Norc v bmw-ju

izbrizgan

Pripravnik
18. avg 2013
89
0
6
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Zakaj? Če bi vsi imeli toliko jajc kot AndY1, potem bi road rage tako rekoč izginil - sedaj pa se vsi nekaj kurčite z bejzbol bati in solzivci, na koncu se pa še policije nihče ne upa poklicati.
Jaz imam vsaj toliko ali še več jajc kot Andy. Sem že večkrat klical plave angele, a se mi zaradi vse blesarije teh nadnaravnih bitij ne da več. Sem pa že takšnega nasilneža konkretno na gobec. Enkrat prav tovornjakarja pri izvozu iz gorenjske avtoceste na nemško in prav tako zaradi tega ker se mi je nabijal v rit in potem od strani namerno zavil vame, da sem komaj, komaj odvil.
 

stop

Majstr
5. sep 2007
3.203
397
83
Las Vegas
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Citat:
Uporabnik Pravovernik pravi:
Sorry, sam postavljat se pred šleper z motorjem je dejansko ena bolj herojskih zadev, rabiš kar jajca za kaj takega. Nikar ga ne kurcaj, če ma večja jajca kot ti, bogi pezde.
stupid-1.gif

Sej veš, včasih je tanka meja med velikimi jajci in kratko pametjo.

V konkretnem primeru je Andy ravnal zaščitniško in impulzivno, ampak če se postaviš v vlogo šoferja kamiona se mu je verjetno zdelo pa malce čudno zakaj ga nekdo zanalašč izsiljuje z motorjem. In itak, če bi oba 2x pomislila na strpnost na cesti (kamionar preden nekomu vozi za ritjo in pa potem ko se gre kdo-ima-daljšega z motoristom, andy pa mogoce preden bi zavozil pod/pred šlepar), bi bilo tudi takih nesporazumov manj.

Oriolus je lepo opisal skrajnost. Torej preden nekomu potrobite ker dela neke bedarije po cesti, globoko vdihnite 3x, vprašajte se ali je mogoče to kar vidite res posledica "bedaka na cesti". Če je, potem še 3x globoko vdihnite in se vprašajte ali ima smisel težit bedaku. Če ima, potem še 3x vdihnite in pomislite da je lahko bedak tudi res neuravnovešen in boste s teženjem povzročili samo nepotrebno škodo sebi (in njemu).

Sam nisem v življenju 1x potrobil če ni bilo potrebno (pozdravljanje kolegov, preganjanje živali s ceste, ipd) pa tudi noben mi še ni žugal in grozil z batinami. Zanimivo ane?!
grin1.gif

Ja tole drži. Tudi sam sem ponavadi trobil kot bedak kakemu bedaku ( delali so razno razne pizdarije, prehitevanja, ustavljanja, mečkanje...) seveda imam v vratnem predalu za vsak slučaj tudi ročico za demontažo koles če pride do provokacij iz mirujočih vozil. Enkrat sem z zanosom natrobil tudi nekega tovornjakarja ki je stal sredi ceste, potem se je končno odpeljal nakar so se začeli semaforji, tip je ves čas megleno pogledoval v bočno ogledalo in tudi meni je ratalo jasno da mi krepelce za demontažo koles ne bo pomagalo če se tip odloči da odpelje vzvratno v moj avto.
grims-1.gif
Od takrat raje malenkost počakam, trobljo pa uporabim zelo redko.
 

B81

22. jul 2007
35.047
9.316
113
Citat:
Uporabnik kravakonj pravi:
Zakaj? Če bi vsi imeli toliko jajc kot AndY1, potem bi road rage tako rekoč izginil - sedaj pa se vsi nekaj kurčite z bejzbol bati in solzivci, na koncu se pa še policije nihče ne upa poklicati.

zmaga.gif
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.420
127
63
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Vrinil sem se po tem, ko je šleperist zapeljal 20 cm (pretiravam, ampak bilo je zelo blizu in ogrožajoče) za rit Xsare Picasso moje noseče punce in dajal gas in spuščal sklopko, da je s kabino vred naprej skakal - tisto, ko cel tovornjak na hitro naprej skoči.

O moj bog kakšna drama
shocked-1.gif
Saj razumem, da si bil toliko bolj občutljiv zaradi noseče punce, ampak kaj si pričakoval, da bo kamionist naredil? Da mu bo počil film, stisnil gas in jo zradiral?

hysterical-1.gif



Takih situacij je vsak dan malo morje, pa so še vsi živi.
 

sdpa

Fizikalc
29. mar 2012
1.377
0
36
London
Obišči stran
Ma kot vedno ste tukaj na alterju sami ultra fighterji, bivši bokserji pa nevem kaj še vse. Sej policijo plačujemo, da dela red! In nikoli ne veš kakega debila imaš nasproti sebe. Seveda, če si meter devetdeset in sto kil, lahko bedaka na cesti na gobec, kaj pa če ima ta bedak nož? Prej je bila nalimana novica o nekem drugem Safetu. Tip je imel nož in porezal enega po licu. Super, z nožem je potreben samo en malo globlji ali pa tudi ne, rez, da končaš v zamrzovalnikih UKCja.

Ne bit tolk pametni pa se kurčit tuki na forumu, niti se ne kurčit v avtih. Kreteni so vedno bili, zavrtiš 113, poveš kaj se dogaja in si svoje opravil.

In jaz osebno hupo redno uporabljam. Ne da bi provociral, pač pa da dam vedet bedakom na cesti, da je njihova vožnja nesprejeta. Nisem pa bil še v poziciji, da bi mi kdo s krepelom toktokal po avtu. Vsekakor se ne bi podil po centru in obvoznici kot ludak in molil boga, da me [cenzura] ne ujame. Policija, poveš registrsko, lokacijo in bedaka bodo že dobili.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.322
3.750
113
davorinm.wordpress.com
Frend (takrat drzavni prvak v boksu) se je pogumno skgregal z enim na cesti, ki ha je izsilil. Sta sla iba iz avta, frend je dobil po picki.

Nauk: ne se delat pametnega, ker nikoli ne ves kdo je v drugem avtu
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.788
2.567
113
Pa lahko, da ima zastavo, ki jo je kupu za lidlom v domžalah ob 3.00 zjutraj.
Hecam se :D
 

izbrizgan

Pripravnik
18. avg 2013
89
0
6
Citat:
Uporabnik sdpa pravi:
..
Ne bit tolk pametni pa se kurčit tuki na forumu, niti se ne kurčit v avtih. Kreteni so vedno bili, zavrtiš 113, poveš kaj se dogaja in si svoje opravil.
Res misliš, da se kaj zgodi? Policija tudi trzne ne, stvar je že šla mimo in oni samo birokratsko zabeležijo klic, konec! Nasilneži na cesti pa še naprej terorizirajo uboge ovčice.
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Frend (takrat drzavni prvak v boksu) se je pogumno skgregal z enim na cesti, ki ha je izsilil. Sta sla iba iz avta, frend je dobil po picki.
Nauk: ne se delat pametnega, ker nikoli ne ves kdo je v drugem avtu
Seveda, lahko sem jaz
grims-1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.282
2.532
113
v lokalni ostariji

ravno včeraj sem srečal enega kretena ko sem s polno prikolico prišel v ozko ulico. pametnjakoviæ s svojim SUV-jem pa nikakor ni hotel rikverc in se umakniti ampak je samo trobil... kao kaj boš ti meni...

če je član alterja je zihr klicaril policijo... ker je najbrž iz mojih ročnih "sugestij" in rinjenja pogruntal da sem nevaren...
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Citat:
Uporabnik stieber pravi:
Ni bilo čisto tako, ampak tudi v tisti incident je bil vključen nekdo po imenu Safet...

Prijetno branje

Safet Beganoviæ ni tak
ne-ne-1.gif
pa v vednost
možakar vozi Hummerja
cool-1.gif
(revež)

Rajko, jst ti lahko tega morona najdem
evil.gif
(rabiš reg. oz...?)
name se limajo cepci k muhe na drek
cry12bpy.gif
(oz. opazim vse na cesti u pm)

pozdrav.gif
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Ja model je pac navadna prpa in je bezal, ker ga je safet hotel skloftat, pol pa policijo klicat. Kaj pa trobis pa si brihten izza volana....stopi ven, pa mu povej kaj te moti....aja ne, s polnimi hlacami ni za vn hodt.
hysterical-1.gif


Duvat se ko je jaci, pa pred kamijon z motorjem pa te scene....kaj ce bi bla bejba takrat rajs doma? To pa ne....
bonk.gif
Ce ga serjete po cesti, pa hodte drugim na zivce s svojimi manevri, pol lahko pricakujete, da bo ksn safet hitro vzkipel....Takes two to tango!
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Pa kaj ga zdej vsi pluvate, koji vam je ?urac
jezen.gif


Kaj mislljo tile malo jači čapci da lohka počnejo kar se jim zahoče al kaj!?

Prov je naredu in jst bi isto, jst bi vn stopu sam kok je že JRM položnica???
(tko sta sodelavcu dva dvignla pokrov na celovški nasprot pa policista v civilu, in sta počakala da so se dobr stepl potem sta pa lepo napisala 3x JRM in mirna bosna - mislm da po 450€)

De ne bit pametni u PM
jezen.gif


Zadnjič sm jst isto enmu čapcu v E200 potrobu pa mi je 20/h vozu in po malem bremzu, no k sm potegnu vn gsm in prestavu na snemanje je ustavu ko je zagledu da snemam njegovo početje je sam odpelu... toliko o pogumu jakih čapcev
17758-icon_confused.gif
 
Nazadnje urejeno:

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.282
2.532
113
v lokalni ostariji
točno tko... trobit izza volana, se kurčit nastavljat urivat s mopedom... potem ker šleper/jači pokaže da "fant ne seri" in hitro iti na policijo jokat.

ljudje... strpnost je 90% vsega! ne bom sodil. ampak imam občutek, da je rajko hotel narediti vtis nad svojo sopotnico. pa je potem bil problem ker safet nekako ni "piækica"...sedaj pa na policijo...

kot je nekdo napisal. pomirte se. ne izzivite. prepustite kdaj prednost...

najlažje je pa seveda izzivat, provocirat ko pa nekdo pokaže "moč" pa jokat hitro na pp...
 

Shaban

Fizikalc
14. apr 2010
1.001
1
36
Kakšno moč? A kij v prtlažniku? uuuuu
confused-1.gif


Se strinjam da je treba marsikej tud spregledat in tolerirat sam eni pretiravajo a kak imajo karakter in temperament "æapci" pa vemo vsi
grin1.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.282
2.532
113
v lokalni ostariji
moč... v primeru andy-a ko je izzival s mopedom, potem mu je pa šleperist pokazal da nej ne serje po cesti ker nekako 40T ni malo... in se je usral pa poklical policijo. ali pa rajko... trobi safetu... ko pa safet stopi ven vzame kij pa se userje... folk... potrpljenje.. potrpljenje... pa malo razumevanja.

samo eni imajo probleme povsod-... s vsemi... pa samo prijavljajo na milico... ne izzivajte... če rajko nebi trobil in potrpel sekunde da je una gospodična šla iz avta se nebi neki sekiral.. tko pa je mogu pokazat sopotnici da "on se pa ne pusti da ga čefur jebe"... isto kot un v SUV-ju pri meni.. k je mislil da njega pa en kmet že ne bo usmerjal...
 

capl

sranjeslojaš
2. feb 2009
8.604
53
48
na podnu
ksz
Živela multikulturnost
aplauz.gif

Nujno rabimo čim več priseljencev, ker brez njih propademo......oni su izgradili Sloveniju, ne veste tega?
Slovenski narod je dolžan sprejet vsakega balkanca in mu ponudit vse možne socijalne transferje, zato ker priseljence rabimo in to zelo.
Davčna naj se ne vtikuje v izvor premoženja priseljencev, ker je to sovražni govor in diskriminacija priseljencev, tudi za organe pregona velja isto,, naj se ukvarjajo s Slovenci, ....dokler ne bo sankcijonirano tudi prav vsako nepravilno prečkanje ceste, prav vsakega Slovenca, velja vsako opozarjanje na kriminal in vse mogoče prekrške priseljencev, za sovražni govor in pozivanje k nestrpnosti, kar je potrebno najstrožje kaznovat.
Če ti priseljenc razbije pičko in ti vse pokrade, je to zato, ker si prislužimo, nasprotno je že najmanjši namig Slovenca proti balkancu, težko kaznivo dejanje ,
In še enkrat
živela multikulturnost in zemlja obečana
aplauz.gif

....to je za nas dobro, samo smo prebutasti in ne zastopimo
frown-1.gif