Norc v bmw-ju

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.770
120
63
Citat:
Uporabnik mistique pravi:
Kaj je krepelo?

Krepelo ali tudi Gorjača, se uporablja za
10.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
rajko, saj si ga imel priliko povprašati po zdravju na kraju samem. Sicer pa svetujem prijavo policiji, škoda da si nisi zapomnil številk registrskih drugih vozil, ki so bila na kraju dogodka...
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.568
5
38
Solzilec pa ga malo špricneš,samo paziti moraš da se curek od kje ne odbije ,pa še tebe zalije...
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.118
3.594
113
Marlbor
Pozabil si povedati, da se lahko zahvali zgolj svojemu počasnemu bemflu, ki ti ni uspel slediti do Novega mesta. Ker si ga potem tam čakal več kot eno uro za brezveze, da ga nalomiš.
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
kako je pa zgledal Safet? 2 metra in široka ramena bikovski vrat in 40 let ali 160 centi, rahitik in 19 let?
 

bigMIKE

Majstr
19. mar 2012
1.260
151
63
Prijavi policiji, mogoče ga je kje posnela kamera v LJ.

a ni bilo enkrat (oz. vrjetno že milijonkrat v drugačni obliki) ko je na Tržaški en mulo v katri nekumo (napačnemu) poametoval... Pa
so pomagači kr na kup letel (pa ne unmu v katrci) da je je revež mogu notr zaklenit in čakat policijo. Novice se spomni da iz radijskih valov... Od nekdaj je bila cesta pregreta in posledično še kaj...
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.998
2.544
113
Lublana
Obišči stran
Raje bi poklical policijo takrat, ko te je ta opica še lovila.


Citat:
Uporabnik Pravovernik pravi:
Rešitev za take prepotentne prepečence:
<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/LQbHnLSasfQ" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
grims-1.gif


Tole je pa super zadeva!!
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.937
51
113
kzs...

sam kakšni osebki to obstajajo na tej zemlji?! si predstavljate živeti v njegovi bližini??? sej se ti zmeša! Bogi starši, sorodniki, prijatelji, kelnarji v domačem bifeju, sopotniki v avtu, ko pade v kakšno gužvo... ccc...
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.060
4.065
113
Ravno zaradi sem si zrihtal kamero v avtu, da imam za take izpade ne cesti zavarovanje. La tudi ce ne, jaz bi sel na policijo. Enkrat se mi je zgodilo, da ko sem bil na motociklu in smo pri WTC-ju cakali v vrsti za na Tomacevski rondo, da je en sleper skakal moji punci, ki je bila v Xsari Picasso, v rit, pa se noseca je bila, tako da sem se postavil med njo in sleperja, dokler ona ni bila vec na istem pasu. Na hitri cesti do Brnciceve me je dohitel in z levega pasu namerno zapeljal vame na desnega na skrajni rob in sel potem nazaj na levega, saj je na Brnicicevi zapeljal levo do enih nakladalnih skladisc. Bil je Mercaotrjev sleper, peljal sem za njim, dokler se ni ustavil. Tam sem ga s telefonom pofotkal in takoj zavrtel 113 in potem sel do PP Domzale, kjer sem ga prijavil policistu, ki pa je bil tudi motorist.
Sleperistu je bilo potem se kako zal.

Tako da folk - pojdite na policijo! Samo se ne bo zgodilo nic.
 

rajko0028

Fizikalc
22. avg 2008
1.327
1
36
15 km SV od LJ
- tip je mel tam okol 30 let - ni bil v trenirki ampak je mel boss črno mikico tričetrt hlače mislim da tud boss in papuče
- sem mislil da sem ga posnel (na uvozu na AC) pa sem v brzini zgleda neki zabluzil tako da ni nobenga videa - drugač bi ga že dal sm gor.
- zraven mene je bila naša pospeševalka prodaje ampak je bla tolk p-resran-a od Name naprej, da je ni blo slišat do Ivančne, ko sem jo prelje poklical je rekla da še ni prišla k seb in da je dober da je vikend da se bo lahko pomirila.
- policija mini prišla na misel - mislim pa da to ni slaba ideja
- če bi dobil njegov kontakt bi ga povprašal če je vedno tak junak al je to samo posledica polne lune in če je zmer bi ga povabil na kako flašo iz gajbe ali dveh, ki bi jo častil lokalnim fantom, ki bi bli slučajno tam okol kjer bi se srečala.
- priznam sem pusi - takrat bi moru reagirat takoj ampak po bitki ....
- predlog za solzilec sprejet - drug teden grem službeno v švico in ga bom nabavil
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.926
3.945
113
Citat:
Uporabnik AndY1 pravi:
Ravno zaradi sem si zrihtal kamero v avtu, da imam za take izpade ne cesti zavarovanje. La tudi ce ne, jaz bi sel na policijo. Enkrat se mi je zgodilo, da ko sem bil na motociklu in smo pri WTC-ju cakali v vrsti za na Tomacevski rondo, da je en sleper skakal moji punci, ki je bila v Xsari Picasso, v rit, pa se noseca je bila, tako da sem se postavil med njo in sleperja, dokler ona ni bila vec na istem pasu. Na hitri cesti do Brnciceve me je dohitel in z levega pasu namerno zapeljal vame na desnega na skrajni rob in sel potem nazaj na levega, saj je na Brnicicevi zapeljal levo do enih nakladalnih skladisc. Bil je Mercaotrjev sleper, peljal sem za njim, dokler se ni ustavil. Tam sem ga s telefonom pofotkal in takoj zavrtel 113 in potem sel do PP Domzale, kjer sem ga prijavil policistu, ki pa je bil tudi motorist.
Sleperistu je bilo potem se kako zal.

Tako da folk - pojdite na policijo! Samo se ne bo zgodilo nic.

Skratka vrinil si se pred šlepar in pričakoval da bo poklicni voznik, ki gleda take bedake iz dneva v dan, prijazen do tebe?!
evil.gif


Vsak kovanec ima dve plati in vsaka palica ima dva konca, zato pa 3x pomislit preden v prometu delate karkoli. A v diskotu bi se vam zdelo pa normalno da vas Safet nalomi ker se ravno pri šanku kušuje s svojo SaneLo in vi ga greste prehitet na šank pa še nekaj prijaznega mu poveste vmes?
 

izbrizgan

Pripravnik
18. avg 2013
89
0
6
Res in kako je bilo potem šleperistu žal
sprasujem se.gif


Ti povem, da se ni zgodilo prav nič, če nisi bil vabljen kot priča na sodišče v kazenskem postopku proti njemu. Kamionist je naložil svojo teorijo policistu o tem kakšen norec v robotskem kombinezonu s čelado na glavi je napadel njegov ubogi šleper, da se je revež komaj rešil, potem pa ga je še zasledoval po cesti in nor vijugal pred njim in ob njem.
priden.gif
 

stieber

čebinar
1. sep 2007
17.258
3
36
Murgle
Imaš še pričo...le kaj čakaš, da te naslednjič kak 'boss' spet naskoči?

a je pospeševalka v redu al gre za kakšno starejšo...mogoče ti jo je pa 'boss' zavidal?