Novo pri Izimobilu

CLIO15

Guru
1. nov 2007
13.024
3.918
113
No jaz pa namesto 25€ samo 22,5€, polnil mami. Sedaj pa je 1 leto mir oziroma 3,69 meseca
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
Par vprašanj, verjetno že odgovorjenih, pa vseeno... vzel bi izimesec S na trajnik. Torej naprej uredim trajnik in
samo na začetku 1x pošljem sms "izimesec S" na 3388 in se mi samodejno vsak naslednji mesec podaljšuje ter trga preko trajnika teh 6,99€?

Tujina: če prav razumem moram kljub urejenem trajniku vseeno naložiti nek znesek za tujino - zakaj se poraba tujine ne more prišteti kar izimesec S paketu in se potem vse skupaj trga preko trajnika recimo na 28 v mesecu? Ker dejansko če polniš tujino preko sms storitve "polni" se znesek prišteje k paketu (npr. izimesec S) in trga iz trajnika. Ne razumem zakaj je potreben dodaten korak polnjenja tujine?
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik raners pravi:
Ve slučajno kdo, kdaj mislijo zagnat LTE?

Nikoli... ker nimajo svojega omrezja...
grims-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik raners pravi:
Ve slučajno kdo, kdaj mislijo zagnat LTE?

Sanja svinja kukuruz oz. za malo dnrja dobiš malo muzike. Ne moreš LTE pričakovat na iziju.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.836
1.961
113
najrajš na babi
Dejstvo je da gre tehnologija naprej. Tudi nizkocenovniki bodo mogli v bodočnosti kaj ponudit na novejših tehnologijah, drugače bo pogreb. Na štartu GSM v SLO si mogu tudi mobitelu doplačat za identiteto klicočega. Danes ma to vsak. tako da tudi nizkocenovniki bodo mogl kej novejšega ponudit kot poceni pakete. Tudi bob se ne bo mogu upirat večni kritiki glede SMS o zgrešenem klicu. Enkrat bodo zadevo mogl dat ven, drugače je to začetek konca.
 
Nazadnje urejeno:

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
68
5
8
samo treuntno ni več v ponudbi Carskega Boba in Brutalnega Boba, bo pa sigurno spet ...vglavnem vsi nizkocenovni operatereji ponujajo več (glede na ceno) kot glavni, je pa seveda kot je rekel @borovnica: stvar odločitve posameznika
smile-1.gif

-no jaz imam izimobil M paket in mi zaenkrat zadostuje
smile-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik KTr1sk pravi:
novembra so na fb.-ju napisali da se dogovarajo z telekomom za odobritev LTE 4g
smile-1.gif


99% jih LTEja ne rabi, sam imam raje nižje cene kot LTE, ki ne omogoča niti klica in potem stalno obremenjuje telefon še z iskanjem signala...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Verjetno so SMS poslali samo aktivnim uporabnikom(torej tistim, ki imajo še aktivno veljaven račun znotraj 90 dni.

Sicer imaš pa na Petrolu akcijo, kjer za 50 točk tudi dobiš 10% popust pri nakupu izi kartice in potem skoraj neomejeno klepetaš za borih 6,2 evra mesečno.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Verjetno so SMS poslali samo aktivnim uporabnikom(torej tistim, ki imajo še aktivno veljaven račun znotraj 90 dni.

Sicer imaš pa na Petrolu akcijo, kjer za 50 točk tudi dobiš 10% popust pri nakupu izi kartice in potem skoraj neomejeno klepetaš za borih 6,2 evra mesečno.

Saj stevilka je aktivna... Pac sem polnil za toliko, da je veljavnost 1 leto ... Itak mi je vseeno... Lani je bilo zadnje polnjenje... do marca moram se pokurit teh 25€, kolikor je se gor... potem pa bo to samo se ena kartica, ki jo bom upokojil
smile-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Deky_ pravi:
To da LTE obremenuje telefon se s tabo ne strinjam
wink-1.gif

Če stalno menjaš med 2, 3 in 4 g telefon že po logiki porabi več, kot pa, če bi ga vseskozi imel ročno na 3g, če seveda imaš ok omrežje...