Nosilec fotoaparata na balanci

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik SaXo pravi:
in koliko te je vse skupaj s poštnino stalo in kako hitro si naročeno blago dobil?

Stalo me je tok kot pise - $6.79 USD oziroma pretvorjeno v eure €4.85 EUR (postnina vkljucena v ceno)

Kupil sem 21.7., narocenega blaga se nisem dobil.. verjetno bom cakal se kaksen teden..
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.446
1.017
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:

Evo video da se vidi kvaliteto, jaz sem zelo pozitivno presenečen.

Teb bo pa treba izpit uzet
grin1.gif
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.724
147
63
zadnjič sem videl tipa, ki imel na motorju nosilec za GPS. IN sicer kar onega na sesek je napopal na obratomer.

lp
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik Anzee pravi:
Kupil sem 21.7., narocenega blaga se nisem dobil.. verjetno bom cakal se kaksen teden..

Aja malo pozabil napisati,roba je prisla 3.8.2009. Izgleda zelo dobro izdelan za to ceno! Bom nalimal kaksen filmcek ko ga bom stestiral.. lp
 
Nazadnje urejeno:

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Močno priporočam namensko kamero, ki ima eno poglavitno lasnost: široki vidni kot. Moja snema 1280x1024, 8 fps, 100 stopinj vidnega kota pa se mi zdi ravno dovolj. Imam pa jo vedno v avtu in snema vsako vožnjo. Na goprocamera.com sem videl 170 stopinjsko, ta mora biti še boljša! Me že srbi denarnica hehe.
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.220
1.849
113
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
da nisem očistil prednje šipce...pa da imam na desni strani šipce "razpacano" ker sem ponesreči brisal s krpo na kateri je bil nitro ( btw, ima kdo idejo ali se da to nekako vn spolirati,ali je edina rešitev nova šipca?)

.

verjetno bi se dalo ven spravit s poliranjem..vsaj konkretno popravit
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik zmerni_radikalec pravi:
Moja snema 1280x1024, 8 fps, 100 stopinj vidnega kota pa se mi zdi ravno dovolj.

8fps? To pa ni najbolj uporabna zadeva no... al si se zatipkal?
GoPro ima kar cool vidni kot ja, ampak zaradi tega so objekti majhni, nizka locljivost kamere pa jih naredi se manj jasne...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
zadnjič sem videl tipa, ki imel na motorju nosilec za GPS. IN sicer kar onega na sesek je napopal na obratomer.

lp

kaj se pa zgodi z gpsom, ko ti sesek spusti pri 130++ na AC pa ne smeš razmišljat
evil.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.420
127
63
V Bigbanga gres po novega
grin1.gif


Al pa si daš "varovalno vrv" okol gps-a pa je.
 

GSMobil

Fizikalc
6. jan 2008
2.509
5
38
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik merdzo pravi:
zadnjič sem videl tipa, ki imel na motorju nosilec za GPS. IN sicer kar onega na sesek je napopal na obratomer.

lp

kaj se pa zgodi z gpsom, ko ti sesek spusti pri 130++ na AC pa ne smeš razmišljat
evil.gif

To ima kolega na svoji mrcini pa verjemi, da sem probal dol odtrgat. Ni šlo, pa da se jebeš
smile-1.gif
.
 

zmerni_radikalec

Fizikalc
5. apr 2008
1.298
27
48
40
Nekje v naši ljubi kokoški
Citat:
Uporabnik Anzee pravi:
8fps? To pa ni najbolj uporabna zadeva no... al si se zatipkal?
GoPro ima kar cool vidni kot ja, ampak zaradi tega so objekti majhni, nizka locljivost kamere pa jih naredi se manj jasne...

Res je 8fps. Ampak ni tako hudo, za snemanje norenja ni dovolj, za kot nekakšno varnostno kamero pa je več kot dovolj. Lahko pa dam na 640*480 in imam 30 fps. Največja težava je vedno bleščanje sonca, ko se odbija od armaturke na steklo.

Tako izgleda ko niso najbolj primerne razmere:
 

Anzee

Pripravnik
24. sep 2007
679
0
16
41
Ljubljana - Siska
www.facebook.com
Aha no sej ja, za nazdor je 8fps ok ja, to itak! Zgleda ima kar ok sliko.

Aja ena tezava ki se se pojavlja pri kamerah z ekstremno sirokim kotom - hitro v kader fases sonce, in je lahko hitro vse ostalo okoli podosvetljeno, kar je pa bolj storasto...
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.420
127
63
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
da nisem očistil prednje šipce...pa da imam na desni strani šipce "razpacano" ker sem ponesreči brisal s krpo na kateri je bil nitro ( btw, ima kdo idejo ali se da to nekako vn spolirati,ali je edina rešitev nova šipca?)

.

verjetno bi se dalo ven spravit s poliranjem..vsaj konkretno popravit

No zdele sem bil ravno v garaži in z eno staro Sonax polir pasto spravil vn vse kar se je videlo od moje umetnije z nitrotom.

BEFORE


AFTER
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.220
1.849
113
no evo...ko novo
smile-1.gif


čuj...kater moped pa imaš to? (pa ne mi samo oznake napisat, ker ne bom imel pojma :p)
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.420
127
63
Citat:
Uporabnik vincent pravi:
no evo...ko novo
smile-1.gif


čuj...kater moped pa imaš to? (pa ne mi samo oznake napisat, ker ne bom imel pojma :p)

Evo slikca iz googla, da si bos lazje predstavljal.

r6-left-side.jpg