Novo pri Izimobilu

Bastard

Fizikalc
21. feb 2008
1.636
0
36
To pišejo ljudje od konkurence, ki ne prenesejo, da je možno pošteno telefonirat in ne na suho nategovat kot ostali.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.535
291
83
Aja takoj si pri konkurenci ko realno napišejo?!?
bonk.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
ksz:
Oče je nekaj tednov na Bobu (kamor je prišel iz Telekoma). Vendar je hudo nezadovoljen s signalom. Kjer se večinoma giblje, ima res težave oziroma je pogosto nedosegljiv. Ker na Bobu (Simobilu) pravijo, da v kratkem nimajo namena izboljšati signala v našem koncu, je razumljivo, da ga vleče nazaj na Telekomovo omrežje.
Da ne pade takoj k podjetju, ki "si s pticami deli nebo in nam serje na glavo", sva gledala Izimobil. Vse lepo in prav, ampak nekaj stvari pa nimajo prav jasno napisanih na spletni strani.
Konkretno:
1. Kako za vraga pri paketu Izimesec poteka SMS polnjenje? Nekaj se omenja trajnik, hkrati pa gre očitno za polnjenje. Kako to poteka v praksi - če zna kdo po kmečko povedat?
2. Kako pa je v tujini - spet glede na prejšnjo točko? Ali imaš pri uporabi trajnika vedno neko "pozitivno stanje", ki ti omogoča klice?

Hvala vnaprej.
 

satelite_mike

2 uri za cajtom
18. avg 2013
1.939
3
38
če imaš trajnik ti 30i dan avtomatsko napolne račun in aktivira izimesec.
Za tujino si pa potem napolneš s smsom(znesek se ti prišteje pri trajniku) da lahko kličeš
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Aha - torej tisto iz trajnika aktivira vnaprej izbrano število enot (recimo 1500).
V tujini (in za dodatne storitve) pa moraš zagnati SMS polnitev - kot v času Mobi paketov? In ta se ti spet potegne iz trajnika.
 

Leon2007

Fizikalc
12. mar 2011
1.657
29
48
58
Horjul
Kateri paketi pa so ugodni pri T-2?
Jaz jih ne vidim, pa če gledam z "rišpitlinom". No morda se tud motim, je mogoče kje skrito.
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Hvala za predlog. Sem pogledal, vendar mi niso najbolj všeč paket (najcenejši nimajo nič podatkov ...).
Očitno bo kar Izimobil prava izbira.
 

yogy

Pripravnik
26. jan 2011
128
0
16
Jutri tudi sam postanem uporabnik izimobila (prehod iz Telekoma-naročniško razmerje). Zaenkrat moram izimobil samo pohvaliti, vsaj kar se tiče prehoda, vse zadeve sem jim poslal po elektronski pošti, prejel od njih sms, da so začeli s postopkom prenosa številke. Naslednji dan sem prejel Telekomov sms, da me bodo po polnoči izklopili, takoj za tem pa izimobilov sms, da zjutraj lahko pričnem z uporabo njihovih storitev, SIM kartico in navodila pa so tudi že poslali tako da je "welcome" paket že doma.
Glede uporabe omrežja, predvsem podatkovnega prenosa pa poročam čez kakšen teden (testiranje).
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.351
9.688
113
40
MB
pol pa kr poročilo prosim, tudi meni se je ravnokar iztekla vezava pri telekomu pa ne vem če bom ostal
smile-1.gif
 

KTr1sk

Pripravnik
27. avg 2015
68
5
8
Končno mi delujejo MMS-i na windows phone 10, sem klical na IZImobil pa mi mogel pomagat, ker je rekel da nima nastavitev za ta OS, ki še ni zunaj, kakorkoli sem naredil screenshot kako imam nastavljen

in
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.494
289
83
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
pol pa kr poročilo prosim, tudi meni se je ravnokar iztekla vezava pri telekomu pa ne vem če bom ostal
smile-1.gif
Sam sem od petka na Izimobilu, isto prešel iz Telekoma. Razlike ni, vse deluje isto kot prej, omrežje je itak isto
grin1.gif
.
Tudi moja izkušnja glede prehoda je popolnoma neproblematična in isto lahko potrdim tudi še za kar nekaj bližnjih.
Edino, če se prav spomnim 4G mislim da ne deluje (ne trdim 100%, ker nisem preverjal), ampak to mi itak ni težava, ker imam telefon na 3G nastavljen zaradi baterije.
PS: Sem predčasno odplačal telefon, ker se mi splača
grin1.gif
.

Če bere kdo od Izimobila: edino pripombo oz. predlog za izboljšanje imam na SIM kartico, kjer ni možno dobiti nano/micro/mini SIM v eni obliki, kot jo ima recimo Telekom Slovenije. Tako da tisti, ki boste šli na Izimobil vzemite nano kartico in potem adapter, ker se sicer menjava kartice plača. Vse ostalo čista petka, vključno s ceno.
cool-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik KTr1sk pravi:
Zakaj sete zdaj kar naenkrat začeli govoriti o propadu Izimobila, zdaj ko se pobira, verjetno ne bodo "vrgli puške v koruzo", kje pa piše na internetu, da mu gre tako slabo da bo propadel, ali to sami sklepate?

Prehuda konkurenca je ratal in ga z vseh strani poskušajo uničiti.
Simobil z Bobom, Telemach z Free to go revolucijo, Telekom mu bo pa verjetno podražil gostovanje v njihovem omrežju...

Odločamo pa uporabniki.
Več kot nas bo na Izimobilu, močnejši bo in dlje bomo imeli vsaj nekaj konkurence na trgu.