Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #488

Tako ja.

Greš preprosto na pumpo po škatlico Bob, skleneš naročnino in Bigbob.
Ter preneseš številko, pri čemer obkrožiš v obrazcu, da želiš samo prenos številke in ne prekinitev razmerja.

Do izteka aneksa pa nato tam roparjem plačuješ še naročnino
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik tesfalar pravi:
Odplačaš aneks. V pogodbi (aneksu) piše koliko stane vsak mesec predčasne prekinitve. Sicer je strošek, dolgoročno pa plus, g.lede na ropanje pri Mobitelu.
Kakorkoli, poišči aneks in se javi na šalterju Mobitelovega centra ter se jim zahvali za sodelovanje.

Saj ne prekineš
smile-1.gif

Do izteka še pač odplačuješ naročnino.

Zadeva je seveda takoj plus, ker bob sploh nima naročnine...

Tako da ne rabi hodit na Mobitel, dokler še ankes velja.
 

tesfalar

Fizikalc
1. nov 2008
1.115
69
48
Res. Lahko pa tudi odplača predčasno prekinitev aneksa in prekine naročnino in nima nobenega posla z Mobitelom več. Začetni strošek je večji, končni pa manjši. Jaz sem tako naredil.
EDIT: Za vsak mesec predčasne prekinitve aneksa sem plačal manj kot bi plačeval mesečno naročnino. Ker bob nima naročnine, je to takoj plus. Res pa je, da sem moral tja in jim v štartu pustit 50€, če se prav spomnim. Z naročninami bi jim pa 60, sem takrat računal. Pa še pogovori so pri bobu cenejši - win-win. V glavnem, jaz bi šel tja in za obdobje do 18.5. plačal, recimo, 30 EUR penalov, prekinil naročnino in čao.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Tako kot si napisal ja, preračunati si je potrebno kaj se bolj izplača.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
BobPlus pravzaprav ima "naročnino", 9,90€ uporabljaš ali ne in on bi rad prav to, BobPlus.
 

maremm

Pripravnik
26. dec 2010
357
0
16
Če nimaš porabe, ne plačaš nič. Ne vem pa, če ni kakšen hakeljc, da ti po določenem času ne prkinejo naročnine, če zadeve ne uporabljaš.
 

Sergio81

Fizikalc
29. jul 2007
1.651
0
36
V oblakih
Citat:
Uporabnik boogle pravi:
Koliko stane 1MB oz 1kB, če nimaš vklopljene opcije 1GB?

Hvala in lp!

Recimo, da pogledaš v cenik ali pa cena za prenos podatkov v Sloveniji 0,04 €/MB** obračunski interval za prenos podatkov je 64kB.
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.302
18
38
MB
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Bigbob z 1000 sms-i, a so vključeni tudi mms-i?
Kaj pa prejeti MMS-i? A te je treba extra plačati? Nenazadnje se ob prejemu MMS-a tudi vklopi prenos podatkov
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Samo naprej mora prenesti tel. št. in ne prekiniti NR, v nasprotnem primeru bo ostal brez tel. št. Torej najprej kupiti paket, prenos številke, šele nato prekinitev.
 

jusko

Zelenc'
15. jun 2008
21
0
1
Če imam podatkovni paket 1G, potem se tudi MMS-i posebej obračunavajo ali gre na račun zakupljenih podatkov?
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.367
433
83
za "podatkovni paket" je potrebno bit previden ker pokritost ni ravno dobra
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Enako je potrebno biti previden tudi pri ostalih
smile-1.gif
meni se je zdelo skrajno neverjetno, da je Mobitel v Mariboru pod Pohorjem lovil tako katastrofalno (za silo, če si bil na terasi).
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.