NASA: Na Marsu je tekoča voda

jest5

Guru
18. avg 2007
25.467
-8.395
113
Kakšen ZS. Bova tukaj, saj bo to zabava za ves alter.

Mrbit se lahko naredi kar alter meeting, da bo več publike
evil.gif
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.467
-8.395
113
Ok
grin1.gif


Na lep zimski dan(ko bo v zraku nizka vlažnost-se pravi dobra vidljivost), lahko izvedeva preizkus. Kakšen Prince of Venice ali kaj podobnega bo glih prava tarča.

Teleskop imam.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.467
-8.395
113
O kontaktih bova pa že potem, ko bo čas za to.
Sicer itak dvomim, da boš priznal rezultat, kaj šele plačal, pa jebat ga. Mogoče ti pa pogled skozi teleskop odkrije ukrivljena obzorja
grin1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.168
5.298
113
Sharki ali si na 24ur prijavljen kot Fr33dom. Ker tile Komentarji si me spet spomnili na tebe.

Si še živ ded... malo bi se rad nasmejal pa te dražim...
evil.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:
Sharki ali si na 24ur prijavljen kot Fr33dom. Ker tile Komentarji si me spet spomnili na tebe.

Si še živ ded... malo bi se rad nasmejal pa te dražim...
evil.gif

Nop,to nisem jaz...heh,a misliš da sem edini v Sloveniji,ki ve da Zemlja ni krogla? Če ne drugega,je poleg mene na Alterju to tudi Capl
smirk-1.gif

Lahko spijemo kakšno pivo in podebatiramo o tem,čeprav dvomim da bi bil ti zato,ker vem da je bolj komfortno še naprej verjeti NASI in (brez pametnih dokazov) živeti v iluziji,da je na Marsu voda in da mi živimo na neki vrteči se kugli,ki skozi vesolje potuje s hitrostjo miljardo kilometrov na uro
grims-1.gif

Na forumih pa nebi več o tem razpravljal,dokler ne bo o tem možna normalna debata brez žaljenja in podobno...
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

17758-icon_confused.gif
Vzameš EVA folijo, jo pogrneš npr. čez en krater fi 5 km, pošlješ robote kot je malce boljši pathfinder da jo po robu zagrnejo s peskom, znotraj ustvariš nek plinski pritisk da se folija napne v kupolo (npr. N2 in CO2).

Potem znotraj kupole špricneš 1 kg zlata, atomiziranega. Npr. da spustiš letečega drona, ki bi z uparjevanjem nanesel tanko plast zlata po notranjosti kupole. Zadevo ozemljiš.

Evo iglu za kolonijo
smile-1.gif
 

mcn

Majstr
3. sep 2007
1.836
211
63
Slovenija
za Šarka in Capla, glede letov med južno in severno poloblo.

http://www.rtvslo.si/tureavant...cklandom/384507

Hmm, pa moj bratranec, ki je iz Barcelone (sever) letel v Urugvaj (jug) letel v enem kosu, ni nič pravil o kakih čudnih ovinkih. Pa letel je podnevi in cel čas snemal in slikal skozi okno. In vidi vidi, vse je bilo tako kot si je Galileo zamislil
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.139
793
113
še vedno mi ni jasna tvoja razlaga dneva in noči: če je zemlja ploščata, kako da imajo lahko na enem koncu sveta dan, na drugem pa noč?
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.982
9.660
113
Dosti je takih butlov, in najbolj zastrašujoče je, da so pripravljeni pobit marsikoga za njihovo pravilno mišljenje.

Čak kje so že meje te ploskve?
 

sass

Guru
1. sep 2007
5.139
793
113
od kod pride voda? iz dežja, mar ne?
pod nami je pekel in zaradi vročine se voda hitro uparja. pri tem okoli robov nastajajo meglice, ki uspešno zakrijejo "usmerjeni reflektor" ko ta pride do roba sveta in takrat nastane noč.
ta zadeva mi je zdaj vedno bolj logična
smile-1.gif
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.168
5.298
113
Mene pa zanima kdo šeta ta usmerjeni reflektor po zraku. Na zajli pa na 2kw iskrin motor?
 

ceedevita

Fizikalc
24. jul 2009
6.859
98
48
štajerska
mene še zanima zakaj ga šeta. lahko bi ga pustil na enem mestu . malo bi moč zmanjšal pa bi blo čisto ok.
misliš, da je sadist, pa nas tako malo podiebava, da imamo svetlo pa temno pa ..... ?
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
Dosti je takih butlov, in najbolj zastrašujoče je, da so pripravljeni pobit marsikoga za njihovo pravilno mišljenje.

Živimo v demorakraciji in vsak ima lahko svoje mnenje
wink-1.gif

Sej bo
priden.gif
 
Nazadnje urejeno: