Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
473
19
18
Mamo moti, ko ji pri vsakem klicu reče da kliče v drugo omrežje. Zanima me kako ji to izklopim.

LP Sandi
 

neo32

Pripravnik
23. okt 2010
635
0
16
Vprašanje. Boba imam zdaj ene 2-3 mesece. Telefonske številke še sam danes ne vem, imajo jo pa moji najbližji, cca 10 oseb. Danes pa nato številko dobim ene IQ smse, v glavnem SPAM. Kako je to možno? Od teh 10 ljudi ni noben posredoval mojo številko za kakšne reklamne namene in potem od kje hudiča so oni (Spam podjetje) dobili mojo številko za pošiljanje teh butastih spam smsov?
 

jusko

Zelenc'
15. jun 2008
21
0
1
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
A pa si prebral moj post nad tvojim?
Za tekoče obdobje od menjave do obračunskega cikla in za mesec dni vnaprej se zaračuna mesečna naročnina.

Glede bob podatkovne opcije 1GB je pa tako: 6 € je 1GB, vsak cikel se zaračuna. Torej je bila na tem prvem računu ob vklopu zaračunana do cikla in še za naslednji cikel.

Sem sem prebral, hvala za obrazložitev, razložil sem svojo situacijo. Za bigbob razumem, ni mi pa jasno za podatkovni paket, pa naj bo cikel gor ali dol, naprej ali nazaj, levo ali desno, kajti podatkovni paket nima veze z mojim prehodom na bigbob (saj jaz tako dojemam), torej zakaj so mi ga dvakrat obračunali oz. po enkrat v dveh ciklih v polni ceni? Zdaj, če je tak kot ti praviš za podatkovni paket, potem bo račun štimal
smile-1.gif

Ja, za opcijo je tako.

Sem dobil tudi odgovor iz boba: pri obračunu prenosa podatkov, je očitno prišlo do manjše napake. zadevo smo posredovali v oddelek za reklamacije in bo urejena v najkrajšem možnem času.
Ker te pa res nisem štekal, da mi dvakrat v mesecu zaračunajo 1G opcijo
smile-1.gif
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
še ena "zmeda" pri bobu.
danes so mi številko prenesli. preden so mi jo prenesli sem mel nekaj klicev na original številki. danes preverim porabo.
in mi napiše porabo koliko sem mel pri simobilu porabljenih minut in to, spodaj pa za več info pokličite na bob.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
če je bila pogodba na webu vpisana v soboto, se je pripravila v ponedeljek, gls jo je prevzel popoldnel, nato pa je od njih odvisno kdaj jo dostavijo.
Glede na dejstvo, da je povpraševanje po bobu kar veliko bo verjetno prišla a kakšnim dnem zamika.
l.p. b
 

balon

Zelenc'
24. feb 2011
8
0
1
ali mogoče kdo ve, koliko stane prekinitev naročniškega razmerja in ali odgovarjajo na mail?
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Ksz

Da se ne mucim z branjem,slisal sem da ma bob nek paket za 16eur torej 1000minut v vsa omrezja, 1000smsjev in 1gb podatkov in da ce noces neta placas za prvi dve storitvi samo 10eur na mesec?

In ce hoces potem prenest enga narocnika iz mobitela to storis kje, pri mobitelu ali bobu da bi se prenesla tudi stevilka in za novega userja je vrjetno se treba placat kaksne 15eur al kako?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
paket je promocijski, samo še danes in jutri.
kupiš boba na netu ali kje na petrolu, omv, bigbang ...
greš na www.bob.si in narediš prijavo za naročniški paket.
ostalo si preberi na omenjeni spletni strani.

in ja 9,90 € je paket + 6 € je Opcija 1GB.
Prijavo naredi danes/jutri, torej kupi kje v fizični štacuni, pa pojdi na net.

Tudi prenos številke poklikaš ob prijavi na netu, plačaš pa 5 EUR trenutnemu operaterju (če je predplačniška, moraš imeti naloženo), če ne ti zaračunajo na računu.

PA ŠE PREKINITEV: je brezplačna.
 

balon

Zelenc'
24. feb 2011
8
0
1
Cawo

Hvala za hiter odgovr. Ali bi mi morda vedel, kje si prebral/izvedel, da je prekinitev naročniškega razmerja brezplačna?
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Vem
wink-1.gif


bob je fer in brez skritih pasti, tako da javno komunicira vse.
In ker je ni navedene pod stroški v ceniku na spletni strani,. potem pač ni stroška
smile-1.gif


Cenik je pa nekje pod zavihki o Ponudbi in potem pač nek paket, pa imaš tam tudi link na cenik.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.