[NAVIGACIJA] I-GO novosti

Saeed

Pripravnik
19. nov 2008
366
3
18
Pa se da kje dobiti tak paket, ko se je 1.2 :p
Mlinček 950HD naj ne bi povzročal težav s to verzijo?
 
Nazadnje uredil moderator:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
priden.gif
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Namestil Primu 2.0 in GJ SKIN z Janchovo pomočjo.Hvala Janch
cheer.gif

Moti me pa to,da ne najdem upravljanja zvočnih opozoril
sprasujem se.gif
 

Slevin

Pripravnik
11. nov 2011
65
0
6
Kranj
A bi lahko še jaz prosil za Primo 2.0, enega sem sicer sprobal (dodal mu še prevod od Jancha) pa mi ni nekako uspelo uštimat povsem pravilno sys datoteko pa še GJ skin mi je malo delal težave.
 
Nazadnje uredil moderator:

sekundarc

Pripravnik
13. nov 2010
62
0
6
Celje
Citat:
Uporabnik lipan pravi:
Namestil Primu 2.0 in GJ SKIN z Janchovo pomočjo.Hvala Janch
cheer.gif

Moti me pa to,da ne najdem upravljanja zvočnih opozoril
sprasujem se.gif

Glasnost zvočnih opozoril upravljaš tam, kjer imaš poseben meni s kurzorji za upravljanje glasnosti vodenja, tipk, glasbe... V angleščini je to pri novem Primu prevedeno kot "Ding", ne vem pa kako je to @Janch prevedel v slovenščino.
Ostala opozarjenja na opozorila imaš možnost nastavljat med "Vrstami opozorila" in potem tam za vsako posebej kategorijo lahko določiš kako te naj na kaj opozarja (zvočno in vidno, vidno, brez).

Nimam pri roki naprave, da bi ti lahko točna navodila dal, upam da je boš kaj lažje rešil težavo ob pomoči vrstic ki sem jih napisal.
 

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Sekundarc do vseh teh nastavitev se da prit vseeno hvala za pomoč.
Očitno pa se nisva dobro razumela.Ne morem nastavit na primer za opozarjanje na radarje zvoka zavijanje sirene in glasnost le te.
Opozorilo za menjavo voznega pasu na primer kratek "dring" in glasnost le tega itd...
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Zgleda, da ste se nekateri zelo navezali na nekatere funkcije, ki jih je že v Primo 1.2 verziji ponujal GJ-AK skin.
cool-1.gif


Ni dvoma, funkcije so koristne, zato je ta skin št. 1 in je priporočljiv. Treba pa je ločiti, kaj v osnovni kodi ponuja Primo in kaj je dodanega glede na skin. Tisti, ki ste že v začetku štartali z "mojim" paketom primo 1.2+GJ-AK skinom (vem, da vas je veliko), verjetno niti dobro ne veste, kaj vse ponuja sam program v osnovi, torej brez skina in zato zdaj morda občutite rahlo "podhranjenost" nove verzije Prima 2.0. Namreč ta GJ skin oz mini branding se ne smatra kot polna verzija skina za Primo 2.0, ampak gre bolj ali manj začetni intuziazem skinerjev ob začetku razvoja polnega skina, ki se bo po ustaljeni praksi hitro razvijal do finalne verzije. Skinerji morajo skin prilagoditi glede na novo programsko kodo prima 2.0, ki se seveda z dodatnimi funkcijami razlikuje od verzije 1.2.

Vse bo ob svojem času, boste obveščeni o vseh novostih. Do takrat pa uživajte (že po defaultu) funkcionalno odličnem Primu 2.0. :cher:
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kaiser (in ostali) ki vas zanima kaj je novega v verziji 2.0:

Congestion detour
Based on the slowdown of the car, the congestion detour feature recognizes traffic jams on the highway — even if they are not indicated by the traffic service. It immediately calculates detours and gives hints, instead of blindly continuing according to the original plan.

Hints upon detour
When a driver suddenly leaves the highway – which can be either to avoid something ahead or to stop for something in the neighborhood (fuel station, rest area, restaurant, etc.) – the software tries to find out the reason for doing so, instead of forcing the driver back on the planned route. The hints upon detour feature provides appropriate hints in an unobtrusive way.

Real-time route alternatives
Taking advantage of crossroads, real-time route alternatives are given if the car approaches an inner-city junction too slowly, and the driver sees that the planned route is affected by congestion. (This feature is switched off by default.)

Parking around destination
It offers assistance in finding a parking place as the driver approaches the destination. Our software not only shows parking places in the neighborhood, but also ranks them in order of the optimum distance from the destination.

Tunnel view
Shows the inside of a tunnel in order not to disturb the driver with irrelevant details, such as roads and elevation on the surface.

Driver profiles
Personalized settings can be saved for multiple users.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Janch, je kje zapisano kakšen HW se potrebuje za primo 2.0 ? Če deluje primo 1 na napravi OK, bo potem tudi 2.0 ali 2.0 zahteva boljšo opremo?
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Min sistemske zahteve: 400Mhz Cpu, 64Mb RAM, WinCE 4.2
Priporočene za normalno delovanje vseh funkcij: 400+ MHz Cpu, 128 Mb RAM, WinCE 6.0

In ja, lahko vam iz prve roke povem, da Primo 2.0 deluje tudi na tuševem iGO 683B (ima min. sistemske zahteve). Sicer pa si zgooglajte sistemske karakteristike vaših winCE naprav in boste vedeli pri čem ste.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
Kaj pa sony xperia X1?
smile-1.gif


Kaj ono je sedaj že urejeno, da ne zafrkava več real time obvozi ?