nlb klik

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
Kar sem napisal velja za android. Lahko pa pišeš na support. Jaz sem pisal glede izpiskov v androidu in so mi promptno odgovorili.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.335
351
83
Pa dobro, je zadeva uradno verificirana da je tapravi nadomestek prejsnih. Al je enostavna Beta- testna pa se morebitno zajebavaj... Velja vprasanje tako za mobilno verzijo kot PC dostop? Al se praskas in moras klicat 080 za kaksno zadevo. Omenjajo da ni povratka na staro verzijo.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
13.490
6.229
113
Meni je ta nova bistveno bolj všeč. Spletne verzije sicer praktično ne uporabljam, samo telefon. in na telefonu je bolje. Roko na srce pa tudi, ne uporabljam veliko. Par prilivov na mesec imam gor, ko mi račune plačajo, potem pa flikam na Sparkasse in topupam na revolut. To dela brezhibno. Trajnikov, eracunov, običnih transakcij, imenikov, hitrih plačil, kreditnih kartic in kreditov (ter njih spremljanje) ne uporabljam.
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.335
351
83
Meni je pomembno da je zadeva v nulo.
Klinin je smeh aplikacija ker ni sinhronizirana z klikom. Pac si lahko dovolijo zaradi digitalne nepismenosti folka.
Poznam zadeve iz ene tuje resne banke, katere aplikacija in web zadeva stimajo v crko enako ,da ne omenjam da kompletno poslovanje od denarnih, zavarovalnih itd. Plus vsa korenspodenca z customer servisom banke. Vse popredalckano.
Zato tolko kriticen.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Tole glede preteklih plačil... ali sem slep, ampak jaz tega na IOS ne najdem.
Enako je tudi na iOS …

IMG_3697.jpeg
 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.407
957
113
Meni je pomembno da je zadeva v nulo.
Klinin je smeh aplikacija ker ni sinhronizirana z klikom. Pac si lahko dovolijo zaradi digitalne nepismenosti folka.
Poznam zadeve iz ene tuje resne banke, katere aplikacija in web zadeva stimajo v crko enako ,da ne omenjam da kompletno poslovanje od denarnih, zavarovalnih itd. Plus vsa korenspodenca z customer servisom banke. Vse popredalckano.
Zato tolko kriticen.
Jaz se bom en dan v Austria zapeljal in osprey račun na ERSTE. Ne zato, ker je pol renege od NLB, ampak iz pincipa. En NLB, ki se kur** z ne vem kakšgnimi dobičli ne ponuja niti za deci tople obresti na depozite, ima app leta 2023, ki ga je že danes čas povozil (ne vem, zakaj enostavno en student ne skopira revolut), nima ApplePay, ipd.
 

gimi

Fizikalc
23. avg 2019
362
116
43
Jaz se bom en dan v Austria zapeljal in osprey račun na ERSTE. Ne zato, ker je pol renege od NLB, ampak iz pincipa. En NLB, ki se kur** z ne vem kakšgnimi dobičli ne ponuja niti za deci tople obresti na depozite, ima app leta 2023, ki ga je že danes čas povozil (ne vem, zakaj enostavno en student ne skopira revolut), nima ApplePay, ipd.
kolk ma erste obresti?
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Jaz se bom en dan v Austria zapeljal in osprey račun na ERSTE. Ne zato, ker je pol renege od NLB, ampak iz pincipa. En NLB, ki se kur** z ne vem kakšgnimi dobičli ne ponuja niti za deci tople obresti na depozite, ima app leta 2023, ki ga je že danes čas povozil (ne vem, zakaj enostavno en student ne skopira revolut), nima ApplePay, ipd.

Mogoče sam info. Njihov varčevalni račun ima sedajle obrestni mero 0,5504%, saj je obrestna mera vezana na euribor :D
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.480
754
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Jaz pa upam, da ne skopirajo aplikacije Revolut… ker to je pa po mojem mnenju ena velika zmesnjava… Saj se da vse pocet z njo … ampak je pa vse nekako nametano in nepregledno … Sam ne vidim nobene prednosti aplikacije Revolut… in mimje po pravici povedano novi Klik bolj prijazen za uporabo…
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.335
351
83
Pritem kvazi boomu nove aplikacije se mi poraja misel da NLB nima denarja za taprave testerje ki se spoznajo v bancni softwere. Pa se kaksnega biznis analista...etc.
Nobena resna banka ne da bete verzije v public pa se to v obliki da ne mores dat v official verzijo ce je kaj zajebanega. Plus to da je glavna- najvecja sistemska banka v drzavi.
Ajd v prvi postavitvi še kupim, ne pa kot nadgradnjo ze obstojece verzije.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.335
351
83
Cist glupo vprasanje. A je mela NLB kaksno novinarsko konferenco na temo novega upgrada digitalnega poslovanja glede na ta clanek? Ali je to neko soliranje z zegnom pa notranje informacije ?

 

Vojnik

Guru
16. apr 2017
1.407
957
113
Cist glupo vprasanje. A je mela NLB kaksno novinarsko konferenco na temo novega upgrada digitalnega poslovanja glede na ta clanek? Ali je to neko soliranje z zegnom pa notranje informacije ?

Mislim, da gre za soliranje. So pa informacije dostopne na spletu tistim, ki so dobili uradni invite za beta test.

Novinar je pa itak burek; aplikacije je polna bugov in nedodelanih resitev, on pa oh in sploh.