Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Danes sem prvic hotel z ie pogledati en video na 24ur in ugotovil da to sploh ne deluje oziroma ne
znam ?
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Nic zgodi se ne nic samo videa ni niti se ne nic pripravi kako okno ali kaj isto mi ne
predvaja na rtvslo,a bi bilo treba naloziti kak program ,player ?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.723
6.904
113
Poskusi s 24ur mobilno aplikacijo za WP8

Včasih res kaj ne dela...večinoma pa videi delajo.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Sem nalozil RTV4D un se 24ur in videi delajo na obeh , vseeno me moti da ne delajo direkt v internet explorerju.
Upam da bo kmalu mini opera za te telefone.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Pred včeraj so bile posodobitve obeh aplikacij zgoraj navedene --in še nekaj drugih ki jih imam nameščene , po teh posodobitvah sem ugotovil da se je stanje porabe baterije popravilo oz se je vzdržnost baterije podaljšala za 40 % torej so posodobitve prinesle nekaj pozitivnega glede porabe baterije-
 

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
24ur.com in rtvslo.si uporabljajo Flash za videe na njihovih navadnih spletnih straneh, ta pa ni podprt na mobilnih napravah, za mobilne naprave se uporablja html5, vendar ga naši preprosto ne podpirajo...
 
Nazadnje urejeno:

kreden1

Pripravnik
5. nov 2010
289
0
16
To misliš mobilno ali desktop verzijo? Sicer ne obiskujem 24ur, ampak za rtvslo.si vem, da pač nima videa v html5. Če 24ur.com ima, bi mu moralo delati.
 

doto

Fizikalc
25. jul 2007
3.175
0
36
Za iOS imajo na 24ur nastavljen html5, za ostale pa ne. Android je včasih podpiral flash. Če pa lahko spremeniš user agent v browserju, bi pa po moje delalo.
 

titov

Fizikalc
12. jun 2008
7.544
1
38
Na 4D delajo posnetki v IE na WP8.

Za 24ur, da delujejo posnetki, moraš it pa na m.24ur.com
 
Nazadnje urejeno:

Erikp

Zelenc'
4. nov 2013
3
0
1
Je komu uspelo usposobiti Nokia Music ? Če dam regijo na UK npr. lahko aplikacijo poberem iz Stora ampak ni mixov, da bi jih predvajal. Vidim le Settings in my music (brez nobenega komada). Ko pa dam SIM kartico ven in zaženem Nokia Music, Boom...vsi miksi do gor in app dela...oprostite izrazu ampak da jim je*em mater...Mobitelu in Nokii. Nokia celo oglašuje storitev Nokia Music v Sloveniji. Se da kako obiti zadevo ? Problem je v regiji sim kartice...
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik Erikp pravi:
Je komu uspelo usposobiti Nokia Music ? Če dam regijo na UK npr. lahko aplikacijo poberem iz Stora ampak ni mixov, da bi jih predvajal. Vidim le Settings in my music (brez nobenega komada). Ko pa dam SIM kartico ven in zaženem Nokia Music, Boom...vsi miksi do gor in app dela...oprostite izrazu ampak da jim je*em mater...Mobitelu in Nokii. Nokia celo oglašuje storitev Nokia Music v Sloveniji. Se da kako obiti zadevo ? Problem je v regiji sim kartice...

Problem je v SAZAS-u in avtorskih pravicah. Nokia Music trenutno deluje v 35 državah. Celo Tajsko (60 mio prebivalcev), Malezijo,... so "priključili" šele prejšnji teden.
 

Erikp

Zelenc'
4. nov 2013
3
0
1
aha...nič čudnega potem..

No, ponesreči sem našel vsaj začasno rešitev. Če daste regijo na UK, lahko poberete aplikacijo iz trgovine. Če vzamete SIM kartico ven in ste še vedno povezani preko wifi-ja bodo mixi delali. Mixe, ki so vam všeč pinnajete na začetni zaslon. Vstavite sim in ponovno zaženite telefon. Kljub temu da Nokia Music spet ne bo delala, bo tiste mixe na začetnem zaslonu še vedno predvajalo brez problema
smile-1.gif
Za silo je
 
Nazadnje urejeno:

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Citat:
Uporabnik Erikp pravi:
aha...nič čudnega potem..

No, ponesreči sem našel vsaj začasno rešitev. Če daste regijo na UK, lahko poberete aplikacijo iz trgovine. Če vzamete SIM kartico ven in ste še vedno povezani preko wifi-ja bodo mixi delali. Mixe, ki so vam všeč pinnajete na začetni zaslon. Vstavite sim in ponovno zaženite telefon. Kljub temu da Nokia Music spet ne bo delala, bo tiste mixe na začetnem zaslonu še vedno predvajalo brez problema
smile-1.gif
Za silo je

Hvala. Nikoli se nisem toliko poglabljal in sem se sprijaznil z usodo. Poglej si še program Mixtapes, ki ima mikse drugih uporabnikov (glede na razpoloženja, zvrsti) in dela lepo tudi pri nas.