Nalimajte gole slovenke!!!

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Citat:
Uporabnik Shai pravi:
No, jaz pa enostavno vem, da niso silikonske, ker pupo poznam.

kak, če je pa mossero utemeljil svoje zmote da so to vsadki iz silikona, pa scentrirane bradavice...
confused-1.gif

kak je te zaj možno to da ni silikon? če je pa mossero reko da take joške ne morjo bit naravne?
confused-1.gif

ne razumem čist nič zaj?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
Morda je pa ne pozna dovolj "dobro".

Morda pa si ti s temi besedami zelo v temo bincno?....
Bradavičke so popolnoma nesorazmerno nategnjene, do te mere, da se vidijo žile. Nisem še videl tako nategnjenih naravnih bradavičk.
Bradavičke niso vertikalno nacentrirane
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Si kr zmeden zdej, a? Tut js ne vem nč več...mossero očitno obvlada al kaj
confused-1.gif

Drgač pa tut,če je ne bi poznala, bi bla mnenja, da so prave. ..
 

Shai

Fizikalc
25. maj 2009
1.205
0
36
Ja dej, tut mene zanima kuk bi vedla ...še bolj me pa zanima kuk bi ti vedu, glede na to, da se maš za nekega eksperta
smile-1.gif
Drgač pa nism rekla, da bi itq vse umetne in naravne prepoznala, sam da za tele v vsakem primeru mislim, da so naravne.
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
38
Samo uč vržem na tele joškice pa mi je koj jasno, da so naravni. Nekdo je na prejšnji strani neke čudne argumente za silikon dajal. Da se vidijo žile
hysterical-1.gif
. Imamo kakšno sliko te pupe z dvignjenimi rokami ali v ležečem položaju?
 

jetamp

Fizikalc
5. sep 2007
3.532
68
48
Kranj
Sem naredil test in pravilno zadel vseh 20 joškov
cheer.gif
.
Glede na to da imam sedaj neke kompentence lahko povem da so tisti joški o katerih je debata prave
cool-1.gif
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.237
45
48
offline
ksz


pol teh kerlcov tu se ni vidlo josk v zivo. ta ma lepe polne naravne dojke. za moj okus sicer prepolne. ampak kakor komu.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Citat:
Uporabnik mosseero pravi:
20090925-117721-2.jpg


Na tej sliki joške prav kričijo SILIKON. Kako vidim?
[*] Bradavičke so popolnoma nesorazmerno nategnjene, do te mere, da se vidijo žile. Nisem še videl tako nategnjenih naravnih bradavičk.
[*] Bradavičke niso vertikalno nacentrirane, so precej previsoko, iz česar se da sklepati, da je vsadek vstavljen v spodnji del prsi.
[*] Spodnji del prsi je preveč pravilne polkrožne oblike. Naravne prsi NIKOLI nimajo tako pravilne "geometrije".

Fantje, očitno ste še premalo jošk videli.
smirk-1.gif


Ojej, mojster, tule si pa krepko brcnil v temo. Niti slučajno ni tole silikon, tko da bo očitno, da si ti tisti, ki je bolj malo jošk videl v živo.

Je že res, da ti takšnile prav pogosto ne prekrižajo pot, ampak sem in tja se pa le zgodi.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.