Nova mobilna aplikacija LISTEK

majaron

Majstr
28. mar 2009
1.037
399
83
Seveda je vse po GDPR. Imaš opcijo pod "Moj račun". Tam kjer je najbolj logično da je. Je treba včasih malo pogledati ;)
Screenshot_20220115-210812.jpg


Kje?
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Sem probal uporabit aplikacijo pri enem nakupu in zame je to da se seznam ne krajša ko kljukaš stvari v trgovini absolutni deal breaker. Ostajam na keep u. kjer stvar odleti na dno seznama, ko jo checkneš. To obnašanje lahko daste tudi v nastavitve, če obstaja kdo na svetu, ki mu skrolanje gor in dol predstavlja nevemkak bolani fetiš.

Predlagam tudi da malo obrnete te sezname, da niso vezano na trgovino. Človek namreč ne dela seznama v stilu "kupil bom kruh v šparu", ampak "Potrebujem kruh". Imel bi torej samo en seznam, tiste kupone, popuste in kartice bi potem pač samo ponujali glede na lokacijo kjer se kupec nahaja. To bi morala biti izica.


In še enkrat, največja želja: Omogočite sortiranje artiklov glede na skupino oz. še raje, glede na floor plan trgovine v kateri si. To bi bil res velik korak naprej od keepa.
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Sem probal uporabit aplikacijo pri enem nakupu in zame je to da se seznam ne krajša ko kljukaš stvari v trgovini absolutni deal breaker. Ostajam na keep u. kjer stvar odleti na dno seznama, ko jo checkneš. To obnašanje lahko daste tudi v nastavitve, če obstaja kdo na svetu, ki mu skrolanje gor in dol predstavlja nevemkak bolani fetiš.

Predlagam tudi da malo obrnete te sezname, da niso vezano na trgovino. Človek namreč ne dela seznama v stilu "kupil bom kruh v šparu", ampak "Potrebujem kruh". Imel bi torej samo en seznam, tiste kupone, popuste in kartice bi potem pač samo ponujali glede na lokacijo kjer se kupec nahaja. To bi morala biti izica.


In še enkrat, največja želja: Omogočite sortiranje artiklov glede na skupino oz. še raje, glede na floor plan trgovine v kateri si. To bi bil res velik korak naprej od keepa.
Imamo v planu dodati, da izdelek ko ga obkljukaš odleti na dno seznama. Bo popravljeno v naslednjih updatih.
Največ ljudi si dela seznam ravno za določeno trgovino. Poleg tega imamo na podlagi tega povezane kartice in kupone pod listkom. Drugače bi morali zahtevati še dostop do gpsa, da bi vedeli kje se oseba nahaja. To pa večina uporabnikov ne želi.
Sortiranje izdelkov glede na floor plan trgovine je v planu. Vsekakor v bližnji prihodnosti implementiramo to funkcijo.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Imamo v planu dodati, da izdelek ko ga obkljukaš odleti na dno seznama. Bo popravljeno v naslednjih updatih.
Največ ljudi si dela seznam ravno za določeno trgovino. Poleg tega imamo na podlagi tega povezane kartice in kupone pod listkom. Drugače bi morali zahtevati še dostop do gpsa, da bi vedeli kje se oseba nahaja. To pa večina uporabnikov ne želi.
Sortiranje izdelkov glede na floor plan trgovine je v planu. Vsekakor v bližnji prihodnosti implementiramo to funkcijo.
Tudi sam oz moja uporablja keep. To da se seznam krajša je kr nuja.
Glede floorplana pa ne razumem čisto... Jaz bi rad (ker me to pri moji ženski zelo jezi), da nastavima po vrsti kako so artikli v trgovini in potem vedno, ko hodim po trgovini, kar mečem stvari v voziček. Moja pa to gor pa dol , pa levo pa desno. Pa 100x si že bla v tej trgovini menda veš kje je kaj in kaj si pred pol ure obkljukala:))

kosmiči, kruh, jajca, mleko sladkor. Recimo, da je tako zloženo v trgovini in mi je to najbolj optimalna pot.
Vendar ko delaš seznam, ne klikaš po tem vrstnem redu in potem, ko prideš v trgovino imaš na vrhu seznama recimo sladkor, ki je na drugem koncu trgovine...
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Tudi sam oz moja uporablja keep. To da se seznam krajša je kr nuja.
Glede floorplana pa ne razumem čisto... Jaz bi rad (ker me to pri moji ženski zelo jezi), da nastavima po vrsti kako so artikli v trgovini in potem vedno, ko hodim po trgovini, kar mečem stvari v voziček. Moja pa to gor pa dol , pa levo pa desno. Pa 100x si že bla v tej trgovini menda veš kje je kaj in kaj si pred pol ure obkljukala:))

kosmiči, kruh, jajca, mleko sladkor. Recimo, da je tako zloženo v trgovini in mi je to najbolj optimalna pot.
Vendar ko delaš seznam, ne klikaš po tem vrstnem redu in potem, ko prideš v trgovino imaš na vrhu seznama recimo sladkor, ki je na drugem koncu trgovine...
To ni zenski nacin, potem ne bi bilo "zanimivo" :D
 
  • Haha
Reactions: smrkec

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Prva pripomba. Nujno je omogocit izdelavo genericnega nakupovalnega seznama, da lahko gor pac namecem kar mi pase oz. kaj pac moram kupit (kjerkoli), ne pa da moram izbrati trgovino.
A si ljudje dejansko delate nakupovalne sezname po trgovinah in se pol vozite iz ene v drugo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Sokol

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Prva pripomba. Nujno je omogocit izdelavo genericnega nakupovalnega seznama, da lahko gor pac namecem kar mi pase oz. kaj pac moram kupit (kjerkoli), ne pa da moram izbrati trgovino.
A si ljudje dejansko delate nakupovalne sezname po trgovinah in se pol vozite iz ene v drugo?
ne, ker keep tega ne omogoča ;) v trgovino hodiva 1x na teden in ja na žalost je potrebno občasno obiskat 2 trgovini.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.323
5.357
113
Prva pripomba. Nujno je omogocit izdelavo genericnega nakupovalnega seznama, da lahko gor pac namecem kar mi pase oz. kaj pac moram kupit (kjerkoli), ne pa da moram izbrati trgovino.
A si ljudje dejansko delate nakupovalne sezname po trgovinah in se pol vozite iz ene v drugo?

Seveda... Pač v Sparu nimajo, kar imajo v dmu in v DMu nimajo, kar imajo v CA, in v CA nimajo kar imajo v CCCju in tam nimajo, kar imajo v mullerju in nikjer tu nimajo stvari, ki jih rabiš iz lekarne ali pa optike. in ja, ko delaš sezname in jih delaš za 5 ljudi, si moraš vse zapisati, kaj kdo rabi. In tekočine za leče nočem na kilometrskemu seznamu iz spara, ker mi uide, Spar je pa ta zadnja stacuna kamor grem, ker je pač sladoled ta zadnja stvar, ki jo kupim preden grem domov. Drugače ne gre. Pa tle sploh še nisem iz Qulandie stopila. Boga mi milega, da moram še kam iti.

Poleg tega so pa seznami za IKEO, ko se ob priliki na vsake svete cajte gre, seznami da se kaj ne pozabi spakirati, ko se gre na morje npr...

Jaz skoraj rabim seznam, da posortiram sezname....
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: goodrich in ales85

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.315
1.339
113
Ok, seznam za morje pa te jajce stekam.
Ampak jaz tak vem, kje imajo tisto kar nameravam kupit.
Meni kot uporabniku je pomembno, da seznam omogoca to, da dam gor, klobase, prasek, zobno pasto, brisace.....pol pa kljukam to kar sem ze kupil. Nima veze v kateri trgovini, ampak je pomembno, da rabim, imam na seznamu in odkljukam ko sem/smo kupili.
Logika programa kot je zdaj pa je tako narejena, da si moram za recimo tedenski nakup narediti ene 3 ali 4 sezname, ker je treba locit na Hofer, Lidl, DM, Spar....no go. Pol si raje vzamem kuli in listek pa grem s tem v trgovino.

In ce sem se malo paranoicen, moj listek po uporabi roma v kos, tale listek pa nekomu (ce bi to hotel) omogoca lepo analizo uporabnikov in njihovih nakupovalnih navad.
 
Nazadnje urejeno:

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Glede floorplana pa ne razumem čisto... Jaz bi rad (ker me to pri moji ženski zelo jezi), da nastavima po vrsti kako so artikli v trgovini in potem vedno, ko hodim po trgovini, kar mečem stvari v voziček. Moja pa to gor pa dol , pa levo pa desno. Pa 100x si že bla v tej trgovini menda veš kje je kaj in kaj si pred pol ure obkljukala:))
Floor plan je točno to kar bi ti rad. Se pravi pridem v lokalnega špara, pogledam seznam in na začetku be kruh, potem sadje, siri, klobase, meso....
Če bi uletel z istim seznamom v Hofra bi bil na seznamu najprej, kofe, potem piškoti, grickalice, sadje, sekretpapir..... kruh na koncu.
Skratka seznam bi bil urejen tako, kot so urejene stvari v trgovini v kateri sem

In spyderskidoo. Za tako funkcionalnost vam dam z veselje dostop do GPS a. Takoj. Folk se nikoli ne otepa dajanja dostopov do resourcov, samo če je povsem jasno kakšna je dodana vrednost če to dovoli. In tu je dodana vrednost Ogrooooooomna.

Še glede sortiranja artiklov. Dejansko ne bi potrebovali floor planov ampak samo samo informacijo o tem da je v določeni trgovini en artikel na vrsti pred drugim. se pravi nekakšen score artikla glede na to kako hitro v trgovini pride na vrsto. Te podatke bi pa lahko zlahka gradili iz tega po kakšnem vrstnem redu ljudje v posamezni trgovini kljukajo artikle.

Dajmo, navijam za vas.
 

shootek

Fizikalc
3. sep 2007
885
84
28
select 1 from dual;
Je možno, da imava z ženo 'iste' vse stvari ne samo deljene listke? Se pravi da ni potrebno vnašati kartic zvestobe 2x in se sinhronizirajo in seveda vse ostale stvari?