[NAVIGACIJA] I-GO novosti

corbi

Zelenc'
10. jan 2012
18
1
3
Janch eno vprašanje, pri primotu 2 z skinom diMKaWA Skin 1.5.1. ne najdem nastavitve opozoril za speedcam, je možno da jih pri tem skinu ni?
Hvala
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
GJ-AK skin update za Primo 2.0:

GjAk skin for Primo 2.0. Version 1.06
Requirements: Primo 2.0 GPS system with 800x480 and 480x272 device resolution
Operating System: WM, WinCE
Overview: GjAk (gurjon & arkoko) skin for Primo 2.0

novosti:
v1.06 -----------------------------------
1. added possibility to switch off route automatic recalculation.
2. added recalculation info.
3. added arrival time tracking (tap to reset).
4. added automatic transparency changing after buttons is pressed in the cockpit.
5. added "home/work" buttons.
6. technical repairs.

DL Link
Slo Lang file

inštalacija:
- kopiraj datoteko gjak_1.06.zip v mapo Primo\content\skin\ (če mape skin nimaš, jo ustvari sam)
- Slo lang file pa gre v Primo\content\lang\ (povoziš obstoječega)

skin lahko izbereš v nastavitvah programa Več-->nastavitve-->Prikaz-->za dnevni in nočni prikaz izbereš skin GJ-AK, nato obvezno ponovno zaženeš program.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Upam da je dovoljeno to vprašati....torej sedaj deluje primo 2.0 čisti b.p. na windows mobile 6.5 mašinah s tem skinom?
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
janch najlepša hvala.
ali v primo 2 prikaže sliko križišča ,al sem pa lolek, ker v primo 1.2 mi je .
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
@darjan
Ne vem zakaj nebi bilo dovoljeno vprašat?
smile-1.gif

No s Primom 2.0 na PDA so še vedno problemi bolj ali manj (ne)znane narave. Nekaterim deluje, večini ne. Kolikor berem, deluje na HTC HD2, če je pred zagonom prima zagotovljenih vsaj 130MB ram-a. So pa različne izkušnje tudi glede na verzijo ROM-a telefona. kako je z ostalimi telefoni/PDA ni veliko feedbacka, če pa je, pa je po večini negativen. Po vsej verjetnosti je bug v .exe fajlu oz z drugimi besedami, zadeva je najbrž slabo skrekana ali morda celo namenoma tovarniško preprečena za delovanje na WM.

@tonek
Lolek si!
smile-1.gif
Seveda prikaže JCV, in po novem tudi še marsikaj drugega..
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Kam točno kaj od tega skopiram?

Mislim, da sem napačno, ker ne vidim nobene razlike. Hvala.

Citat:
Uporabnik Janch pravi:
GJ-AK skin update za Primo 2.0:

GjAk skin for Primo 2.0. Version 1.06
Requirements: Primo 2.0 GPS system with 800x480 and 480x272 device resolution
Operating System: WM, WinCE
Overview: GjAk (gurjon & arkoko) skin for Primo 2.0

novosti:
v1.06 -----------------------------------
1. added possibility to switch off route automatic recalculation.
2. added recalculation info.
3. added arrival time tracking (tap to reset).
4. added automatic transparency changing after buttons is pressed in the cockpit.
5. added "home/work" buttons.
6. technical repairs.

DL Link
Slo Lang file
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
@vsi

inštalacija:
- kopiraj datoteko gjak_1.06.zip v mapo Primo\content\skin\ (če mape skin nimaš, jo ustvari sam)
- Slo lang file pa gre v Primo\content\lang\ (povoziš obstoječega)

skin lahko izbereš v nastavitvah programa Več-->nastavitve-->Prikaz-->za dnevni in nočni prikaz izbereš skin GJ-AK, nato obvezno ponovno zaženeš program.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Kapljajo novi zemljevidi TopMap Eastern Europe 2011.10. Trenutno na voljo samo FYROM, Hungary, Romania, Slovakia, Turkey.

Se mi je zdelo, da nimam vseh
bonk.gif

Ko kupiš, hack me
tongue-1.gif
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.657
329
83
www.kacnje.eu
Citat:
Uporabnik NAVI_boy pravi:
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Kapljajo novi zemljevidi TopMap Eastern Europe 2011.10. Trenutno na voljo samo FYROM, Hungary, Romania, Slovakia, Turkey.

Se mi je zdelo, da nimam vseh
bonk.gif

Ko kupiš, hack me
tongue-1.gif

Trenutno še ni vseh ... upajmo, da pridejo kmalu. Sploh Slovenija. Notri je novi POI, ni pa še zemljevida.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Citat:
Eastern Europe - TopMap Edition


Get the latest, high quality Top-Map maps and up-to-date points of interest for 18 countries of Eastern Europe!

The package includes Bosnia and Herzegovina, Bulgaria, Croatia, Czech Republic, Estonia, Greece, Cyprus, Hungary, Latvia, Lithuania, Montenegro, Poland, Romania, Serbia, Slovakia, Slovenia, Turkey, Ukraine.

Očitno, malo zavajajo ...
10.gif
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Kot sem že napisal (lolek
smile-1.gif
), mi primo 2 na kaže JCV. V meniju nastavitve-nastavitve za vidno vodenje imam vse odkljukano, v simulaciji pa mi ne kaže. Še kaj nastavit? Prosim za pomoč.
lp
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
Ne ,saj pravim da v primo1.2 mi na enakih odsekih,sploh z novimi mapami lepo prikazuje( sl.bistrica-maribor)
 

Hijacker

Pripravnik
23. nov 2007
335
0
16
Super tale 2.0. Samo en problem imam napram 1.2. Včasih ko sem ugasnil avto in je izgubil napajanje je samodejno šel po 10 sekundah v nekakšen standby. Ko sem avto spet štrartal in prižgal navigacijo me je že čakal delujoč iGO in je nadavljeval navigacijo.

Z 2.0 pa mi samo javi, da je izgubil napajanje in deluje na baterijo. Kako bi lahko nazaj vključil to standby funkcijo ob izgubi napajanja?