Nosilec fotoaparata na balanci

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Ima kdo kaj takega? Kje je kupil?

Rad bi si montiral to, predvsem pa bi bilo super če bi lahko zadevo premaknil iz enega motorja na drugega, namreč iz svojih posnetkov fino vidiš napake kje jih delaš.

Bi bilo pa fino,da bi kar fotoaparat pritrdil gor, seveda če so posnetki kolikor toliko OK ( ima kdo izkušnje? )
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Men ga je kr fotr naredil, ampak posnetki pa niso bogvekaj, ker pri določenih obratih zadeva precej trese. Nimam ga pa na balanci, ampak na nosilcu za ogledalo.

LpT
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Nosilec kot nosilec se je verjetno obnesel res uredu, odvisno zdej samo še ali bo fotoaparat OK (Olympus u1010) ali ne
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Ravno si ogledujem in zbiram info, namreč tudi v mojo škatlo bo prišla kamerca. Zadeva res ni poceni ampak pa priročno do amena. Si že delam scenarije po glavi kam jo bom limal po avtu
grin1.gif


http://www.goprocamera.com/
cool-1.gif


aplauz.gif

683_large_Motorsports-Hero-Wide-02.jpg
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Gornji video je narejen z Olympus 770SW (torej s sila povprečnim fotoaparatom), neke razlike na 1010 ne bo.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Razlika je v tem da imam jaz 30 fps ti pa 15, zato me zanima če bo OK ali ne, ker drugače moram iskati bolj namensko kamerco.
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Ne mi sline cediti z Golico.
cry12bpy.gif


Če bo kdo naročal nosilec, kakšnega imaš ti, se za group buy priporočam tudi jaz.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Jat sem ugotovu da mi njegov nosilec ne pomaga ala ništa
smile-1.gif


Danes sem improviziral z mini trinožnikom in pa duck tape , pa fotič Olympus 1010 in morm rečt da sem nad rezultatom presenečen.
Pustimo malenkosti da nisem očistil prednje šipce...pa da imam na desni strani šipce "razpacano" ker sem ponesreči brisal s krpo na kateri je bil nitro ( btw, ima kdo idejo ali se da to nekako vn spolirati,ali je edina rešitev nova šipca?)

Priložim video kako se vidi z omenjenim fotičem in nosilcem.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.122
10
38
Dve vprasanji iz firbca. Digitalne cifre so za hitrost? Ker na videu gres nekam pocasi mimo avtov sploh glede na 180 na uro.
smile-1.gif


In drugo, zakaj hudica bi hotel snemat, ce nisi ravno kamikaza? Ni provokacija, sam tko ne vidim bas velike uporabnosti.
smile-1.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Citat:
Uporabnik Schumi pravi:
Dve vprasanji iz firbca. Digitalne cifre so za hitrost? Ker na videu gres nekam pocasi mimo avtov sploh glede na 180 na uro.
smile-1.gif

Očitno so drugi tudi imeli dosti težko nogo...
grin1.gif



Citat:

In drugo, zakaj hudica bi hotel snemat, ce nisi ravno kamikaza? Ni provokacija, sam tko ne vidim bas velike uporabnosti.
smile-1.gif

Da vids svoje napake ( misljeno je da nekdo tebe snema) ,kako se narobe postavis, etc, ... mal pa tut za sebe da imaš pač za pogledat, namreč verjetno ne bom na motorju vsa leta v življenju .

Ghostriderja naj pa kar kdo drug snema, ni zame 300km/h
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Evo, še en moj, mal daljši video.
Ful trese, ampak vrjetno zato, ker je home made nosilec za fotoaparat na nosilcu za levo ogledalo. Bo treba predelat.
Fotkič pa en Canon A570 al A560.

In zakaj snemat...
Da kej zanimivga posnameš, nardiš kak filmček ko prideš iz potovanja.