Netflix in politicna korektnost

axeton

Fizikalc
28. feb 2011
315
111
43
Ja ne me j**** učeraj sem gledal 9. del 6.sezone, torej zadnji del od Better Call Saul ki je bil trenutno zunaj. No uglavnem mi je končno prebilo, da imamo noter
geja, in da smo ga imeli že v Breaking Bad, no tam je bil tudi še na eni sceni tudi njegov partner. Breaking Bad mi je bil res top, sem ga gledal večkrat pa mi ni užgalo, čeprav zdaj vidim, da je dokaj očitno in je najbrž večini bilo jasno že tam.
Jao pa sem še mislil, da v eni izmed najboljših serij niso morili s tem, pa sem očitno le jaz prepočasen, da bi dojel :D

No škoda, da so moral zdaj toliko poudarit, ker mi ni nič manjkalo:D
 
  • Haha
Reactions: sandra

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.219
9.456
113
kod Džej-Zija
Bil prisiljen gledat zadnjega Thora: kamniti superjunak nastane tako, da se oči in njegov prijatelj v vullkanu držita za roko nad lavo in čez en mesec “dobita” malega kamnitega fantka. Pa Valkira je črna lezbijka, ki so ji vse partnerke pomrle na bojišču. Sicer pa popolnoma nepovezano z zgodbo (če komu uspe izluščiti zgodbo).
 

sixpower

Guru
22. sep 2011
2.912
2.366
113
Lublana
Obišči stran
Dobra dva mesca bo zdaj odkar se lahko švercam na geslo od znanca. Dejansko ne najdem praktično nič za gledat. Za to neumnost plačevati več, kot 1cent, je res neumnost.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.304
932
113
Titograd
Jaz se tudi švercam, ni šans da plačam za to! Edino nekaj dobrih dokumentarcev ter squid game sem pogledal, ostalo kar sem poskusil pa.... nula bodova!!
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Jaz plačujem že 4 leta. Vedno se kaj najde, večino pa tako ali tako gledajo otroci (risanke).Pluse je to, da ni slovenske sinhronizacije.
 
  • Wow
Reactions: BornSkeptic

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.574
490
83
Jaz sem hotel odpovedati, ker noben ni nič gledal, potem sem pa začel gledati serijo Dark in sem se začasno premislil :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: D_K in ales85

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Največji problem netflixa je da je preveč robe in potem nevem čemu bi namenil svoj dragoncen čas. Potem pa samo browsam in ne gledam nič :)
No, ko pa nekaj najdem pa ne morem nehat.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Jaz največ zanimivih stvari najdem na Amazon in Apple TV+. Netflix ni imel nič pametnega, vse kar sem hotel gledati, sem počekiral IMDB in ocena 4-5. Apple ima malo contenta, ampak je veliko zadev res dobrih.

npr.
Ted Lasso
The Morning Show
Blackbird
Severance
Defending Jacob
Slow Horses
itd... pa še ene vsaj 5 jih imam na lagerju za to-do.
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Jaz pa ravno na amazon ne najdem nic pametnega :) Samo Boyz in Upload... Amazon mi tu pa tam šenkajo, pa pogledam če je kaj pametnega.

Netflix pa polno HQ robe:

-Squid game
- Alice in Borderland
- Altered Carbon
- Dark
- Ozark
- Shadow and Bone
- Lupin
- Queens Gambit
...

Edit: To sem zdaj tak na hitro iz glave. Sem šel naknadno pogledat , vse so žez 7.0 IMDB
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Amazon:
- Fleabag
- Bosch
- Sneaky pete
- Expanse
- Vikings
- Reacher
- Goliath
-Jack Ryan
-TOM CLANCY'S JACK RYAN
- Termina list
- Sherlock
- Homecoming
-Two and a half man

itd...

 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Amazon:
- Fleabag
- Bosch
- Sneaky pete
- Expanse
- Vikings
- Reacher
- Goliath
-TOM CLANCY'S JACK RYAN
- Termina list
- Sherlock
- Homecoming
-Two and a half man

itd...

Tnx ... bom preveril, če mi bo kaj ok

Edit: Sam imam rad Sci-fi... mislim, da bi znal Expanse bit zanimiv.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.213
5.236
113
Bosch in sherlock sta odlicna... Vikings ok, jaz sem se malo navelicala tega. Two and a half man mislim, da ni treba posebej predstavljati. Ostalih pa tudi jaz ne poznam, moram dati na listo
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.256
3.670
113
davorinm.wordpress.com
Jaz največ zanimivih stvari najdem na Amazon in Apple TV+. Netflix ni imel nič pametnega, vse kar sem hotel gledati, sem počekiral IMDB in ocena 4-5. Apple ima malo contenta, ampak je veliko zadev res dobrih.

npr.
Ted Lasso
The Morning Show
Blackbird
Severance
Defending Jacob
Slow Horses
itd... pa še ene vsaj 5 jih imam na lagerju za to-do.
Dodajam se Teheran.