Nakup nove kante, za nekje do 12.000 eur.

Kaj bi vi vzeli?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.
29. nov 2010
20
0
1
Pravo vprašanje je, kakšna je zanesljivost avtomobila, ki ga dobiš za isti denar, ne ki je v istem velikostnem razredu. Je polo zanesljivejši kot dizelski P407 z enoletno garancijo in 80.000 km?
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
polo z 200k brez garancije od normalnega človeka je bolj zanesjiv od novega p407.

imam nekako občutek, da se p407 pokvari, čeprav ga sploh ne prižgeš.
 

cizy

Fizikalc
21. jul 2007
6.976
64
48
Pa kaj posiljuješ zdaj z temi francoskimi jajci? Ni dovolj jasno napisano v prvem postu kakšne so želje/zahteve.
bonk.gif
 
29. nov 2010
20
0
1
En francoski jajček je vključen v osnovni nabor. Avtor tudi sprašuje o predlogih, P ni izključil.
Moj namen ni promocija žabarskih avtomobilov (čeprav sem sam zelo zadovoljen lastnik francoza), le drugačen pogled na nakup novega polota sem podal. In predstavljeni alternativi sta bili slučajno prvi, ki sta mi padli v oči.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik burekmivednotekne pravi:
En francoski jajček je vključen v osnovni nabor. Avtor tudi sprašuje o predlogih, P ni izključil.
Moj namen ni promocija žabarskih avtomobilov (čeprav sem sam zelo zadovoljen lastnik francoza), le drugačen pogled na nakup novega polota sem podal. In predstavljeni alternativi sta bili slučajno prvi, ki sta mi padli v oči.

nekoč so gospoda forda vprašali kateri je najboljši avto. veš kaj je odgovoril?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.157
1.187
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik burekmivednotekne pravi:
Kako ste hecni! Kupujete neke male jajčke tipa polo (po možnosti grafitne barve), z imidžem sivega deževnega novembrskega jutra, ki se jih boste v dveh letih naveličal. Varnost? Uporabnost? Atraktivnost glede vožnje, zapeljivost za ženske oči? Ni mi jasno, kako je lahko človek PONOSEN lastnik nečesa tako meglenega, kot je polo. Rečeš: nisem mel gnarja, kupiš fabio. Praviš: navijam za Real/ Barcelono, kupiš Ibizo. Tehnično gre itak za en in isti avto. Le UPAŠ si izstopati, ob tem pa še privarčuješ in familijo za en teden pelješ v Moravce.

Voziš veliko? Kupi rabljen avto velikega razreda, po možnosti z enoletno garancijo.
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4254483&show=1
http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=4268468&show=1
Žena bo uživala v udobju, ti v vožnji (motorju in porabi), ne boš izpadel kot looser pred študijskimi kolegi, če pa se ti zgodi nesreča, bošhvaležen. Pa še ukradli ti ga ne bodo!

Prvič: človek kupuje nov avto, nekhaj težit z rabljenimi.
Drugič: a je kje napisal, da išče avto, na katerega bo ponosen? Eni pač ne kupujejo avta za daljšanje kurca. Hoče imet avto, ki mu bo OK, to je vse. In ne zna se odločit, a večjega z manj opreme ali bratno.
jaz glasujem za manjšega in za Polo. Ko sprobaš vse v razredu, hitro ugotoviš, kaj ti sede. Meni recimo Polo, Fiesta in i20 ...
 
29. nov 2010
20
0
1
JD Power servey 2010, raziskava o zadovoljstvu 17.000 lastnikov vozil da kritikom P407 popolnoma prav, priznam. http://www.whatcar.com/NonCar/461010357590.jpg
A pozor! Kot zanimivost, poglejte, kako slabo se je uvrstil passat, v naših krajih pojem odličnosti med avtomobili. In na britanski trg gotovo ne pošiljajo B kakovosti.
Celoten članek s primerjavami v ostalih razredih, morda bo komu pomagal pri nakupu fabie (tudi polo ni ocenjen zelo visoko) http://www.whatcar.com/car-news/jd-power-survey-2010/introduction/250115
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.609
5.806
113
Moj glas tudi polotu. Avto z 4imi metri ni več neki jaki malček, je vsaj tako velik kot je bil golf 2 generaciji nazaj. Avto se zelo fino vozi, 1,2 tsi pa je med drugim tudi šparavček.

Glede tiste grafitne barve.. nikjer nisem najdel da bi človek napisal da želi grafitno barvo.
 
Nazadnje urejeno:

yamahafazer

Fizikalc
15. mar 2010
1.598
68
48
jake teme haha. Vsak cigan svojega konja hvali.....

Pa še moj prispevek: tud VW ni več to kar je včasih bil
wink-1.gif