Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
Pri nas je oča dobila po 2 izvoda pogodbe in tistega zahtevka za prenos številke. Oboje je podpisal in po en izvod dal kurirju. To je bilo cca 10 dni od prijave na internetu, ker so nekje založili njegov zahtevek. Danes številka še vedno ni prenešena (cca 5 dni od vrnitve podpisane pogodbe), je ga pa prej klical kurir, da mu prinaša neko novo pogodbo, ter da ga na naslovu ni (nekje v Ljublanji, s kjer pa moj oča ni). Vglavnem VSE imajo pomešano.

Najbolje, da skeniram pogodbo in zahtevek za prenos številke, ter pošljem na mail?
 

tin01

Pripravnik
31. okt 2007
418
17
18
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Citat:
Uporabnik Simptom pravi:
Glede prenosa številke, kaj naj jim težim po mejlu al probam kar še enkrat zahtevo poslat, al kaj....

Tudi jst sem napisal vse podatke pri prvi prijavi na netu. Tudi zahtevek za prenos številke. Po nekaj dneh, ko številka še vedno ni bila prenešena, sem začel gnjavit po emailu. Nakar ugotovimo, da sta v kuverti dva papirja z zahtevo za prenos številke in enega moraš podpisati in vrniti na bob. Jst sem ga podpisal, poštemplal, poskeniral in poslal na email. V kratkem sem dobil SMS, da bo sproveden prenos številke.

Preglej papirje kaj si dobil. Sicer pa nikjer ne piše, da moraš kaj podpisati in vrniti...
rolleyes-1.gif

kam na zahtevek si se ti podpisal ? pri meni ni nikjer kakega polja za podpis
confused-1.gif
edino na drugi strani naročniške pogodbe, a to jim morem podpisano tudi vrnit ?

Isti problem sem imel sam. Podpises kar zraven podpisa sedanjega operaterje (ceprav ni nikjer polja za podpis). In kar me najbolj razkuri je to, da ne povejo postarju GLS-a, da moram podpisat OBE listini (eno za prenos stevilke in eno za pristop k bobu) in on OBE vrne. Tako je bil bob takoj priklopljen, prenos stevilke pa smo cakali...In ja, se enkrat poslali po telefonski intervenciji.

tin
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
Sem dopoldne poskeniral in poslal. Fora je, da je danes fotru GLSovec prinesel novo, identično pogodbo prejšnji. Tako da je že 2. podpisal pogodbo.
rolleyes-1.gif
So zgleda nekaj pomešali...
 

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.363
157
63
37
Meni niso nič odgovorili, sem pa dobil sms, da čez 5 dni prenesejo cifro. Vleče se že tole ej...
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
Jaz sem že naročnik, ampak bi rad prešel na ta minibob, na 090 ne bom klical, na maile pa ne jebejo..
 

tomazpog

Fizikalc
30. maj 2009
126
27
28
Borovnica, vprašanje zate:

Veš kaj več, kdaj lahko pričakujemo bob na spletu, ker že od začetka piše isto:
"kmalu bo na voljo tudi spletni portal, kjer boš lahko preprosto urejal svoje naročniško razmerje."

Kaj veš, kdaj bo tole ?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
za ta del pa ne vem,.. ampak kolegi,.. govorimo o low budget ponudbi,..tu zraven ni zlate ure,..

b

p.s. se pa strinjam da bi elektronsko plačilo lahko podprli
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Borovnica, ne bit hud. Marsikomu bi tak način bolj pasal, bil bolj komot, samo zato sem vprašal. Low Budget mi je jasen, ni panike.
 

pumaxx

Pripravnik
6. sep 2007
231
2
18
Z`dežele
Imam vprašanje ali je pri naročnini kakšna minimalna mesečna porab? Včasih sem odsoten in tudi po dva meseca ne bo nobene porabe.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
@MadMitchSaj sem napisal da razumem
nahrung002.gif
,.. tudi jaz sem bolj visa/eurocard/abanet tip,..
@Pumax,.. če imaš bob 4c potem ne bo naročnine, če pa imaš big bob potem naročnina bo,..

b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.