Novo pri Mobitelu VI.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.863
750
113
www.jernej.org
iPhone app od odpiralnih časov ima možnost naprednega iskanja, tako da bi načeloma tudi Android app moral imeti... preveriti pa ne morem, ker nimam nobenega androida pri sebi. Če ga ne boš našel, bom "odgovorne" vprašal, zakaj tega niso vključili...

O Planet 9 pa ne bi... moje mnenje je, da prej zavirajo razvoj aplikacij, kot pa da bi ga vzpodbujali
smile-1.gif
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Iphone bo verjetno moj next fon na Tušmobilu. Zdaj odplacam tega Desire, grem fstran pol pa se bom za next year pripravo na Ifon 4G. :p
 

vellno

Pripravnik
10. jan 2009
383
0
16
Blagor vam da lahko takole dobite telefone ki se jih ne dobi nikjer drugje, sam kaj k pr nas tale operater ne funkcionora tko k bi moral.
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Sej ga dobis na Tusmobilu pa Debitelu. :p
Zdaj pa sploh nevidim vec vzroka zakaj bi vzstrajo na mobitelu ce je tolko cheaper tam.

Zaj mi tak ze kasirajo novi mesec. Tak da zadni tedn v mescu grem. Al pred 28tim. Al kak ze majo interval sej nevem.
 
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
iPhone app od odpiralnih časov ima možnost naprednega iskanja, tako da bi načeloma tudi Android app moral imeti... preveriti pa ne morem, ker nimam nobenega androida pri sebi. Če ga ne boš našel, bom "odgovorne" vprašal, zakaj tega niso vključili...

Al so res pozabli al sem pa jst smotan pa še vedno ne najdem na androidu
sprasujem se.gif


p.s. sorry za tole smetenje v napačni temi!
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
vztrajamo mogoče zato, ker vse dela kot treba in ima storitve, katere drugi nimajo?
bonk.gif
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Naj gredo v R.I.T s promocijo android aplikacij
smile-1.gif


Ko sem pa jaz naredil tri slovenske iPhone aplikacije, od katerih ima vsaka minimalno 2000 rednih uporabnikov v Sloveniji pa nikogar nič ni zanimalo (in še vedno ne zanima).... razen uporabnikov seveda (kar je najbolj važno).

In prav je tako. Zakaj bi se ukvarjali s podjetjem ki "doesn't give a rat's ass about us"? Fcuk Japko in njihov attitude.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Ja sej, android developerje je treba podkupiti, da napišejo kak app. Za iPhone ga pa iz lastnega veselja :D
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Naj gredo v R.I.T s promocijo android aplikacij
smile-1.gif


Ko sem pa jaz naredil tri slovenske iPhone aplikacije, od katerih ima vsaka minimalno 2000 rednih uporabnikov v Sloveniji pa nikogar nič ni zanimalo (in še vedno ne zanima).... razen uporabnikov seveda (kar je najbolj važno).

In prav je tako. Zakaj bi se ukvarjali s podjetjem ki "doesn't give a rat's ass about us"? Fcuk Japko in njihov attitude.

A so ti natecaji zato, da proizvajalci napravic vec zasluzijo ali zato, da bi uproabniki dobili karseda uporabne apliakcije?
smile-1.gif
...
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Naj gredo v R.I.T s promocijo android aplikacij
smile-1.gif


Ko sem pa jaz naredil tri slovenske iPhone aplikacije, od katerih ima vsaka minimalno 2000 rednih uporabnikov v Sloveniji pa nikogar nič ni zanimalo (in še vedno ne zanima).... razen uporabnikov seveda (kar je najbolj važno).

In prav je tako. Zakaj bi se ukvarjali s podjetjem ki "doesn't give a rat's ass about us"? Fcuk Japko in njihov attitude.

A so ti natecaji zato, da proizvajalci napravic vec zasluzijo ali zato, da bi uproabniki dobili karseda uporabne apliakcije?
smile-1.gif
...

Več aplikacij. Več uporabnikov. Več prodanih telefonov. Zakaj je pri tem natečaju HTC zraven? Zato, ker želijo dobre aplikacije za uporabnike ali zato, da bodo prodali več aparatov?
grims-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:

Več aplikacij. Več uporabnikov. Več prodanih telefonov. Zakaj je pri tem natečaju HTC zraven? Zato, ker želijo dobre aplikacije za uporabnike ali zato, da bodo prodali več aparatov?
grims-1.gif


Ampak je tudi obratno... Vec apliakcij, vec zadovoljnih uproabnikov, ki operaterju vsak mesec prinasajo denar
smile-1.gif
... In operaterja, ki je "kao" organizator ali soorganizator" bi moralo bolj skrbeti za uproabnike, kot pa za proizvajalce mobilnikov... ali se motim?
 

Poltergeist

Pripravnik
22. apr 2010
398
3
18
Ce mene vprasas imajo se prevec podpore za neki ifon kerega sploh ni mozno dobiti, medtem ko na androidu niti osnovni sinhro nedela za backup telefonskih, smsov na mobitelov server.
Pa mobil tv me tudi ne preprica. Low fps in low quality. Ce gres verjet da je na ifonu bool smooth.
 
Nazadnje urejeno:

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
medtem ko na androidu niti osnovni sinhro nedela za backup telefonskih, smsov na mobitelov server.

Ne vem kaj želiš povedat, ampak SE Xperia X10 sinhronizacija z M:rokovnikom dela odlično.
 

ChaoRen

Fizikalc
21. jul 2007
5.409
0
36
124
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:

Več aplikacij. Več uporabnikov. Več prodanih telefonov. Zakaj je pri tem natečaju HTC zraven? Zato, ker želijo dobre aplikacije za uporabnike ali zato, da bodo prodali več aparatov?
grims-1.gif


Ampak je tudi obratno... Vec apliakcij, vec zadovoljnih uproabnikov, ki operaterju vsak mesec prinasajo denar
smile-1.gif
... In operaterja, ki je "kao" organizator ali soorganizator" bi moralo bolj skrbeti za uproabnike, kot pa za proizvajalce mobilnikov... ali se motim?

Govoril sem o firmi HTC, ne o operaterju.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Citat:
Uporabnik ChaoRen pravi:
Citat:
medtem ko na androidu niti osnovni sinhro nedela za backup telefonskih, smsov na mobitelov server.

Ne vem kaj želiš povedat, ampak SE Xperia X10 sinhronizacija z M:rokovnikom dela odlično.

Ker ima SE svojo SyncML aplikacijo, ki je native Android nima
redface-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Poltergeist pravi:
Ce mene vprasas imajo se prevec podpore za neki ifon kerega sploh ni mozno dobiti, medtem ko na androidu niti osnovni sinhro nedela za backup telefonskih, smsov na mobitelov server.
Pa mobil tv me tudi ne preprica. Low fps in low quality. Ce gres verjet da je na ifonu bool smooth.

Osebno sem mnenja, da je podpora ravno zaradi tega potrebna, ker je pac toliko iPhone-ov v uporabi... ne glede na to, da se jih uradno ne da kupit pri nas... V vseh Mobitelovih centrih imajo tudi ponudbo dodatne opreme za iPhone (ovitki, stojala,...)... pa ceprav ga ne prodajajo
smile-1.gif


 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.