Nalimajte gole slovenke!!!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
ja pa lepi v ono drugo temo, ko so seksi slike nasprotnega spola
confused-1.gif


tu naj ostanejo gole slovenke...
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
zaradi mene lahko black nigah 9 inch slovenca not pripopas.

pac, pol je brezveze odprta tale tema. grem jaz ono nagico kr zbrisat. [censored] it
 

lager

Pripravnik
3. dec 2008
383
1
16
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
ne. naj se drzi nekih pravil in posta oblecene (ceprav sexy) v drugo temo.

Koga bi raje videl v tej temi.. med drugim tudi oblečene in sexy slovenke, ali tisto kar lepi bansh28, ki niti približno ni niti slovensko niti sexy
bonk.gif
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.686
-414
113
pa kako pričakujete, da bo vsak dan kakšna nova slovenka. samo 2.000.000 nas je. od tega je kakšen procent takih, k so se pripravljene slikat nage, in potem to še pustiti objaviti?? 0,01?

pomoje tud ni slaba ideja, da se naredi še eno temo Sexy amaterke in je. Pa naj bodo tam vse te domače fotke, če tok moti določene posameznike, ker niso vse slovenke.

ps:
tisti k ste tok zoprni s tem, da niso slovenke - pa si rečte v glavi, da je slovenka. Sej namen bo isto dosežen, a ne bo???
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
na vse, k se usajate... Jz ne zastopm, če človeka 10x opozoriš-kaj nardit. Ga še 1x, pa upaš, da bo boljše? Mu prepovedat lepljenje slik v to temo?

No, izistyle Oz. Bash: Imaš prepoved lepljenja kakršnihkoli slik v to temo. Pa četudi so slovenke. Si si odprl novo temo in tam lepi vse, kar najdeš po internetu.
Pa prosim, ne preizkuševat mojga potrpljenja, ker mi ga zate počas zmankuje...

Hvala in naj se vam sline cedijo ob slečenih slovenkah...
wink-1.gif
 

bansh28

Fizikalc
24. sep 2009
2.390
2
36
ORGINAL tm
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
na vse, k se usajate... Jz ne zastopm, če človeka 10x opozoriš-kaj nardit. Ga še 1x, pa upaš, da bo boljše? Mu prepovedat lepljenje slik v to temo?

No, izistyle Oz. Bash: Imaš prepoved lepljenja kakršnihkoli slik v to temo. Pa četudi so slovenke. Si si odprl novo temo in tam lepi vse, kar najdeš po internetu.
Pa prosim, ne preizkuševat mojga potrpljenja, ker mi ga zate počas zmankuje...

Hvala in naj se vam sline cedijo ob slečenih slovenkah...
wink-1.gif


crazy1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
ni samo bansh tisti, tud ynosu treba 100x rect, da GOLE slovenke pomeni, da se vidi vsaj lulika, josk, al pa rit al pa vse troje
grin1.gif


tisto da je cehinja bi ze prezivel (ceprav je tud brez smisla, da se tukaj lepi), da pa lima neke babure v kopalkah, ker so pac hot... pa ne da bi me motlo kaj takega pogledat, ampak za to obstaja druga tema!
10.gif


tudi zato sem iz protesta luliko od "kolegice" umaknil.
grin1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
...se ne strinjam! Zakaj? Ker smo o tem že govoril? (golih) slovenk ni malo morje na internetu, si bomo tu notr sprejel tudi tiste, k niso čist gole (ok, spet takih, k so pa v puliju pa bundi, pa tud ne lept)...

Če pa to temo dejansko skrčimo na gole (!) slovenke+samo slike, imamo pa koliko, mogoče 3 strani po 50 objav...
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
saj ne rabi bit tema ne vem kak dolga. namesto na kvaliteti se dela na kvantiteti.

jaz ne prilepim vec nobene. ajt.
 

dominic

Pripravnik
18. okt 2009
191
0
16
42
zdaj a jaz nea razumem pointa te teme al pa sem malo vsekan...

"Nalimajte gole slovenke!!!

po moje pomeni naslov, daj pokazi cespljico, pa da vidimo kaksen dober gumbek za fekvence nastavljat...ker zadnja dodana ni nic od tega...

p.s. pa brez zamere, pa za off...mislim da se bi morali bolj drzati rdece niti, kot blebetati v tri dni...

lp, dominic...
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.