Novo pri bobu

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Citat:
Uporabnik boc pravi:
za "podatkovni paket" je potrebno bit previden ker pokritost ni ravno dobra

Ali ne koristi simobilovega omrežja? Potem bi mogla bit pokritost dobra.
lp
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik boc pravi:
za "podatkovni paket" je potrebno bit previden ker pokritost ni ravno dobra

Od kje pa to?
Pokritost je dobra, odvisno pa kje se nahajaš oziroma giblješ.
Kar se mene tiče in mojega gibanja, je pokritost super.

In ja, uporablja Si.mobilovo omrežje.
 

jusko

Zelenc'
15. jun 2008
21
0
1
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Če imam podatkovni paket 1G, potem se tudi MMS-i posebej obračunavajo ali gre na račun zakupljenih podatkov?
Na bobu pravijo, da se v obeh primerih (sklenitev Bigbob + bob podatkovni prenos 1GB) MMS sporočila obračunajo dodatno in sicer po redni ceni 0,04?/MMS.
 

boc

Majstr
1. avg 2007
2.370
436
83
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Citat:
Uporabnik boc pravi:
za "podatkovni paket" je potrebno bit previden ker pokritost ni ravno dobra

Od kje pa to?
Od tukaj (edin kar mi je uspelo najti):
http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid=25FA5F0F-2EAE-2498-49CB-C12EEAD77BFC&linkid=coverageMap
(UMTS)

Bob-a bi nabavil predvsem zaradi interneta, ki bi ga uporabljal večinoma v Z Sloveniji, kjer sodeč po zemljevidu pokritost ni najboljša (oz jo sploh ni)..

Iscem alternativo za občasni dostop do interneta brez naročnine.
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Če imam podatkovni paket 1G, potem se tudi MMS-i posebej obračunavajo ali gre na račun zakupljenih podatkov?
Na bobu pravijo, da se v obeh primerih (sklenitev Bigbob + bob podatkovni prenos 1GB) MMS sporočila obračunajo dodatno in sicer po redni ceni 0,04?/MMS.

A ni povsod tako, da je pretok podatkov za mms vključen v ceno mms-a?
 

jusko

Zelenc'
15. jun 2008
21
0
1
Citat:
Uporabnik boogle pravi:
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Če imam podatkovni paket 1G, potem se tudi MMS-i posebej obračunavajo ali gre na račun zakupljenih podatkov?
Na bobu pravijo, da se v obeh primerih (sklenitev Bigbob + bob podatkovni prenos 1GB) MMS sporočila obračunajo dodatno in sicer po redni ceni 0,04?/MMS.

A ni povsod tako, da je pretok podatkov za mms vključen v ceno mms-a?
Vprašal sem, tukaj ne dobil odgovora, dobil odgovor na bobu in ga delil z vami. Torej MMS-i niso vključeni v zakupljene količine v bigbob in ne v podatkovni paket, ni greh vprašat, saj veš mali tisk pa to. Ne bi pa posploševal "A ni povsod tako,.." Imaš pakete, kjer so vključeni MMS-i.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na strani 32 je bil že zdavnaj odgovor.

Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Big Bob za 9,90 EUR
smile-1.gif


Solidna zadeva 1000minut pogovora in 1000SMSov. Škoda, da ni 1000 SMS ali MMSov.

MMS = 4cente

p.s.
Zato tudi nisem šel na BigBoba, ker imam pretežno MMSe in tudi tu pa tam uporabim prenos podatkov, račun pa imam nižji od 10 EUR. Zato pri pri BogBobu takoj imel višji račun.

Meni se ne izplača, premalo kličem.
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik boc pravi:
Citat:
Uporabnik Cawo pravi:
Citat:
Uporabnik boc pravi:
za "podatkovni paket" je potrebno bit previden ker pokritost ni ravno dobra

Od kje pa to?
Od tukaj (edin kar mi je uspelo najti):
http://www.simobil.si/sl/inside.cp2?cid=25FA5F0F-2EAE-2498-49CB-C12EEAD77BFC&linkid=coverageMap
(UMTS)

Bob-a bi nabavil predvsem zaradi interneta, ki bi ga uporabljal večinoma v Z Sloveniji, kjer sodeč po zemljevidu pokritost ni najboljša (oz jo sploh ni)..

Iscem alternativo za občasni dostop do interneta brez naročnine.

Pa si stvar primerjal z ostalimi operaterji? Namreč, Si.mobilovo omrežje ima najvišji procent pokritosti s 3G/UMTS signalom.
wink-1.gif
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.867
19
38
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Citat:
Uporabnik boogle pravi:
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Citat:
Uporabnik jusko pravi:
Če imam podatkovni paket 1G, potem se tudi MMS-i posebej obračunavajo ali gre na račun zakupljenih podatkov?
Na bobu pravijo, da se v obeh primerih (sklenitev Bigbob + bob podatkovni prenos 1GB) MMS sporočila obračunajo dodatno in sicer po redni ceni 0,04?/MMS.

A ni povsod tako, da je pretok podatkov za mms vključen v ceno mms-a?
Vprašal sem, tukaj ne dobil odgovora, dobil odgovor na bobu in ga delil z vami. Torej MMS-i niso vključeni v zakupljene količine v bigbob in ne v podatkovni paket, ni greh vprašat, saj veš mali tisk pa to. Ne bi pa posploševal "A ni povsod tako,.." Imaš pakete, kjer so vključeni MMS-i.

Ne, MMSi niso vključeni.
In tudi, bob je fair in nima drobnega tiska.
 

kingo

Pripravnik
10. maj 2008
579
21
18
A kdo mogoče ve, če lahko dve sim kartici uporabljaš na enem paketu => podobno kot pri Debitelu ==> sešteva se ti porabljena količina na obeh karticah.
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.740
431
83
Goriška
www.avtopro.si
Mislim, da bo na bob stran potrebno še precej informacij dodati in se potruditi, da bo stvar bolj pregledna in intuitivna, ker trenutno stanje ni ravno zadovoljivo.

Sicer pa: STANJE na 4545: Informativnega stanja porabe trenutno ni mogoce preveriti. Prosimo, poskusite kasneje. (bob)

Ključna beseda in številka sta torej izgleda OK, zakaj pa stanja ni mogoče preveriti je pa čudno ...
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Citat:
Uporabnik crashednburnt pravi:
Mislim, da bo na bob stran potrebno še precej informacij dodati in se potruditi, da bo stvar bolj pregledna in intuitivna, ker trenutno stanje ni ravno zadovoljivo.

Kdo bo pa potem klical na 090?
tongue-1.gif
 

KeyKey

Zelenc'
4. feb 2011
2
0
1
Mene pa se nekaj zanima glede tega Bob-a, ce te drugi klicejo na Bob omrezje,kaksne stroske imajo tisti, ki te klicejo, na njihovi strani pise, da bob deluje pod simobilovim omrezjem. Ampak, ko sem klicala njihov klicni center so mi rekli, da ce te drugi klicejo iz omrezij Simobil, Mobitel, Tusmobil, itd. placajo kot da bi klicali v drugo omrezje - v omrezje Bob - jaz sem pa mislila, da se smatra kot omrezje simobil. Mi lahko kdo lepo prosimod uporabnikov Bob-a to potrdi. Ce je to res, potem je Bob ugoden samo, ce gremo vsi (iz simobila) masovno na Bob.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
za tistega ki kliče je bob ali big bob sigurno zelo ugoden,.. za ostale pa odvisno od paketa,.. nekaterim je vseeno (preprosto zame), drugi pa plačujejo kot klice v druga omrežja (paketi zame, orto, podjetni),.. ostalim pa je več ali manj vseeno saj kličejo v drugo omržje ne glede ali je si.mobil ali bob.

b
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.