Netflix in politicna korektnost

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.321
943
113
Titograd
To je na moji wish listi zelo visoko... pravijo, da sta 1. In 2. sezona čisto odpičeni, pri nadaljnjih pa pač te fore že pričakuješ :)

Samo en insert sem gledal, ko hrano prižgejo pred gostom.... ravno toliko, da niso gasilci iz Krasa gasili tega ognja :valjamse:
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Če nisi gledala ne mores sodit. ;) Jaz sem bil tudi vnaprej proti dokler nismo med covidom, ko smo doma buljili TV slucajno dali. Pa z bingali potem.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
? Saj je nanizanka ne reality show, pa se un je vnaprej zreziran. Drugace pa ni neki zahtevna da bi moral biti 100% pri stvari, torej zraven pocnes se kaj drugega. Sem pri ja, chefu in gospodu profesorju precej južn skuhala pa žehte zložila. Kdaj pa res samo glaž vina spila, ker me ne skrbi toliko, da bi morala vsaka minuta na tem svetu biti izkoriscena na, kar se smatra, koristen nacin.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ja, Chef je slovenska humoristična nadaljevanka z Jurijem Zrnecom v glavni vlogi in popolnoma brez politično korektnih filtrov. Ne reality show. Serije so vnaprej “zrežirane”, temu se reče scenarij.
 
  • Všeč mi je
Reactions: MrDaco

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.405
9.155
113
za vmes? med covidom ste gledali ( ta covid je tak izgovors da s eje nabacilo PSe, netflixe in podobno).... kaj ste blokarji res bili dejansko not zaprti. Ker mi nismo nič več gledali nič bili noter zaprti, samo na obiske pa res nismo hodli... periferija drugače... in prvi sosed 50 m stran.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz sem bil zaprt vec kot 14 dni. Najprej zaradi pozitivne tamale (stik), potem pa se zaradi sebe. Druzga k TV pa knjige ti ne ostane ko si bolan.

Ce pa govoris o covid obdobju, smo pa takrat bili tudi mi non stop zunaj. Hribi, kolo itd
 

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
za vmes? med covidom ste gledali ( ta covid je tak izgovors da s eje nabacilo PSe, netflixe in podobno).... kaj ste blokarji res bili dejansko not zaprti. Ker mi nismo nič več gledali nič bili noter zaprti, samo na obiske pa res nismo hodli... periferija drugače... in prvi sosed 50 m stran.
Ynos je z familijo gazil po sosedovem travniku in se na forumu čudil zakaj tole soseda moti.
Potem je imel se par izlivov inteligence ... ja pač nima kaj počet v lajfu in gleda vse naumnosti ki jih sproducirajo svetovna produkcija.

Blokar k se jezi če kdo parkira pred njegovim blokom sam pa gre v naravo in tam dela kot da je vse njegovo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.625
14.321
113
Netflix in Zelensky? Imajo nekaj v planu ja :cheer:

ZelenskyActionMovie.jpg
 
  • Haha
Reactions: Fly in novaa