Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
Mah, jst mam do najblizje GLS podruznice vec kot 25 km v eno smer. Ponavadi pride dostavljalec v dopoldanskem casu, ko itak ni nikogar doma. In sem zaradi tega ze imel nepotrebne stroske, ko sem moral osebno po paket.
Posta Slovenije je (vsaj zame) zakon.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Saj te pokliče in se dogovriš, da ti naslednji dan dostavijo na želeno lokacijo. Tako sem imel sam z njimi izkušnje že ene 3-krat in nikoli ni bilo problema.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
14.315
5.601
113
glih izpolnjujem na netu za bob pa nevem ali naj zdaj odkljukam 1gb ali kasneje.
kakšen je postopek če želim to vklopit recimo naslednji teden?
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
473
19
18
Številko z mobitela bi rad prinesel na Bigbob paket. Zanima me kakšen je pravilen vrstni red?

LP Sandi
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
greš na www.bob.si,.. izpolniš spletni obrazec, v njem je tudi zahteva za prenos in na mobitelu ne odjavljaš številke. nato gls prinese papirje jih podpišeš en izvod gls prinese nazaj, med papirji je tudi koda, ki ti omogoči aktivacijo naročnine. ko dobimo paprije nazaj sprožimo prenos številke in številka se prenese,.. bob je simpl,..

b
 

sandichamp

Pripravnik
10. avg 2007
473
19
18
Ali je vredu če kupim bob osnovni naročniški paket, ali moram kupiti predplačniškega?

Hvala za odgovor
 

TheMan

Pripravnik
6. mar 2008
376
0
16
KSZ

Imam dve vprašanji glede boba.

1. Kakšen je najpogostejši razlog, da ti zavrnejo pogodbo o naročniškem razmerju?
2. Ali lahko ima ena oseba več bigbob naročnin?
 

nowinc

Pripravnik
31. maj 2008
328
1
18
Kako je z datumom 31.3.? Do takrat mora bob prejeti posto za sklenitev narocniskega razmerja? Ali moramo do takrat narediti aktivacijo na spletu (vpisati kodo)?
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Citat:
Uporabnik TheMan pravi:
KSZ

Imam dve vprašanji glede boba.

1. Kakšen je najpogostejši razlog, da ti zavrnejo pogodbo o naročniškem razmerju?
2. Ali lahko ima ena oseba več bigbob naročnin?


Imaš lahko največ dva naročniška razmerja pri BOB-u. Vseeno kakšen paket.
 

dejan003

Zelenc'
11. maj 2010
14
0
1
Kdo ve ali Simobilovi iPhoni delujejo z BOBovo simko ali jih je potrebno prej odklenit? Obstaja sploh bob micro sim (vem, ni problema zrezat originalno, samo zanima me)?
 

MOBIKING

Pripravnik
15. okt 2010
163
0
16
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Na http://bob.si/ponudba/bob-narocniski-paket/bigbob je link do naročila BigBob paketa - sodeč po tekstu "za samo 14,90€ kupi svoj bigbob paket." (S podatkovno opcijo.) Ampak link preusmeri na stran za naročilo navadnega Bob naročniškega paketa. Torej, kako naročiti velikega Boba?

Kupiš ta paket navaden aktiviraš naročnino in pokličeš na njihov center za pomoč, poveš da bi rad BIG BOB in ga imaš.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik MOBIKING pravi:
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Na http://bob.si/ponudba/bob-narocniski-paket/bigbob je link do naročila BigBob paketa - sodeč po tekstu "za samo 14,90€ kupi svoj bigbob paket." (S podatkovno opcijo.) Ampak link preusmeri na stran za naročilo navadnega Bob naročniškega paketa. Torej, kako naročiti velikega Boba?

Kupiš ta paket navaden aktiviraš naročnino in pokličeš na njihov center za pomoč, poveš da bi rad BIG BOB in ga imaš.

Lahko tudi, če rad kompliciraš.

Kupiš boba, ko se prijaviš pod prijava / prijavi se (postopek, da postaneš naročnik), izbereš paket bigbob. In ko se naredi aktivacija naročniškega razmerja (vpišeš prejeto kodo) pod prijava / aktiviraj naročniški paket, postaneš naročnik in imaš paket bigbob.
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Prijavil sem se že, čakam na potrditveno kodo/pogodbo. Je aktivacija bigboba nujna pred 31.3. ali so samo naročila možna do takrat in lahko aktivacijo opravim 1.4.? Če je nujno, koliko bom plačal za 1-2 dni uporabe?
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.