Netflix in politicna korektnost

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.917
8.964
113
EU
Na Eurosongu sta se med med izvajanjem dva pevca poljubila. Groza. Žena je komentirala z "bljak". :bonk:
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.651
1.576
113
Ena zadeva je, če to je in tega nihče, no vsaj jaz ne, ne potiska v ozadje, pač je.
Drugo pa je, če je recimo v realnosti tega 1%, v Netflix serijah in filmih, pa je prisotno v 90% ali še več? Nekaj ne štima.
In sem enkrat že napisal: nič nimam proti takim serijam, kjer je to premisa zgodbe. Ok, pač, če želiš gledaš, če ne pač preskočiš. Posiljevanje, da to silijo v praktično vso produkcijo in dejansko nima nobene povezave s premiso zgodbe (recimo detektivka, pa se dve stranski vlogi zaližeta čisto brez veze), je pa druga stvar. To je posiljevanje s tem.

Isti kot z geotermalci na netlixu je s črnimi na nemški tv. Po precej letih sem zadnjič slučajno gledal neko švabsko oddajo z reklamami vred. Na čase sem mislil da je to afrika, ne nemčija. Pa grem guglat koliko jih je v nemčiji...še blizu 10% ne pridejo, v reklamah pa vse črno.
Če bi bilo po moje bi vse to odklopil in enostavno še samo gledam youtube točno tisto kar jaz hočem. Ampak žena ni za to, njej se to zdi vse normalno
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.315
9.058
113
pri nas podobno, tem da žena že počasi vidi, da zadeva postaja nevzdržno nenormalna.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.315
9.058
113
takole se je začelo

reklame bodo, naročnina adijo po hitrem postopku :evil: pol se bodo pa spet gledali, kaj se je zgodilo.
 
  • Ljubezen
Reactions: BornSkeptic

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.269
113
Be watchin! :fredi:

aomxlbGr_700w_0.jpg
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Tudi Ozark je podlegel. Femnistična serija… same zenske na polozajih in z vplivom. :bonk:
Ste si cist sami krivi. Zadnje case poslusam samo se: moram sefico vprasat, ce lahko kupiva ta avto, moram sefico vprasat, ce sem lahko zunaj tako dolgo, moram sefico vprasat kam gremo na dopust letos,...
Pa pizd.a a si dec pa vodi familijo ali ima sefica se enega otroka dodatno za vzgojiti?
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.315
939
113
Titograd
Američani pravijo: vote with your wallet...

Morda pa deluje :zmaga:

Hvalabogu da nisem plačeval za to sranje, dobil sem geslo, ker tole vse skupaj gor ni vredno 10€.

Partis in lepo izbiranje ven. Bmk za onih namišljenih 4ever offended 20 spolov
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.489
9.188
113
Ste si cist sami krivi. Zadnje case poslusam samo se: moram sefico vprasat, ce lahko kupiva ta avto, moram sefico vprasat, ce sem lahko zunaj tako dolgo, moram sefico vprasat kam gremo na dopust letos,...
Pa pizd.a a si dec pa vodi familijo ali ima sefica se enega otroka dodatno za vzgojiti?
To je tipičen izgovor ljudi brez hrbtenice, če nočejo česa naredit, kar jim predlagaš/jih prosiš. In potem je seveda ''šefica'' kriva. Sej on bi, samo...
 
5. apr 2015
1.332
690
113

Top stvar danes na netflixu. Sem požrl 10e da pogledam better call saul pa ugotovim da je razdeljen na dva dela sezone ti madafakerji. Ampak ok, nočem bit spoilan in bom že dal teh 20e. Še za večje tumarije sem dal.

No in ta stand up ricki gervaisa na netflixu.. I mean come onnnn someone gotta get fired haha.

Money well spend. Četudi za netflix. Saj spremljajo gledanost. Bo jim že kapnilo, kaj raje raja vidi in celo plača.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.651
1.576
113
Res pripročam ogled če hočete razumeti kako to woke sranje vpliva na netflix in mnogo drugih.
Na kratko: investicijski velikani, ki širijo woke religijo, pokupijo večino delnic in podjetje prisilijo v širjenje agende, drugače umaknejo kapital.
Netflix je ubogal, rezultat je danes viden.