[NAVIGACIJA] I-GO novosti

wind

Pripravnik
17. sep 2007
293
0
16
Zakaj mi na moji napravi igo primo 2.0 prekinja sprejem signala gps med delovanjem, primo 1,1 in 1,2 pa delujeta brez problema?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Razlog tvojega problema je ta, ki sem ga takoj posumil: Microsoft Windows Mobile 5.0. Primo namreč ni optimiziran za PDA naprave, zato prihaja do tega. Pri prejšnji verziji vem, da je ta problem rešil mini tweak - GPS sygnal fix, ne vem pa, če ta ista zadeva to reši tudi z novo verzijo 2.0. Sprobaj Calibratefix
 

corbi

Zelenc'
10. jan 2012
18
1
3
Pozdravljeni
Prosil bi za PRIMO 2 če je možno. Hvala
 
Nazadnje uredil moderator:

BoRiiS

Pripravnik
6. jun 2011
95
0
6
Prosim za primo 2 se že veselim
aplauz.gif

HVALA
 
Nazadnje uredil moderator:

wind

Pripravnik
17. sep 2007
293
0
16
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Razlog tvojega problema je ta, ki sem ga takoj posumil: Microsoft Windows Mobile 5.0. Primo namreč ni optimiziran za PDA naprave, zato prihaja do tega. Pri prejšnji verziji vem, da je ta problem rešil mini tweak - GPS sygnal fix, ne vem pa, če ta ista zadeva to reši tudi z novo verzijo 2.0. Sprobaj Calibratefix

Še vedno ne dela vredu, prosim za pomoč!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Samo v vednost za tiste, ki ste pri prejšnji verziji Prima uporabljali tudi GJ-AK skin. Avtorja tega skina (Arkoko in Gurjon) sta se odločila, da bo GJ-AK skin za Prima 2.0 precej okrnjen in ne bo ponujal toliko dodatnih nastavitev, kot smo jih bili navajeni pri prejšnji verziji. To pa predvsem zaradi tega, da skin ne bo preveč vplival na performance že tako sistemsko precej zahtevnega Prima 2.0, ki je kot vemo v novi različici še bogatejši s funkcijami. Torej glavne karakteristike GJ-AK skina za Primo verzijo 2.0 so in bodo ostale te funkcije:

1. added possibility to display city name.
2. added turn restriction signs.
3. added tunnel and junction mini view.
4. added possibility to show lanes on top of cockpit.
5. lanes redesigned.
6. added possibility to change POI visibility distance.
7. added possibility to change POI icons.

Skin v1.03 je že na voljo. Lahko ga dobite na kateri od znanih tujih gps straneh ali pri meni. Podprte resolucije: 800x480 in 480x272

Tisti, ki pa vseeno želite s funkcijami bogat skin za Primo 2.0 pa je na voljo diMKaWA Skin 1.5.1. Ta skin ponuja zares veliko dodatnih funkcij in tudi popolnoma preobrazi sam izgled programa (ikone, menije..). Je pa res, da ta skin precej zapolni sam display, zato zna to biti nekaterim nekoliko moteče, sploh pri manjših resolucijah. Skin sicer ima podporo za sledeče resolucije: 320x240,480x234,480x272,800x480. Ta skin odsvetujem za naprave z manj kot 128mb RAM-a in slabše procesorje.

Prevod za oba skina bom v kratkem popolnoma dokončal in en .lang file bo veljal za vse opcije Prima 2.0 (default, GJ-AL, diMKaWA)
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Prevod obeh skinov sem dokončal, če kdo potrebuje, lahko sname TUKAJ. Lang file je univerzalen, torej all in one (default+oba skina).

Takšen prevod ni ravno sprehod po parku, saj vsebuje skoraj 700 novih vrstic, zato vas naprošam, da če opazite kakršne koli pomanjkljivosti, da mi to sporočite tukaj ali na ZS. Sicer sem naredil cross-check vendar so napake še vedno možne.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
HVALA Janch!

PS: vsi ki rabite kakšne (ne)legalne usluge pa je boljše, da to pišete na ZS/U2U.
wink-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Res je, odslej bodo vse JAVNE prošnje za tovrstne zadeve takoj kantirane, večkratni kršitelji pa sankcionirani!

ps. Skini in prevodi niso avtorsko zaščiteni, zato se ne nanašajo na zgornjo "uredbo"!
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Si bom malce sposodil tole temo...

Kateri zemljevid je najboljši za avstrijo. Zanimajo me predvsem večje ceste in večja mesta, da so ceste tudi lepo kategorizirane ? Pa a lepo dela če daš da se naj izogne vinjeti-potrebnim-cestam
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Kul, hvala, bom sprobal. Javim naslednji teden, če se bom zgubil
smile-1.gif


Se rabijo še kakšni dodatki, za traffic, pa ne vem kaj še vse, ali je *.fbl dovolj?