Nekaj moram kupit...

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik 474
  • Začetni datum

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.166
8.953
113
130k km je imel Februarja 2020, prodajal se je pa Aprila 2021 tako da v dobrem letu je glede na pretekla leta lahko naredil 25-30k km, tako da ima ta Meca verjetno bolj kakšnih 150-160k km.
cist tako, jaz se tega nebi šel. Ne vem zakaj, ...ceprav je pa dober vzvod, prodajalcu poveš da je pač zadeva mutna in jih rešiš za 30% popusta. Tako je naredil kolega in prišel za res dober denar do bmw 6ke.
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Pol imam pa izredno srečo, da mi ta jajca (če zanemarim vpoklic glede EGRja) že 4 leta prav odlično služijo in samo tankam pa vozim :cheer:
(pa na vsake toliko kak reden servis, kakopak)
čak d bo 5 let str :D nisem te mislil užalit, govoril sm na splošno :)

ko sem res slabe volje grem brat bmwsloforum kjer vidim s kakšnimi težavami in preprekami (včasih je navedena tudi cena teh težav) se ukvarjajo lastniki bmwjev in sem takoj boljše volje :)
 
Nazadnje urejeno:

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.527
14.130
113
čak d bo 5 let str :D nisem te mislil užalit
Saj men nisi užalil, niti približno ;)
Drugače je pa že 5 let star :p Jeseni 2017 sem kupil zadevo narejeno maja 2016 in od takrat do danes samo "tok-tok-tok po lesu" :D

govoril sm na splošno :)
ko sem res slabe volje grem brat bmwsloforum kjer vidim s kakšnimi težavami in preprekami (včasih je navedena tudi cena teh težav) se ukvarjajo lastniki bmwjev in sem takoj boljše volje :)
Ja, se zavedam, da je zadnja leta tudi bmwjeva kvaliteta konkretno padla. Izgled zunanjosti in notranjosti je itak relativen in Gargyju se pač ne dopade ampak sama kvaliteta izdelave je pa nekaj povsem drugega. Se mi samo kolca po kvaliteti do leta cca.2003/2004, tisto je bil čist drug nivo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tony

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
V mislih sem imel build quality in zanesljivost, videz ne igra vloge tukaj, ker imajo vsake oči svojega malarja..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
819
269
63
Pol imam pa izredno srečo, da mi ta jajca (če zanemarim vpoklic glede EGRja) že 4 leta prav odlično služijo in samo tankam pa vozim :cheer:
(pa na vsake toliko kak reden servis, kakopak)
same here. Moj bo celo 8 let, kar po mnenju alter strokovnjakov pomeni ze najmanj polovico pomenjanga avta in vsaj 1x tedenski obisk avtovlekarja. A hudica kjub bojda najbol zanic bmw dizlu stvar kr gre. Edino ketno je dobil s preventive novo, to je pa to. Precej spodobno za nekaj, kar me je stalo manj kot nov clio brez radia.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.557
6.162
113
Ko boš 1x kupil, ne pozabi na tattoo.

IMG-20210729-WA0006.jpg
 

hojnikb

Majstr
23. avg 2020
819
269
63
tole je pa kr bad, da kupis rabljen avto za 25k jurjov, not pa 1.6 dizl od renoja :valjamse:
Bavarci so vsaj tolk uvidevni, da tut v najbolj poverty spec 3er dajo 2.0 motor. G serija celo pri bencinarjih ne pozna manj k 2.0
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Gargy, poln si kot toča, ma kaka C klasa. Pojačaj budget in glej E klaso :cool:

Prevelik... In ni nič pametnega v budgetu. C je ravno v tej klasi, katere sem "vajen" in mi ustreza. Imaš pa prav - pri Mercedesu se začne pri E in konča pri S, pri BMW pri 5 in konča pri 7, pri Audiju pa pri A6 do A8... Vse ostalo je solata in za reveže :D No vsaj tako je bilo včasih...
 
  • Všeč mi je
Reactions: AvtoFun