"Moj Forum" ima občasno težave

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
En problem:
Vsake toliko časa(okoli enkrat na teden) se mi zgodi, da pod moj forum ni pri temah, pri katerih je bil kak nov post ikone, ki bi na to nakazovala, kot bi nekako mi nehalo slediti te teme. Če odprem zadnjo stran te teme se problem popravi in je tema spet sledena, se mi je že zgodilo, da sem šele po enem mescu opazil, da je na eno temo le bil odgovor, a mi ta forum ni tega sporočil...

Eno pomankanje funkcionalnosti:
Ko odprem eno temo, moram ročno klikat tudi po 10krat, če ima dosti strani tema, da pridem do zadnje strani...
Tema se mora odpreti tam, kjer je rdeča črta, to nekako imajo vsi sodobni forumi pošlihtano, bi blo lepo da se to naredi, al pa vsaj workaround zrihta, da lahko kliknem pri navigaciji po straneh direkt zadnjo stran, ne pa da moram po 20 strani skakat, da končno pridem do enega novega posta(ko eno in isto temo na dan odpret 10krat postane to ZELO nadležno)

Upam da bote vzeli kot konstruktivno pripombo, in mogoče celo to upoštevali pri kaki spremembi kode.
 

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
Citat:
Uporabnik Azgard pravi:
Eno pomankanje funkcionalnosti:
Ko odprem eno temo, moram ročno klikat tudi po 10krat, če ima dosti strani tema, da pridem do zadnje strani...
Tema se mora odpreti tam, kjer je rdeča črta, to nekako imajo vsi sodobni forumi pošlihtano, bi blo lepo da se to naredi, al pa vsaj workaround zrihta, da lahko kliknem pri navigaciji po straneh direkt zadnjo stran, ne pa da moram po 20 strani skakat, da končno pridem do enega novega posta(ko eno in isto temo na dan odpret 10krat postane to ZELO nadležno)

Upam da bote vzeli kot konstruktivno pripombo, in mogoče celo to upoštevali pri kaki spremembi kode.

Tako je, recimo Telemach tema ima 257 strani...
 

MaverickT

Majstr
Osebje foruma
Administrator
7. maj 2007
2.624
1
425
83
www.weekendwarrior.si
hmm, tega problema sam še nisem opazil.

Drugo funkcioanlnost, katero navajaš pa že imamo razvito in kolikor uporabljam forum tudi deluje. V kolikor ima tema nove odgovore od zadnjega obiska te forum avtomatsko prestavi na stran kjer je objavljen prvi novi komentar. Če pa si temo že prebral celo, potem pa si preusmerjen na prvo stran. Poleg tega lahko v seznamu tem izbiraš če želiš iti na zadnjo stran:
1359218-paypal.png
 

Priponke

  • 1359218-paypal.png
    1359218-paypal.png
    2,7 KB · Ogledi: 188
Nazadnje urejeno:

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Hm, pa res, če preko foruma odprem temo, mi avtomatsko gre na rdečo črto, do tam kjer sem prebral. Prav tako v tem seznamu kategorij tudi pravilno deluje ikona za novo sporočilo v temi. nekaj novega zame:)

Ampak jaz tega ne uporabljam. Jaz dostopam do foruma izključno iz podstrani "moj forum", kjer odpiram teme direktno iz seznama priljubljenih.

Tam pa ne deluje ta stvar, ampak ti vedno odpre na prvi strani. Prav tako se očitno samo tam pojavlja ta bug občasno, da mi ikone za novo sporočilo ne kaže.
 

anovak99

Pripravnik
8. maj 2010
255
2
18
Citat:
Uporabnik MaverickT pravi:
Drugo funkcioanlnost, katero navajaš pa že imamo razvito in kolikor uporabljam forum tudi deluje. V kolikor ima tema nove odgovore od zadnjega obiska te forum avtomatsko prestavi na stran kjer je objavljen prvi novi komentar. Če pa si temo že prebral celo, potem pa si preusmerjen na prvo stran. Poleg tega lahko v seznamu tem izbiraš če želiš iti na zadnjo stran:

Opcije za zadnjo stran ni, prikaz vseh pa traja, sploh na kakšnih prenosnih napravah: