nov električni avto,nasveti za nakup

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.621
6.867
113
To je prenizka cena, dobro preberi da ni mogoče netto cena?

Je pa res, da 2019 nimajo več free SuC in mogoče zato takšna cena? ampak vseeno...40 je vseeno premalo, mogoče za kakšnega z 250k+ km
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
4.043
2.791
113
Če si iz Murske, res ne. Če is pa iz MB, Kopra ... Pa zlahka. LJ-MB-LJ ostane še za prit do ... MB
OK; pozimi, z zimskimi in v dežju pa res ne bi prišel nazaj v MB. AMpak LJ-MB-LJ pa zlahke. Velikokrat sprobano.
Oprosti, napisal sem vsak dan in če bi VSAK dan delal take relacije, ti pač ne verjamem, da ti vsak dan iskanje hitrih polnilnic in polnjenje ne bi sčasoma predstavljalo problema. Za občasno, take relacije pa magar parkrat na teden, pa tud jaz ne vidim težav, tako da stojim za svojo trditvijo. S tem da jaz poleg ostalih chargerjev lahko uporabljam še teslin SUC network, medtem ko na žalost tukaj ostali proizvajalci še malo zaostajajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: LarryClay

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.144
1.180
113
www.adriamedia.si
Oprosti, napisal sem vsak dan in če bi VSAK dan delal take relacije, ti pač ne verjamem, da ti vsak dan iskanje hitrih polnilnic in polnjenje ne bi sčasoma predstavljalo problema. Za občasno, take relacije pa magar parkrat na teden, pa tud jaz ne vidim težav, tako da stojim za svojo trditvijo. S tem da jaz poleg ostalih chargerjev lahko uporabljam še teslin SUC network, medtem ko na žalost tukaj ostali proizvajalci še malo zaostajajo.
Vsak dan LJ-MB-LJ? Seveda zlahka, in nobene hitre polnilnice ne rabiš. Ob vseh teh KM; ki jih prevozim, sem (razen na poteh po tujini) skoraj nič na raznih javnih polnilnicah.
 

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.453
1.187
113
Joj kako sovražim taki tip člankov.... 15x enako ponovijo samo da zraven vsakič dodajo po eno besedo
Celi članek bi lahko napisal v 5 povedih.... Oni razvlečejo na 5 odstavkov. Za popizdit
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
9.228
9.411
113
EU
pa dobro... ko vidiš zurnal24, slovenskenovice, siol ipd. namenske click bait strani pač ne klikaš

to je edini način, da se enkrat znebimo te zalege z naslovi, ki nič ne povejo in so povsem brez vsebine
Pa še darjan nam lepi linke za takšne strani. Moram posodobiti adblocker :)
 

jtfc

Guru
Izključen uporabnik
24. jul 2007
19.994
2.712
113
Meanwhile... danes sem hodil po VW parkiru rabljenih avtov, vse je blo 30-40-60k. Enga obledelega golfa sem vidu za 20k€....
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony