Nalimajte gole slovenke II.

bhl

Zelenc'
21. jun 2011
2
1
3
zgoraje ena slika za vas, od te mam celo serijo tako da ce zelite mi na ZS napisite kje zbirate slike (ce vas seveda zanima, men je lustna/dobra)
 
  • Všeč mi je
Reactions: jan.l671

Najedek

Pripravnik
22. jun 2009
52
56
18
Kriza prihaja :aplauz: :aplauz:

Ma uboge revce so res...
A bomo kej donirali tem spletnim kurbam?
 

Priponke

  • IMG_2533.PNG
    IMG_2533.PNG
    3,3 MB · Ogledi: 3.119
5. apr 2015
1.325
685
113
Zdej pa morjo si vse sherat database upprabnikov da vidijo kateri je pri vsaki bil. Tolk o diskretnosti in privatnosti.

:D
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Pred časom, smo v Crome eni dodajali, neke izjeme za spletno stran shrani.si, da nam je kazalo slike objavljene tam v Cromu. Sedaj se nam vsem pojavlja vsakič opozorilo : Uporabljate nepodprto zastavico ukazne vrstice ...... http://shrani.si

Ve, kdo, kje točno so ta navodila, da to izjemo pobrišem, ker mi gre na živce.
 

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Aja? Jaz sem pri enemu kupil Deborah, holly, ettoomy, girl, pa so bile nove vsebine.. Plačal pa sem 10 eur na en profil.
Ti pa si majmun prve klase. Rajs bi dal teh 10eur vsaki punci v podporo in bi mel lih tko dostop do vsega materjala kokr pa da placas enmu smradu ko jih krade.

Pa smesni ste vsi k pljuvate po spletnih "kurbah", a drkate pa radi na materjal. Dokler je zaston valda
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Men je najboljši tisti del....kjer bo ona srečna, ko bo tip srečen ko "bosta" (torej skupaj) mela pred bajto en fajn avto...

Ta tip je totalni car....da je uspel njo prepričat da mu kupi avto z kazanjem svoje riti....in da je ona, še happy ob tem vsem....

Avto ki bo čez 5let kup rjavega pleha z 1/4 vrednosti.....za njo bo pa lokalna, skupnost do konc lajfa vedla kjera cse znamenja ma na riti :D

Muslimani na bliznjem vzhodu so vajenci kako zmanipulirat žensko proti temu tipu :D
 

bam88

Pripravnik
7. dec 2007
57
46
18
Men je najboljši tisti del....kjer bo ona srečna, ko bo tip srečen ko "bosta" (torej skupaj) mela pred bajto en fajn avto...

Ta tip je totalni car....da je uspel njo prepričat da mu kupi avto z kazanjem svoje riti....in da je ona, še happy ob tem vsem....

Avto ki bo čez 5let kup rjavega pleha z 1/4 vrednosti.....za njo bo pa lokalna, skupnost do konc lajfa vedla kjera cse znamenja ma na riti :D

Muslimani na bliznjem vzhodu so vajenci kako zmanipulirat žensko proti temu tipu :D
Ves kako ti bom reku cas tabu golote je mimo oz more bit mimo. Nismo vec v srednjem veku. Tist ko pa gleda nage babe ni sam nic boljsi kot akterka.
Velik hujs je da zenska je govna v neki dnevni sluzbi od pomoznosti seksisticnega sefa kokr pa da pokaze mal riti in fufle. Ampak ker je to v glavah se vedno tabu, gleda folk na to zanicevalno.

Moja ma onlyfans, jo tud redno po forumih objavlate.. Vrjemte da zlo lep dnar obrne mesecno za kazanje riti in fefle z minimalno truda. Pa ji ne treba niti enga kurca v roke prjet. In jest jo podpiram. Ce je zato kurba, pa naj bo. Pa se par kolegic nama je ratal v to prepricat haha. Ampak nama se jebe in kaj si okolica misle in za vse hate komentarje. In ko mas enkrat te stvari v glavi razciscene in si ustvars trdo kozo je zivlenje velik lazje. Probejte sami. Znebte se za en dan vseh predsodkov in boste lazje dihal :)

Bi pa jajca odrezov tistemu ko prodaja pokradene slike. Ajde da nekdo shera zastonj nek na forumu ali discordu nimas kej, se sprjaznes. Ko pa zacne za to nekdo racunat enako ali vec kokr majo zenske mesecno narocnino je pa podlo.

Aja veste kaj je pa najbols od vsega da ma moja onlyfans? To da mam loh zastonj vsak mesec dostop do skori vseh slovenskih onlyfans vsebn tud v zivo ce hocem, ker punce vse sodelujejo med sabo. :)
 
Nazadnje urejeno: