[NAVIGACIJA] I-GO novosti

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Jaz tut jaz tut
smile-1.gif
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ker sem v poplavi ZS za nove karte, bom odgovoril vsem kar tukaj. Torej zadeva je taka. Releaser je zjutraj najavil zadevo, z objubo "later", zato sam teh kart še ne posedujem. Verjamem pa, da bodo na voljo tekom dneva. Vsi bomo dobili karte, zato be patient!
smile-1.gif
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Ok, bomo počakali
smile-1.gif


Aja, sicer pa ta velikost je pomojem tako razdeljena:
- sama karta bo skoraj enaka 26mb
- ostalo so POI točke (4mb)
- in 3d stavbe (okoli 3mb)

Lahko pa, da je sama karta velika čez 30 mb
smile-1.gif
kar bi bilo pa res super.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kaj pa ti na sedanjem zemljevidu še manjka? OK razen boljše kategorizacije, ampak ta ne bo dala razlike v MB.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Citat:
Uporabnik McGiver pravi:
Kaj pa ti na sedanjem zemljevidu še manjka? OK razen boljše kategorizacije, ampak ta ne bo dala razlike v MB.

To tudi mene zanima kje so spravili skupaj še za 5 MB, glede na to, da je karta že tako skorja popolna. Če so delali kaj v smeri kategorizacije cest in še višji pokritost h. št. bi blo res optimalno in dejansko to, kar še manjka monolitovi različici.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Da se malo navežem na do sedaj dostopno posodobitev. Ta vikend vozil po Hrvaški - Reka, Krk,.. Ceste kar v nulo, tudi Reška obvoznica v celoti, na Krku tudi kolovozi, samo kategorizacija pa je še v povojih.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Heh, mene je pa ravno letos mela za norca na Krku, ko sem se hotel izognit koloni pred mestno vpadnico v mesto Krk. Po filingu sem zavil z glavne ceste in se vozil po neki alternativni poti - skoraj vzoredno z glavno. Navigacija je odpovedala na celi črti - preračunavanje, manjkajoči cestni odseki vglavnem do take mere, da sem jo sklenil "utišat" in sem poslušal lastno intuicijo, ki se je na srečo obrestovala. Res pa je, da ko sem se potem zapeljal spet na glavno cesto, se je zadeva normalizirala. Sicer pa sem imel letos tudi sam kar pozitivne izkušnje, recimo Cres - v nulo!
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Mah oni klinac ki naj bi naložil se neki preserava. Vregel je kost in uživa, ko ga raja fehta. Začel sem rahlo dvomit v verodostojnost tistega screena. Pa saj nima veze, itak se s kartami 2010.03 da prav lepo živet
smile-1.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Kolega mi je danes prinesel enega starega Ipaq-a, da mu poizkusim naložit iGO8, pa očitno nimam prave serije, čeprav sem uporabil ful pack z resolucijo 240X240 (ta prava) se ob nalaganju pojavljajo raznorazne napake v zvezi s to resolucijo.
A ima kdo kaj takega pripravljenega in bi mi to posredoval.

Aja, gugla se mi zdaj ne ljubi spraševat.
smile-1.gif