Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.481
755
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Palcek pravi:
eno morda butasto vprašanje (pa brez zamere) ali je pri predplačniškem bobu če ga 3 mesece ne filaš tako kot je bilo pri mobi karticah da je potem številka ''umrla'' - al tega ni vec....se pravi da tudi ce jo nevem 8 mescev ne fials jo uporabljas samo za sprejem klicev vse ok?

hvala

Pogoji so enaki, kot pri vseh slovenskih operaterjih ... torej stevilka po dolocenem casu "propade" ...

http://www.bob.si/Upload/legal/Posebni%20pogoji%20za%20izvajanje%20storitev%20bob.pdf

20120405-ffypbuqsprngwx5yqtfk15qagx.jpg
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
717
74
28
Jest: super si, hvala.
tocno to sem rabil...se pravi za sprejem klica bo cist ok tudi ce 200dni nic ne dam gor
smile-1.gif
potem pa tistih nekaj € nalozim in spet funkcionira...
 
Nazadnje urejeno:

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.514
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Ali pa skleni naročniško razmerje in imaš številko dokler ne prekineš "naročnine".
Pa še ceneje boš klical.

Je pa res, da imaš nekaj papirnate vojne za aktivacijo.
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.688
113
40
MB
torej če jaz celo klobaso na strani prav razumem, prvo kupim/naročim bob paket in potem naknadno urejam prenos številke ? nameravam prenest na bob eno naročniško simobil in eno predplačniško simobil
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Da, kot pri vsaki stvari je potrebno prvo kupiti ... potem pa uporabljati
smile-1.gif


Na prvi resni črpalki dobiš paket.
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Pri drugih začneš z zahtevo za prenos številke, tako da je vprašanje na mestu.
 

Simptom

Zelenc'
6. apr 2012
1
0
1
Prelep pozdrav,

V ponedeljek 2.aprila sem podpisal GLS-jevcu bigbob pogodbo in prenos številke, potem aktiviral naročniško razmerje s kodo. Danes, v petek, o prenosu številke ni sledu, odzivnik na 080680680 mi pa javlja, da imam naročniško razmerje bob 4 cente.... Bi se lahko kdo, ki ima zagotovljeno bigbob paket potrudil klicat na to št., da se vidi če ta odzivnik sploh deluje (če javlja komu bigbob?)? Glede prenosa številke, kaj naj jim težim po mejlu al probam kar še enkrat zahtevo poslat, al kaj.... eh, tale bob.

Bigbobovci, kako zgleda SMS s porabo, kaže 0.0€ dokler ne presežeš 1000min in smsjev?

p.s Kdaj lahko pričakujem prvi račun?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.688
113
40
MB
Citat:
Uporabnik stein pravi:
Pri drugih začneš z zahtevo za prenos številke, tako da je vprašanje na mestu.

prva simka kupljena na petrolu, med samim procesom registracije lahko kr obkljukaš da želiš obdržat številko, vpišeš cifro, operaterja, paket in št. računa in je to to, čakamo na pogodbo, grem še kr po drugo sim za fotra
smile-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
s prenosom številk je zaradi navala big boba kar nekaj težav,.. stranke ne aktivirajo naročnine, gls ne prinese dovolj zgodaj dokumentacije, napačno vpisani računi za mnp,.. zadeve se rešujejo glede na zmožnost. Za kar najhitrejšo izvedbo mnp-ja pošlji po mailu poskeniran zahtevek za bob na info@bob.si

odzivnik 080680680 mora delati,..

l.p. b
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.514
4.472
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik Simptom pravi:
Glede prenosa številke, kaj naj jim težim po mejlu al probam kar še enkrat zahtevo poslat, al kaj....

Tudi jst sem napisal vse podatke pri prvi prijavi na netu. Tudi zahtevek za prenos številke. Po nekaj dneh, ko številka še vedno ni bila prenešena, sem začel gnjavit po emailu. Nakar ugotovimo, da sta v kuverti dva papirja z zahtevo za prenos številke in enega moraš podpisati in vrniti na bob. Jst sem ga podpisal, poštemplal, poskeniral in poslal na email. V kratkem sem dobil SMS, da bo sproveden prenos številke.

Preglej papirje kaj si dobil. Sicer pa nikjer ne piše, da moraš kaj podpisati in vrniti...
rolleyes-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
Citat:
Uporabnik Simptom pravi:
Bigbobovci, kako zgleda SMS s porabo, kaže 0.0€ dokler ne presežeš 1000min in smsjev?

popolnoma enako kot pri simobilu. še od simobila porabo mi kaže (kaj sem mel do premosa številke)....
edina razlika je da se je spremenila št za pomoč iz simobila v bobovo.
to mi sicer še zaj ni jasno pa ok.
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
Eno vprašanje: je kakšen poseben razlog, da je akcija BIGbob veljala tako malo časa? Se v bljižnji prihodnosti obeta še kakšna podobna akcija?
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.679
152
63
Citat:
Uporabnik pikoli pravi:
Eno vprašanje: je kakšen poseben razlog, da je akcija BIGbob veljala tako malo časa? Se v bljižnji prihodnosti obeta še kakšna podobna akcija?


Saj je že:

minibob 200 min + 200 SMS za 6,90 EUR
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
Okej, zakaj tega nikjer ne najdem? Na spletni strani nč ne piše, al sm pa js tok nesposeben, samo v to malo dvomim. Ker tole bi blo pa direkt zame.
 

pikoli

Pripravnik
13. avg 2008
73
0
6
Hvala. Drugače pa včeraj tega še ni blo. Sm skor zihr. :D

Se da to menjavo pakete urediti tudi preko e-maila, ali je obvezno klicati na 090?
 

tomi

Guru
1. sep 2007
18.352
9.688
113
40
MB
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Citat:
Uporabnik Simptom pravi:
Glede prenosa številke, kaj naj jim težim po mejlu al probam kar še enkrat zahtevo poslat, al kaj....

Tudi jst sem napisal vse podatke pri prvi prijavi na netu. Tudi zahtevek za prenos številke. Po nekaj dneh, ko številka še vedno ni bila prenešena, sem začel gnjavit po emailu. Nakar ugotovimo, da sta v kuverti dva papirja z zahtevo za prenos številke in enega moraš podpisati in vrniti na bob. Jst sem ga podpisal, poštemplal, poskeniral in poslal na email. V kratkem sem dobil SMS, da bo sproveden prenos številke.

Preglej papirje kaj si dobil. Sicer pa nikjer ne piše, da moraš kaj podpisati in vrniti...
rolleyes-1.gif

kam na zahtevek si se ti podpisal ? pri meni ni nikjer kakega polja za podpis
confused-1.gif
edino na drugi strani naročniške pogodbe, a to jim morem podpisano tudi vrnit ?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.