Nakup motorja....

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.714
-1.017
113
145 km SZ od Opatije
No, pa smo ga, sicer ni Agusta, je pa Kawasaki Z800 ABS HP corse 2015 :cheer:

KawasakiZ800ABS.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

Ian

Zelenc'
3. dec 2019
6
0
1
glede športnih motorjev....ima kdo izkušnje z ducatijem? do sedaj sem imel hondo cbr 600 rr in sem bil zelo zadovoljen, zelo lahko vodljiv, kar potegne te v ovinek, sedenje super.
za ducatije pravijo, da jih trosi oz vibrirajo, je res?
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Najbrž gledaš starejše, dvo cilindraše? Sam imam aprilio rsv in je kar razlika. Prej sem imel suzy gsx-r600, s katero sem bil super zadovoln. Plusi so res velik navor, motor kar vleče in vleče. No, sej 600 gre tud dobr, sam rabiš višje obrate. Vibracije so, sam mene to niti ne moti. Zaviranja je manj, saj pri dveh cilindrih samo vržeš prestavo dol in motor dovolj sam zavira :) Minusi pri italjanih so pa vzdrževanje. Ducati ima desmo servis, k ni ravno poceni, zadnjo gumo tu bolj pobira,ketna gre hitrej... Plusi so pa zvok, sama vožnja (taljani tle kr znajo :) ),pa mogoče ekskluziva :)

Za več info pojdi raje na motosvet, boš našu več informacij.

lp in dober nakup.
 

Ian

Zelenc'
3. dec 2019
6
0
1
Najbrž gledaš starejše, dvo cilindraše? Sam imam aprilio rsv in je kar razlika. Prej sem imel suzy gsx-r600, s katero sem bil super zadovoln. Plusi so res velik navor, motor kar vleče in vleče. No, sej 600 gre tud dobr, sam rabiš višje obrate. Vibracije so, sam mene to niti ne moti. Zaviranja je manj, saj pri dveh cilindrih samo vržeš prestavo dol in motor dovolj sam zavira :) Minusi pri italjanih so pa vzdrževanje. Ducati ima desmo servis, k ni ravno poceni, zadnjo gumo tu bolj pobira,ketna gre hitrej... Plusi so pa zvok, sama vožnja (taljani tle kr znajo :) ),pa mogoče ekskluziva :)

Za več info pojdi raje na motosvet, boš našu več informacij.

lp in dober nakup.


hvala :)
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Prastara tema, pa še pripeta. Kako da tako malo objav?

Lahko kak pameten svetuje kaj kupiti za fijakanje po mestu in kak kratek izlet za opravek po okolici Lj (recimo domžale, kamnik in podobne daljave - za kaj več je močnejši motor). Kar dragi so skuterji... Primarno ga hočem ker bom pošihtarsko mal vozil wolt varianto, sicer pa tudi za opravke ampak itak bo to precej manj kilometrov.

Kaj se potem svetuje? Bo 125 dovolj ali res moram gledat 200+? Mogoče kaj takega:

 

pek007

Majstr
8. maj 2007
1.144
329
83
38
Ah, to je brez veze sprasevat... 100 ljudi, 200 okusov... Probaj se zapeljat, pa da vidis kaj ti odgovarja... Jaz osebno ne bi uzel skuterja, ker mi zgleda neroden... Morem rec, da ga se nisem vozil, sam se mi zdijo dolgi... Ce imas a neomejeno, glej 250 do 400 motor. Kaksno enduro, mogoce tudi naked... Ce samo 125, bi sam pogledal po preverjeni yamahi tw125, ali po kaksni enduri, mogoce celo ktm duke 125... Za po mestu se mi zdi dovolj okretna stvar, in tudi na lokalnih cestah si lahko v tempu s prometam...
 

Guinness

Guru
2. jul 2008
3.982
2.713
113
Jaz mam Hondo CB1000R, ne vem, če je res sam za po LJ in okolici se mi skuterji zdijo čist ok (tud jaz še nisem vozil takega).
 

map

Guru
6. jul 2008
7.786
1.924
113
najrajš na babi
Za wolt vozit skuter obvezno. 125 za ljubljano in okolico bo dovolj. Sicer so močnejši boljši, je pa 125 za dostavo po lj primernejši.
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
To bo predrago. Tko kakor je rekel map bo verjetbo 125 dovolj. Katere firme se kaj gleda in na kaj moram biti pozoren. Max 2 jurja bi dal pa ze to mi je dost.

Honda SH 150 abs mogoce?