporabnik 3287

Simobil je prešel v napad
evil.gif


He he. Bravo.

Paket ena zame in tri zame znižan za 50% dokler imate naročnino.
aplauz.gif


Me prav zanima, z čim bodo udarili jutri.

lp
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
To je nategunski posel tudi. Cez 2 leti bos htel novi telefon? Moral se bos strinjati z novimi pogoji in ta 1/2 narocnine bo naekrat zginla.
No bos pa vsej 2 leti cool.
cool-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik 3287

Meni odgovarjaš? Tisto "kak nateg" je bilo moje vprašanje Poltergeist-u. V prosti prodaji (ponavadi). Je pa dobra poteza S@. Ne vidim nobenega natega.

LP
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Tema je Novo pri Mobitelu VI., o Si.mobilu je debata v drugi temi.
 

darinkoman

Pripravnik
29. feb 2008
319
0
16
3-4 strani nabijanja o grdem grdem m@ te ni zmotilo? Kakor pa nanese debata na simota, se pa takoj opozarja? Meni je dejnasko vseeno, opazi se pa pristranskost. Manjša kritika, pa brez zamere.

Sicer novo od danes:
Sony Ericsson VIVAZ PRO 279€ Splošna akcija
Sony Ericsson VIVAZ PRO 239€ Akcija Povezani 33/55
Sony Ericsson VIVAZ PRO 179 € Akcija Povezani 44/77

NOKIA C5 79€ Splošna akcija
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.