Nova mobilna aplikacija LISTEK

I

Izbrisan uporabnik 474

Ravno to... Trgovine vsake toliko premešajo stvaricna policah in bi trajalo kat nekaj časa, da bi spet vse štimalo v aplikaciji.
Bi pa rekel, da manjka (kot rečeno), da kupljene stvari zmeče na konec in pa nekaj, kar sem pri Google Keep zelo pogrešal - možnost razvrstiti seznam po abecednem redu
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.970
2.687
113
da še enkrat vprašam, a je možno da je zadeva sinhronizirana med dvema uporabnikoma. včasih sem uporabljal en tak app. se pravi si mel shopping list in sta ga videla oba, potem pa pač, ko je kdo utegnil iti v trgovino je zadeve brisal s seznama.
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Tole bi sicer bilo zakon - npr mi večkrat kupujemo v najbližjem Hoferju in že napamet vem kje je kaj, in tako tudi zapišem na listek, če je le možno (npr mlečni izdelki skupaj, sadje in zelenjava skupaj itd). Prejšnji vikend so mi lokalnega Hoferja čist premetali in preselili police in sem zdaj spet na nuli.
Zadevo preučujemo in analiziramo. Kmalu jo bomo tudi testirali. Izdelke ti bo na listek sortiralo približno tako, kot so zloženi v določeni trgovini. Verjetno ne bo delovalo za vse izdelke, bo pa nekje 90%.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sousis

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Ravno to... Trgovine vsake toliko premešajo stvaricna policah in bi trajalo kat nekaj časa, da bi spet vse štimalo v aplikaciji.
Bi pa rekel, da manjka (kot rečeno), da kupljene stvari zmeče na konec in pa nekaj, kar sem pri Google Keep zelo pogrešal - možnost razvrstiti seznam po abecednem redu
Pride oboje v kratkem!
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Zdaj pa še eno kmečko vprašanje, ker še nisem zalaufal in ne vem kaj vse zbirate in obdelujete. Kako pa je z našimi seznami, so private ali vi vidite nakupovalne sezname uporabnikov (ne nujno po uporabniku), ampak jih vseeno zbirate in po potrebi obdelujete? A regijo/lokacijo uporabnika si zabeleži program?
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Zdaj pa še eno kmečko vprašanje, ker še nisem zalaufal in ne vem kaj vse zbirate in obdelujete. Kako pa je z našimi seznami, so private ali vi vidite nakupovalne sezname uporabnikov (ne nujno po uporabniku), ampak jih vseeno zbirate in po potrebi obdelujete? A regijo/lokacijo uporabnika si zabeleži program?
Vidimo samo maile, če pa se prijaviš z Applom, pa še tega ne. Vsak uporabnik dobi naključni ID. Prav tako ne beležimo lokacije. Dostop do kamere je zaradi skeniranja kartic potreben, internet pa za deljenje, nalaganje katalogov itd.
 

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.036
399
83
Zdaj pa še eno kmečko vprašanje, ker še nisem zalaufal in ne vem kaj vse zbirate in obdelujete. Kako pa je z našimi seznami, so private ali vi vidite nakupovalne sezname uporabnikov (ne nujno po uporabniku), ampak jih vseeno zbirate in po potrebi obdelujete? A regijo/lokacijo uporabnika si zabeleži program?
what-if-i-s1sk9l.jpg
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.139
2.212
113
Vidimo samo maile, če pa se prijaviš z Applom, pa še tega ne. Vsak uporabnik dobi naključni ID. Prav tako ne beležimo lokacije. Dostop do kamere je zaradi skeniranja kartic potreben, internet pa za deljenje, nalaganje katalogov itd.
Pol je to nekaj takega kot tisto, no tista aplikacija Ostani zdrav, ki QR kodo bere in pošilja podatke.
Tale pa kupovalne navade, kje, kaj, kje mam kartico, kdaj glede na ??? kupujem,
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
V aplikaciji bi morala biti tudi opcija za spreminjanje velikosti pisave - starostna slabovidnost.
Pa tudi recimo timer funkcija neodvisna od telefonske nastavitve za screensaver v aplikaciji bi bila dobrodošla, da ti ni potrebno za vsakih 15 sec ali kolikor pač že imaš nastavljen ta čas.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.344
1.716
113
Pa tudi recimo timer funkcija neodvisna od telefonske nastavitve za screensaver v aplikaciji bi bila dobrodošla, da ti ni potrebno za vsakih 15 sec ali kolikor pač že imaš nastavljen ta čas.
To bi blo kul ja. Ne vem sicer koliko OS i to pustijo, ampak res ampak s temi jebenimi maskami je postalo res nadležno odklepat telefon vsako minuto v trgovini.

Še enkrat: Omogočite search pri izbiri ponudnika. Preveč jih je v seznamu in skroalanje je tečno za popizdit!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Success

Success

Fizikalc
5. sep 2010
531
164
43
Midva z ženo sva kar nekaj časa iskala tako aplikacijo, ki bi si jo lahko delila med iPhone telefonom in Android telefonom (Huawai).

Na začetku naju je sicer malo zafrkavala prijava, vendar je nekako ratalo.

Zdaj že kar nekaj časa uporabljava aplikacijo Listek. Aplikacija nama je noro všeč in jo vsakodnevno uporabljava - pravzaprav moram priznati, da bi jo zelo pogrešala, če je ne bi več bilo.

Všeč mi je enostavnost te aplikacije. Res top!

Res pa je, da ne uporabljava več seznama po trgovinah, ampak en seznam za vse - nama je lažje in bolje.

Lp, S
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
V aplikaciji bi morala biti tudi opcija za spreminjanje velikosti pisave - starostna slabovidnost.
Pa tudi recimo timer funkcija neodvisna od telefonske nastavitve za screensaver v aplikaciji bi bila dobrodošla, da ti ni potrebno za vsakih 15 sec ali kolikor pač že imaš nastavljen ta čas.
Velikost pisave se ti poveča, če imaš tako nastavljeno v nastavitvah telefona. Večje kot boš imel nastavljeno, večja pisava bo tudi v aplikaciji.
Ta neodvisni timer pa ne vem, če gre skozi, ker bo telefon v vsakem primeru overridu to. Nastavi privzeto na daljši čas.
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
To bi blo kul ja. Ne vem sicer koliko OS i to pustijo, ampak res ampak s temi jebenimi maskami je postalo res nadležno odklepat telefon vsako minuto v trgovini.

Še enkrat: Omogočite search pri izbiri ponudnika. Preveč jih je v seznamu in skroalanje je tečno za popizdit!
Glede časa osvetlitve zaslona..verjetno ne gre skozi, sploh če imaš nastavljeno na power saving mode. Bo telefon overridu to.

Search pride v naslednjem updatu. :)
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Midva z ženo sva kar nekaj časa iskala tako aplikacijo, ki bi si jo lahko delila med iPhone telefonom in Android telefonom (Huawai).

Na začetku naju je sicer malo zafrkavala prijava, vendar je nekako ratalo.

Zdaj že kar nekaj časa uporabljava aplikacijo Listek. Aplikacija nama je noro všeč in jo vsakodnevno uporabljava - pravzaprav moram priznati, da bi jo zelo pogrešala, če je ne bi več bilo.

Všeč mi je enostavnost te aplikacije. Res top!

Res pa je, da ne uporabljava več seznama po trgovinah, ampak en seznam za vse - nama je lažje in bolje.

Lp, S
Hvala! Bomo dodelali tudi splošni seznam. :)
 
22. jul 2007
12.691
1.259
113
123
Glede velikosti pisave ne bi rekel da je tako, ker imam nastavljeno na večjo pisava v aplikaciji je pa manjša kot na telefonu.