Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Pikec

Pripravnik
30. jan 2010
307
0
16
Bilo bi fajn.
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ni slabo, lepo se vidi poraba, točno kaj si delal in klical.

Lepo ima števec porabe.

Poleg vseh ostalih možnosti spremembe in dodatnih nastavitev. Pohvalno.

Spominjam se namreč Monitorja pri Mobitelu, namesto da bi tam lahko čimveč spremenil, nisi na koncu mogel spremeniti čisto nič, niti številk, ki si jih bolj ugodno klical. Obupna zadeva je bilo tisto, tako da me prav čudi, da lahko to ima "nizkocenovni" operater.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Ni paket, je pa moj bob, portal za upravljanje naročniškega razmerja
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Že to kar je so naredili z mojbob je zadeva o kateri lahko mobitel le sanja, čeprav ima monitor že leta, a je povsem neuporaben.
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
Zakon ta moj.bob. Jaz res nisem pričakoval tega od takega od 'budget' operaterja.

Sicer mam pa eno vprašanje: jaz recimo danes vklopim 1GB in čez 2 dni izklopim. Kako se to obračunava?

ter paketa se pa ne da spremeniti. recimo miniBOB<->4c ?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

off topic:
Saj ni bilo tam kaj za uporabljat aktivno, na koncu sem lahko samo še gledal.

Lepo se spominjam primera, ko si lahko tam sam nastavil številke ugodnost... čez čas sem hotel številke zamenjati in to elektronsko ni bilo več možno, so ukinili, poleg tega pa brez obvestila o spremembi pogojev znižali popust (je bil prej 70:30, potem pa 20%).

Za razčlenjeno porabo je bilo potrebno dati zahtevo, če se ne motim, skratka povsem neuporabna zadeva.
Da bi pa lahko spremenil kakšne podatke pa je bila znanstvena fantastika.

To kar sem danes videl na portalu mojbob, je svetlobna leta napram Monitorju.

In če ga jaz nisem znal uporabljati, potem je mojbob itak še boljši, ker je preprost, da lahko z njim dela vsak.

Lahko pa napišeš kaj bolj konkretnega o Monitorju v drugi temi.

p.s.
si sploh pogledal kaj ponuja mojbob al kar na pamet?

Pa da ne bo pomote, monitor mi še vedno deluje, sem šel sedaj pogledat, ker za eno številko moram še do junija plačevati naročnino, ki je seveda večja kot poraba pri bobu... noro.


primer neuporabnega Monitorja, še vedno je tak kot je bil, ko sem ga "uporabljal"

Razčlenjen račun.
Citat:
Poizvedba je v teku, kar lahko traja dalj časa.
Prosimo počakajte in po končanem prenosu zaprite okno.

Pri privzetih nastavitvah IE-ja se prenos ne začne takoj, temveč po potrditvi rumeno obarvanega obvestila v pojavnem oknu (izberete Download file). Obvestilo se ne pojavi več, če v nastavitvah IE-ja dodate Monitorjevo stran med zaupanja vredne strani (Trusted sites).

Če se prenos kljub zgoraj omenjenemu postopku zaključi z napako, kliknite z desno tipko miške na povezavo in iz priročnega menija izberite "Shrani cilj kot ..." oz. "Save Target as ...".

Nima smisla izgubljat besed o mobitelu in Monitorju. Ni čudno, da uporabniki na veliko odhajajo.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
sem prenesel še fotru prepaid cifro na bob in zopet problemi
smile-1.gif
na obe številki dobil sms da bo preklop izveden 18. 5.
ampak danes če kličem na simobil cifro ki bi se mogla prenest le ta ne obstaja, z bob simke pa klicani vidi bob cifro ...
crazy1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
sporoci podatke na zs pa pogledam,..
ce je bil mnp datum postavljen potem je šel postopek skozi,.. je bila začasna mnp številka pravilno vpisana?

b
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.689
113
40
MB
saj sem že v komunikaciji s supportom, punce rulajo ... odgovarjajo na maile ko šus
smile-1.gif
zadnje kar so mi svetovali je hard reset telefona, pa sem probal pa še kr noče simobilove cifre vzet ... so rekli da so sporočili naprej tehnični službi ...
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
Zdravo, zanima me par zadev.
Koliko casa ponavadi traja, da ti odpisejo iz info@bob.si? Sem jim vceraj pisal, pa danes ni bilo se nobenega odgovora.
No, pisal pa sem jim v zvezi s tem, ker sem postal narocnik miniBOB-a, in ob sklenitvi pogodbe zahteval ohranitev stare stevilke (mobitelova). Tisto pogodbo, ki so mi jo poslali preko GLS in sem jo takoj podpisal in vrnil gospodicni, so mi poslali 12.5.2012, podpisal pa sem jo mislim da 14. ali 15.5. Vendar do sedaj se nisem dobil SMSa, da naj bi bila stvar zakljucena. Koliko casa pa to ponavadi traja, ker na bob spletni strani pise 3 dni? Dokler se stevilka ne prenese, mi je BOB neuporaben in je brezveze placevati narocnino pri obeh operaterjih.
Hvala za odgovor, LP!
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Postopek je tak, da ti vrneš pogodbo GLS-ju, GLS jo prej ali slej dostavi bobu potem pa jo agenti obravnavajo,..v 90% stranke ne znajo vpisati računa, se ne podpišejo ali pozabijo aktivirati postpaid,..nato se začne kontakritanje stranke, pridobivanje podatkov,.. ko ima bob enkrat vse pravilne podatke se vpiše v aplikacijo in prenos se naredi v treh delavnih dneh,..
ko sem sam vpisoval podatke je šlo kot po maslu praktično enako hitro kot pri Si.mobilu,..

b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.