Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
DT-900 se pod 50€ s poštnino ne dobi, DT-910 je pa še dražji, cene pri nas so pa itak zasoljene in se ne splača. Tako da zadeva sploh ni poceni in verjetno je to tudi precejšen razlog, da se ne uporablja prav veliko. Se pa strinjam, da je precej bolj enostavno samo odložit, kot pa stalno priklapljat na kabel, vprašanje pa je če je vredno 50+ EUR.
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Imam dve vprašanji:
- se da narediti bližnjici za vklop in izklop WiFi in BT?
- so kje navodila, kako naj nastavim telefon, da bi lahko pošiljal službene maile preko mail.siol.net (SMTP nastavitve za Mobitel)
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.389
57
48
Republika Prlekija
Nazadnje urejeno:

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.078
391
83
Hvala za namig za aplikacijo.

Glede emailov pa imam drugačen problem.
Službene maile imamo preko gostovanja na svojo domeno. Sedaj me pa zanima, če lahko kljub temu za izhodne maile uporabljam mobitelov strežnik in kako ga je potrebno nastaviti.
Rad bi naredil enako, kot na prenosniku, kjer uporabljamo strežnik tistega, ki nam zagotavlja internet.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.389
57
48
Republika Prlekija
si poskrolal navodila dol? se mi zdi, da je opisano Nastavljanje e-poštnega računa ponudnika internetnih storitev (ISP) in tudi Ročni vnos nastavitev e-poštnega računa (napredno).

če je to to, kar iščeš?
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
V int. explorer sem po pomoti med priljubljene dodal isto stran 3x, ne najdem moznosti kje bi priljubljene lahko brisal. A kdo ve kako to pobrisem ?
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Najlazje je, ce gres kar z misko na to povezavo in z desnim klikom ter delete oz. brisi.

Malo si sicer zgresil temo.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Citat:
Uporabnik slvn pravi:
Najlazje je, ce gres kar z misko na to povezavo in z desnim klikom ter delete oz. brisi.

Malo si sicer zgresil temo.
Smo v temi Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi
Govorimo o lumii 920 in tamkajsnjem internet explorerju.
 

Sniper

Fizikalc
24. jul 2007
169
34
28
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
Citat:
Uporabnik slvn pravi:
Najlazje je, ce gres kar z misko na to povezavo in z desnim klikom ter delete oz. brisi.

Malo si sicer zgresil temo.
Smo v temi Nokia LUMIA 920 - prvi vtisi
Govorimo o lumii 920 in tamkajsnjem internet explorerju.

Pritisni in zadrži zaznamek ki ga želiš odstraniti. Odpre se meni kjer imaš na izbiro uredi ali briši.
 

Karakala

Fizikalc
3. okt 2007
2.389
57
48
Republika Prlekija
Citat:
Uporabnik poldo pravi:
V int. explorer sem po pomoti med priljubljene dodal isto stran 3x, ne najdem moznosti kje bi priljubljene lahko brisal. A kdo ve kako to pobrisem ?

Pritisni gor prst na priljubljeno stran in odpre se ti "uredi" in "izbriši"
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.292
23
38
Murska republika
Opazil sem da se odprtina za slušalko na vrhu kaj hitro zamaši, seveda je v tej majhni odprini prisotna vsa možna umazanija sam sem zadevo danes očistil z majnim čopičem za čiščenje nekih drugih stvari in je zadeva bila res zadelana .Pred dnevi sem preizkusil Nokia navigacijo in začuden ugotovil da je izredno natančna in nezahtevna tako da bom jo z veseljem uporabljal.
 

Konec

Guru
Izključen uporabnik
22. avg 2007
1.924
753
113
GO rica
Danes popoldne mi je med pogovorom kar sam od sebe ugasnil in se ponovno prizgal,baterije je bilo se 3/4.
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Imam 920 in po nakupu mi je v prvih nekaj tednih 2x zmrznila. Od takrat dela brez problema, morda sem jo enkrat ugasnil, pa po Amber nadgradnji nikoli več.