Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Mr_Globus

Fizikalc
1. dec 2011
236
26
28
Bob barabe blokirajo preden poslejo opomin. Ze res da sem sam kriv, da sem zapozu racune ampak kak sms prej bi bil tudi fajn.
 

Mr_Globus

Fizikalc
1. dec 2011
236
26
28
Nope, neplacan racun za marec, opomin prisel danes (3dni po blokadi). Pa info je rabil 48 ur da mi posreduje kolko morem placat... Mail je prisu isto jutro kot posta LOL
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Good old SiMobil stil...
evil.gif


A stroške opomina so tudi zaračunali?
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
kako je pa s prejemanjem računa za naročnino na ime firme?

Če prav razumem moraš najprej kupiti Bob kartico za tistih 15eur in šele potem lahko preneseš obstoječo številko od drugega operaterja na Bob?
Kaj je obvezen nakup SIM kartice preden karkoli sklepaš? Ker me matra ta mini Bob za starša...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja nekam ti morajo številko prenesti, torej na novo SIM kartico...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ja nekam ti morajo številko prenesti, torej na novo SIM kartico...

....ki pa jo moraš kupiti, ali se da narediti tako kot pri drugih operaterjih, ki ti ob sklenitvi naročnine dajo zastonj svojo SIM kartico?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ampak ti verjetno tam vkasirajo naročnino in storitev?
smile-1.gif
nič ni gratis.

Bo treba do prve črpalke po bob paket...
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ja nekam ti morajo številko prenesti, torej na novo SIM kartico...

....ki pa jo moraš kupiti, ali se da narediti tako kot pri drugih operaterjih, ki ti ob sklenitvi naročnine dajo zastonj svojo SIM kartico?

ti pa zaračunajo priklop, ki ga tu ni pa še 100 min dobiš
wink-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
boba na firmo ni,.. če se kakšen pameten najde, ki v sistem vpiše firmo, pač ne more odvajati ddvja,..
b
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
ksz

Znalci, je minibob najboljša varjanta za starejše?

Babi bi prenesel na bob s simobila ker zdaj plačuje skoraj 20 evrov za mizerne količine klicev (izključno mobitel cifre- resda večino v druga omrežja). Hkrati me zanima na kaj lahko računa ob priklopu.. 14.90 za simko + 5 za ohranitev cifre? Potem je pa 6.90 na mesec za minibob?
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
točno tako.
s tem da na začetku bo plačala še sorazmerni del glede na to kdaj v mescu je začela uporablat.
potem pa če bo kak mms poslala bo 4 cente ali pa mega podatkov 4 cente :D kar dvomim da bo.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Na kakem kalkulatorju cen preveri njeno tipično porabo.
Če ima malo, se bolj splača paket ki računa po količini, ne pa pavšal.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
tako je, jaz sem isto stara dva dal na bob 4 c, ker mata do 30 min pogovorov/ mesec
smile-1.gif
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.122
75
48
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
tako je, jaz sem isto stara dva dal na bob 4 c, ker mata do 30 min pogovorov/ mesec
smile-1.gif
x2
Iz prejšnjih ~15€ pri roparjih od Mobitela (pa sta imela penzion-družinske-nevemvečkaj pakete) na ~3€ mesečno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zdaj sem boba uporabljal v tujini, brezhibno in bo račun najvišji doslej, "strahotnih" 22 EUR
smile-1.gif

(res je da je tujina dokaj podobna za vse operaterja, a če sem prav videl tabelo, je tudi tam bob najugodnejši).

Prej pa pri "roparju" samo 9 eur naročnine...

MojBob tudi solidno deluje, točno vidiš porabo in stroške v tujini. Malo hecno oziroma pohvalno, da to ima nizkocenovnik, veliki monopolist, kjer mu vse drago preplačaš pa ne.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.