Nova mobilna aplikacija LISTEK

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Tudi sam oz moja uporablja keep. To da se seznam krajša je kr nuja.
Glede floorplana pa ne razumem čisto... Jaz bi rad (ker me to pri moji ženski zelo jezi), da nastavima po vrsti kako so artikli v trgovini in potem vedno, ko hodim po trgovini, kar mečem stvari v voziček. Moja pa to gor pa dol , pa levo pa desno. Pa 100x si že bla v tej trgovini menda veš kje je kaj in kaj si pred pol ure obkljukala:))

kosmiči, kruh, jajca, mleko sladkor. Recimo, da je tako zloženo v trgovini in mi je to najbolj optimalna pot.
Vendar ko delaš seznam, ne klikaš po tem vrstnem redu in potem, ko prideš v trgovino imaš na vrhu seznama recimo sladkor, ki je na drugem koncu trgovine...
Bomo dodali krajšanje seznama ja.
Glede razporejanja izdelkov na listku. Od tega tedna dalje, boš lahko pridržal na izdelku in jih pomikal kamor boš želel. Je pa tudi v pripravi avtomatsko razvrščanje izdelkov glede na določeno trgovino. ;)
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Prva pripomba. Nujno je omogocit izdelavo genericnega nakupovalnega seznama, da lahko gor pac namecem kar mi pase oz. kaj pac moram kupit (kjerkoli), ne pa da moram izbrati trgovino.
A si ljudje dejansko delate nakupovalne sezname po trgovinah in se pol vozite iz ene v drugo?
Že sedaj lahko ustvariš splošen listek. Trenutno se imenuje "ostalo", bo pa ta teden nov update, kjer bo ustvarjanje listkov bolj pregledno. Tako da ja, lahko uporabljaš izključno navaden splošen listek, brez trgovine.
Po trgovinah je razporejeno zato, da ti zraven ponudi tudi kupone in kartico. Prav tako si ljudje radi delajo sezname po trgovinah, ker ne dobijo vse v eni. ;)
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Ok, seznam za morje pa te jajce stekam.
Ampak jaz tak vem, kje imajo tisto kar nameravam kupit.
Meni kot uporabniku je pomembno, da seznam omogoca to, da dam gor, klobase, prasek, zobno pasto, brisace.....pol pa kljukam to kar sem ze kupil. Nima veze v kateri trgovini, ampak je pomembno, da rabim, imam na seznamu in odkljukam ko sem/smo kupili.
Logika programa kot je zdaj pa je tako narejena, da si moram za recimo tedenski nakup narediti ene 3 ali 4 sezname, ker je treba locit na Hofer, Lidl, DM, Spar....no go. Pol si raje vzamem kuli in listek pa grem s tem v trgovino.

In ce sem se malo paranoicen, moj listek po uporabi roma v kos, tale listek pa nekomu (ce bi to hotel) omogoca lepo analizo uporabnikov in njihovih nakupovalnih navad.
Kot sem že rekel, lahko si narediš in uporabljaš izključno splošen listek, brez izbora trgovine. :)
 

spyderskidoo

Zelenc'
13. jan 2022
27
15
3
Floor plan je točno to kar bi ti rad. Se pravi pridem v lokalnega špara, pogledam seznam in na začetku be kruh, potem sadje, siri, klobase, meso....
Če bi uletel z istim seznamom v Hofra bi bil na seznamu najprej, kofe, potem piškoti, grickalice, sadje, sekretpapir..... kruh na koncu.
Skratka seznam bi bil urejen tako, kot so urejene stvari v trgovini v kateri sem

In spyderskidoo. Za tako funkcionalnost vam dam z veselje dostop do GPS a. Takoj. Folk se nikoli ne otepa dajanja dostopov do resourcov, samo če je povsem jasno kakšna je dodana vrednost če to dovoli. In tu je dodana vrednost Ogrooooooomna.

Še glede sortiranja artiklov. Dejansko ne bi potrebovali floor planov ampak samo samo informacijo o tem da je v določeni trgovini en artikel na vrsti pred drugim. se pravi nekakšen score artikla glede na to kako hitro v trgovini pride na vrsto. Te podatke bi pa lahko zlahka gradili iz tega po kakšnem vrstnem redu ljudje v posamezni trgovini kljukajo artikle.

Dajmo, navijam za vas.
Se strinjam s tabo. Ta funkcija bi bila velik plus in nekaj čisto novega. Smo jo že začeli razvijati in ne bo potrebovala GPSa. Ko bo tako daleč, da bo delovala kot je treba, jo vključimo v aplikacijo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: elth

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.856
388
83
Bomo dodali krajšanje seznama ja.
Glede razporejanja izdelkov na listku. Od tega tedna dalje, boš lahko pridržal na izdelku in jih pomikal kamor boš želel. Je pa tudi v pripravi avtomatsko razvrščanje izdelkov glede na določeno trgovino. ;)
kako bo to avtomatsko razvrščanje delovalo, ker si niso vsi lidli enaki? Lahko si jaz sam naredim vrstni red, samo, da si ga zapomne, ko bom naslednjič kljukal kaj moram kupit.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Ma že samo če se pogrupirajo skupaj artikli, ki so najpogosteje skupaj na policah, je to ogrooooooomen napredek. Se zavedamo da je upoštevanje dejanskega floor plana konkretne trgovine kar velik zalogaj.